Skocz do zawartości

AAA Auto - sprzedawal im ktos auto?


zinger

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, zinger napisał(a):

image.png.695322794ec17c9708d8e542c7f8c934.png

 

Tak powaznie, to nie widzialem auta na oczy, bo stoi pod Wroclawiem i bede musial sie po niego kopsnac jak juz formalnosci pozalatwiamy, czyli najpewniej przyszly tydzien.

image.png.bfa091d0b679a5d5ee1fd4e39632ddcc.png

Czyli kupiłeś auto które Ci się nie podobało i nie byłeś do niego przekonany bo to KIA. Tutaj hyundai.

Cieszę się Twoim szczęściem. Oby służył długo i bezawaryjnie a skrzynia dct działała całą gwarancję.

[kurza twarz] logic 😁 

@Ryb

Edytowane przez Chalek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zinger napisał(a):

image.png.695322794ec17c9708d8e542c7f8c934.png

 

Tak powaznie, to nie widzialem auta na oczy, bo stoi pod Wroclawiem i bede musial sie po niego kopsnac jak juz formalnosci pozalatwiamy, czyli najpewniej przyszly tydzien.

image.png.bfa091d0b679a5d5ee1fd4e39632ddcc.png

 

Niech Ci wyślę zdjęcie, niech coś ten sprzedawca zacznie robić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PawelWaw napisał(a):

 

Niech Ci wyślę zdjęcie, niech coś ten sprzedawca zacznie robić ;]

Sprzedawca byl bardzo responsywny i mnie nie ignorowal. Po traumie z gosciem z Kia jestem w pelni ukontentowany :oki:

 

Wyglada, podobno, tak, czyli jak kazdy Tucson :]

image.png.d4f855129fc40c5047539cf3e48ef522.png

  • Lubię to 6
  • maszt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, deszczowyRoman napisał(a):

znośnie, z 190 na 160k

a oferta aliora to rabat 23,5% na Tucsona 😆

Z 232 na 195.

Alior ma mega rabat ale:

1. Auta z listy są jak yeti,  ja miałem zrobiona rezerwację a jak przyszło do finalizacji to się okazało, że tego co wybrałem już nie ma...

2. Dużo droższe finansowanie

3. Zero jakichkolwiek gratisów od dealera, gość powiedział, że nawet o dywanikach można zapomnieć, o oponach nie wspominając.

4. Brak opcji na darmowy pakiet ubezp na 1 rok.

 

Więc jak wszystko sobie policzysz, to ten mega rabat jest praktycznie skonsumowany przez resztę i niewiele taniej auto finalnie wychodzi.

 

Ja bym się pewnie zdecydował, no ale nie mieli auta jakie chciałem, więc temat umarł.

Edytowane przez zinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, zinger napisał(a):

Z 232 na 195.

Alior ma mega rabat ale:

1. Auta z listy są jak yeti,  ja miałem zrobiona rezerwację a jak przyszło do finalizacji to się okazało, że tego co wybrałem już nie ma...

2. Dużo droższe finansowanie

3. Zero jakichkolwiek gratisów od dealera, gość powiedział, że nawet o dywanikach można zapomnieć, o oponach nie wspominając.

4. Brak opcji na darmowy pakiet ubezp na 1 rok.

 

Więc jak wszystko sobie policzysz, to ten mega rabat jest praktycznie skonsumowany przez resztę i niewiele taniej auto finalnie wychodzi.

 

Ja bym się pewnie zdecydował, no ale nie mieli auta jakie chciałem, więc temat umarł.

w zeszły piatek jeszcze były :)

brałes leasing  w hyundai czyli bnp paribas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, deszczowyRoman napisał(a):

w zeszły piatek jeszcze były :)

brałes leasing  w hyundai czyli bnp paribas?

Ja chyba we czwartek rezerwowalem auto z listy, dostalem oferte na leasing z aliora i czekalem na potwierdzenie. W pon albo wczoraj babka zadzwonila, ze jednak tego mojego auta juz nie ma i nie znalezli nic zblizonego.

Tak, leasing w BNP przez H. Wyszlo 104,1%, WIBOR poszedl dzisiaj lekko w gore niestety, wczoraj bylo 103,8%

Edytowane przez zinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zinger napisał(a):

Ja chyba we czwartek rezerwowalem auto z listy, dostalem oferte na leasing z aliora i czekalem na potwierdzenie. W pon albo wczoraj babka zadzwonila, ze jednak tego mojego auta juz nie ma i nie znalezli nic zblizonego.

Tak, leasing w BNP przez H. Wyszlo 104,1%, WIBOR poszedl dzisiaj lekko w gore niestety, wczoraj bylo 103,8%

 

To jest czy nie ma? Nie ma? Falstart? Szukamy dalej? Te emocje mnie zabiją, bierz Atekę!

:panic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ryb napisał(a):

 

To jest czy nie ma? Nie ma? Falstart? Szukamy dalej? Te emocje mnie zabiją, bierz Atekę!

