Skocz do zawartości

Radio 1din


Danielpoz.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem czy są, ale jak czasami widzę nowe auto, którego deska była projektowana pod "ekrany", a w wersji "bieda" ładują tam...różne dziwne rzeczy, to na :rzygi: się zbiera.

Powiedzieliście A (że chcecie mieć ekrany), to powiedzcie B (i faktycznie je montujcie od podstawowej wersji), a nie robicie jakieś ulepy. 

 

2022_KIA_SPORTAGE_GT_LINE_SUV_39-1024x68

 

Exhaust-Notes-Australia-KIA-Sportage-S-B

  • zszokowany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, el_guapo napisał(a):

Ja nie wiem czy są, ale jak czasami widzę nowe auto, którego deska była projektowana pod "ekrany", a w wersji "bieda" ładują tam...różne dziwne rzeczy, to na :rzygi: się zbiera.

Powiedzieliście A (że chcecie mieć ekrany), to powiedzcie B (i faktycznie je montujcie od podstawowej wersji), a nie robicie jakieś ulepy. 

 

2022_KIA_SPORTAGE_GT_LINE_SUV_39-1024x68

 

Exhaust-Notes-Australia-KIA-Sportage-S-B

No i super w niczym to nie przeszkadza w tanich wersjach. 

IMG_4095.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wujek napisał(a):

No i super w niczym to nie przeszkadza w tanich wersjach. 

 

Piękne :smirk:

 

Obrazowo mam ci to przedstawić: Versacze projektuje jakiś megagarniak z jedwabiu z guzikami z masy perłowej. Jednak orientuje się, że tylko ułamek klientów jest zainteresowanych full-opcją. W tym garniaku zastępuje jedwab np.: lnem, a guziki z masy perłowej, suwakiem z Aliexpress... działa? Działa! A że wygląda "jak idź stąd i nie wracaj...". 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, el_guapo napisał(a):

 

Piękne :smirk:

 

Obrazowo mam ci to przedstawić: Versacze projektuje jakiś megagarniak z jedwabiu z guzikami z masy perłowej. Jednak orientuje się, że tylko ułamek klientów jest zainteresowanych full-opcją. W tym garniaku zastępuje jedwab np.: lnem, a guziki z masy perłowej, suwakiem z Aliexpress... działa? Działa! A że wygląda "jak idź stąd i nie wracaj...". 

 

 

Ale ta Sonata to zapewne tanie auto do wypożyczalni. Jest tanio jest ubogo😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Danielpoz. napisał(a):

Jest tanio jest ubogo😆

 

Ale przyznasz, że przy projekcie powinno się uwzględniać "wygląd" całości niezależnie od wybranej opcji wyposażenia. 

Przy tym co pojawia się w tym wątku, opcje wyposażenia "zaślepka" z lat 90tych to majstersztyk dizajnu ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, el_guapo napisał(a):

 

Ale przyznasz, że przy projekcie powinno się uwzględniać "wygląd" całości niezależnie od wybranej opcji wyposażenia. 

Przy tym co pojawia się w tym wątku, opcje wyposażenia "zaślepka" z lat 90tych to majstersztyk dizajnu ;]

 

Jeżeli auto nie jest ikona dla sąsiada to wogole nie powinno przeszkadzać. Lepsze takie niż zawieszające się ekrany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, el_guapo napisał(a):

 

Ale przyznasz, że przy projekcie powinno się uwzględniać "wygląd" całości niezależnie od wybranej opcji wyposażenia. 

Przy tym co pojawia się w tym wątku, opcje wyposażenia "zaślepka" z lat 90tych to majstersztyk dizajnu ;]

 

 

Wrecz przeciwnie, dzieki temu czesc klientow skusi sie przeciez wyzsza wersje :ok:

A jak komus wszytko jedno, to wezmie podstawe i juz.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Maciej__ napisał(a):

 

Wrecz przeciwnie, dzieki temu czesc klientow skusi sie przeciez wyzsza wersje :ok:

A jak komus wszytko jedno, to wezmie podstawe i juz.

 

 

Przepraszam, ja ciągle myślę w kategoriach nie-kapitalistycznych :facepalm: 

Obiecuję poprawę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 20:11, Artur_W_wa napisał(a):

Są, na jesieni klient przyjechał nowym autem bez radia rotfl

 

Może na firmę ;)
Nie trzeba płacić abonamentu, umieszczać instrukcji.

 

Lata temu firma w której pracowałem składała specjalne zamówienie na Corsy bez radia - nie było takiego w ofercie, ale zamówienie było na sporo aut, więc dostali co chcieli.

Większość i tak jeździła z jakimś radiem na baterie albo podpinanym gdzieś pod 12v ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Majkiel napisał(a):

 

Może na firmę ;)
Nie trzeba płacić abonamentu, umieszczać instrukcji.

 

Lata temu firma w której pracowałem składała specjalne zamówienie na Corsy bez radia - nie było takiego w ofercie, ale zamówienie było na sporo aut, więc dostali co chcieli.

Większość i tak jeździła z jakimś radiem na baterie albo podpinanym gdzieś pod 12v ;)

Nie, na placu mieli bez, i montowali co klient sobie z Euro czy Media przyniósł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.