Skocz do zawartości

Lease do 2200/msc


lucash

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lucash napisał(a):

No trochę koledze się wyjaśniło. 3100 netto, zero wpłaty własnej, z ubezpieczeniem i serwisem. Wybór jakiś jest ale szału nie ma. 

Hmm za to już coś powinien znaleźć.

U mnie za max wersje xc60 wyszło 3450 netto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucash napisał(a):

wypadałoby celować w plaskacza bo niestety ale XC60, GLC czy tam inne podwyższone bardziej hałasują. Choć kumpel jeżdżący od 2 lat RAV4 hybrid mówi że jest cicho. @Koonrad jak Ty oceniasz RAV4 pod względem wyciszenia? 

 

Rav4 wg mnie jest głośna, na pewno głośniejsza od poprzedniej sportage 

Nie jest to może uciążliwe i jadąc te 140km/h da się normalnie rozmawiać z pasażerami czy przez telefon

Ja sporo jeżdżę po autostradach, ale też po budowach, dlatego dla mnie wyższe i 4x4 było konieczne 

Jak ktoś jeździ głównie po autostradach to chyba lepiej coś z D klasy 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

I jest....Corolla Hybrid. W sumie fajny samochód ale ilość generowanych dB jest porażająca. To najgłośniejszy samochód jakim miałem okazję jeździć. W sumie fajnie się zbiera, fotele ma niewygodne, spalanie przy 150 takie se. 

 

No i nie da rady tak:

giphy.gif?cid=ecf05e47xb06v0m4iz56mk83b0

 

2700 netto/msc. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lucash napisał(a):

I jest....Corolla Hybrid. W sumie fajny samochód ale ilość generowanych dB jest porażająca. To najgłośniejszy samochód jakim miałem okazję jeździć. W sumie fajnie się zbiera, fotele ma niewygodne, spalanie przy 150 takie se. 

 

No i nie da rady tak:

giphy.gif?cid=ecf05e47xb06v0m4iz56mk83b0

 

2700 netto/msc. 

 

 

W cywilizowanych krajach na które ten samochód został zaprojektowany jeździ się max 130 wiec hałas i spalanie powyżej tej prędkości nie było brane pod uwagę. Gruba rata :phi: ja za Cupre płaciłem 2 brutto. Pewnie mała wpłata :hehe: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wujek napisał(a):

W cywilizowanych krajach na które ten samochód został zaprojektowany jeździ się max 130 wiec hałas i spalanie powyżej tej prędkości nie było brane pod uwagę. Gruba rata :phi: ja za Cupre płaciłem 2 brutto. Pewnie mała wpłata :hehe: 

najem niestety. Ale jest światełko w tunelu na zmianę. Mam nadzieję że nie Toyota tym razem albo jeśli już to nowa Corolla która ponoć jest ze 2 dB cichsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucash napisał(a):

najem niestety. Ale jest światełko w tunelu na zmianę. Mam nadzieję że nie Toyota tym razem albo jeśli już to nowa Corolla która ponoć jest ze 2 dB cichsza. 

Oni walczą o masę wiec ja bym się nie spodziewał wyciszenia. Włącz głośniej radio i po kłopocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.