:panic:

Było, nie ma, jest...:bzik:

 

U mnie już po emocjach, teraz Twoja kolej, może jakiś nowy zegarek? ;]

 

Edytowane przez zinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zinger napisał(a):

I jeszcze na HP o tym nic nie ma :nono:

 

;)

 

Być może napiszę gdy już kupię, zawsze stosuję taką kolejność przecież. Wyjątkiem są rzeczy, których nie mam zamiaru kupić. Wtedy pytam na AK bo wiadomo, że tutaj potrafią najlepiej odradzić i w związku z tym utrzymać mnie w przekonaniu, że dobrze robię nie kupując.

;]

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, zinger napisał(a):

Sprzedawca byl bardzo responsywny i mnie nie ignorowal. Po traumie z gosciem z Kia jestem w pelni ukontentowany 

Wystarczy odpowiednio "zarządzić oczekiwaniami" (manage expectations) i już całkiem zwyczajne wydawaloby się podejście do klienta wywołuje efekt wow. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, iwik napisał(a):

Wystarczy odpowiednio "zarządzić oczekiwaniami" (manage expectations) i już całkiem zwyczajne wydawaloby się podejście do klienta wywołuje efekt wow. 🤣

No błysnąłeś :oki:

A weź napisz jeszcze jak by to po mordwińsku było :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2023 o 17:16, Chalek napisał(a):

Czyli kupiłeś auto które Ci się nie podobało i nie byłeś do niego przekonany bo to KIA. Tutaj hyundai.

Cieszę się Twoim szczęściem. Oby służył długo i bezawaryjnie a skrzynia dct działała całą gwarancję.

[kurza twarz] logic 😁 

@Ryb

ale wiesz, że tam nie ma dct? 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2023 o 20:25, zinger napisał(a):

Z 232 na 195.

Alior ma mega rabat ale:

1. Auta z listy są jak yeti,  ja miałem zrobiona rezerwację a jak przyszło do finalizacji to się okazało, że tego co wybrałem już nie ma...

2. Dużo droższe finansowanie

3. Zero jakichkolwiek gratisów od dealera, gość powiedział, że nawet o dywanikach można zapomnieć, o oponach nie wspominając.

4. Brak opcji na darmowy pakiet ubezp na 1 rok.

 

Więc jak wszystko sobie policzysz, to ten mega rabat jest praktycznie skonsumowany przez resztę i niewiele taniej auto finalnie wychodzi.

 

Ja bym się pewnie zdecydował, no ale nie mieli auta jakie chciałem, więc temat umarł.

200 koła i brak matrixów?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

Nowy teraz pewnie ze 160kPLN, czyli stracil ok 50% przez ponad 6 lat :ok:

Ladnie trzymaja wartosc.

Przymierzalem sie teraz do Ateci ale Cupry, nie Seata i z silnikiem 2.0 190KM to 200k, Seatow juz z tym siknikiem nie ma, max to 1.5TSI, pewnie mozna taniej wyrwac bo sie wyprzedaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie 10, bo widzę tam 2 ceny-normalną (90k) i promocyjną w kredycie(86k) a chyba finalnie ten kredyt wyjdzie więcej:hmm:
Czyli klasycznie bym powiedział....
Najlepsze jest to że kiedyś gadałem z kolesiami od dwóch orzysalonowych komisów i mieli gradację przycięcia do klasy AB było doliczana mniej do kompaktów więcej do D itd....
Teraz widzę jest A, B, Cczasami nawet D + dycha
Suvy i wielka niemiecka trójka+Lex+Volvo+ Mazda czasami 15-20+++ i pozostałe sky is the limit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Fili_P napisał(a):

Czyli klasycznie bym powiedział....
Najlepsze jest to że kiedyś gadałem z kolesiami od dwóch orzysalonowych komisów i mieli gradację przycięcia do klasy AB było doliczana mniej do kompaktów więcej do D itd....
Teraz widzę jest A, B, Cczasami nawet D + dycha
Suvy i wielka niemiecka trójka+Lex+Volvo+ Mazda czasami 15-20+++ i pozostałe sky is the limit

Że wystawia +10 to byłem tego pewien.  Bardziej mnie zaskoczyło jak zobaczyłem 86, ale już się wyjaśniło, że to ich kolejny chłyt marketingowy :palacz:

Teraz pytanie czy o kiedy sie sprzeda... oby niepredko :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zinger napisał(a):

Że wystawia +10 to byłem tego pewien.  Bardziej mnie zaskoczyło jak zobaczyłem 86, ale już się wyjaśniło, że to ich kolejny chłyt marketingowy :palacz:

Teraz pytanie czy o kiedy sie sprzeda... oby niepredko :phi:

 

Ciekawe jak wyglada umowa kredytowa, ale zawsze mozna wziac na kreske i splacic na drugi dzien ;]

Oni przytula prowizje od banku, a klient zaplaci mniej :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.