Skocz do zawartości

ubezpieczenie AC w leasingu


deszczowyRoman

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wyglada przedłuzenie ubezpieczenia AC auta w leasingu (24 miesiace) w ostatnim miesiacu leasingu?

Leasing chce  polisy na 3 rok  ubezpieczenia a za miesiac kończy sie leasing.

 

 

Wystapienie o zgode do leasingu na zmiane ubezpieczyciela - l spotkałem sie z licznymi opiniami w internecie ,zę leasing wolno działa lub celowo przedłuża czas i sam ubepiecza.

 

Jak to rozwiązać aby nie kupować przez leasing ubezpieczniea za 3 rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TWENTIS napisał(a):

Wez na 4 raty i zaplac tylko pierwsza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Leasing wymusza płatność całości niestety. 

Ale zawsze po miesiącu można zrezygnować z polisy i ubezpieczyć gdzieś indziej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, deszczowyRoman napisał(a):

Panowie jak wyglada przedłuzenie ubezpieczenia AC auta w leasingu (24 miesiace) w ostatnim miesiacu leasingu?

Leasing chce  polisy na 3 rok  ubezpieczenia a za miesiac kończy sie leasing.

 

 

Wystapienie o zgode do leasingu na zmiane ubezpieczyciela - l spotkałem sie z licznymi opiniami w internecie ,zę leasing wolno działa lub celowo przedłuża czas i sam ubepiecza.

 

Jak to rozwiązać aby nie kupować przez leasing ubezpieczniea za 3 rok?

 

jaka firma ?

ja mam doswiadczenie z santander, kiedys zeby zmienic ubezpieczyciela bez nich to byla wojna.

obecnie nie jest bezproblemowo ale sporo latwiej.

licza sobie za analize obcej polisy ok 300 zl :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deszczowyRoman napisał(a):

Panowie jak wyglada przedłuzenie ubezpieczenia AC auta w leasingu (24 miesiace) w ostatnim miesiacu leasingu?

Leasing chce  polisy na 3 rok  ubezpieczenia a za miesiac kończy sie leasing.

 

 

Wystapienie o zgode do leasingu na zmiane ubezpieczyciela - l spotkałem sie z licznymi opiniami w internecie ,zę leasing wolno działa lub celowo przedłuża czas i sam ubepiecza.

 

Jak to rozwiązać aby nie kupować przez leasing ubezpieczniea za 3 rok?

 

Jak mielismy auto w leasingu to

zalatwialem polise zawsze przez dilera. Oni dostawali zgode z leasingu w zasadzie z automatu i nie bylo problemu z akceptacja. Po wykupie tylko aneks i kontynuacja.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Seqs napisał(a):

Najlepszym wyjściem jest wzięci leasingu na ok 23 miesięcy, zamiast 24 i szlus.

 

Szczególnie w przypadku leasingu operacyjnego, gdzie minimalny okres wynikający ze stawki amortyzacji wynosi 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najkorzystniej zrobić tak: Zgoda do leasingu na ubezpieczenie własne (policzą sobie 250-300 zł), zechcą zapewne wniosek wypełniony, ale-jest to Twoja polisa, ty zawierasz i Ty jesteś ubezpieczającym, po wykupie za miesiąc aktualizacja w TU by usunąć leasing z polisy i po temacie, kontynuujesz polisę do końca na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak mielismy auto w leasingu to
zalatwialem polise zawsze przez dilera. Oni dostawali zgode z leasingu w zasadzie z automatu i nie bylo problemu z akceptacja. Po wykupie tylko aneks i kontynuacja.

Bo musimy żyć dobrze z dealerami i ich polisy przyjmujemy elastyczniej i czesto bez opłaty dodatkowej na klienta.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji jest wiele. Kwestia czy to ty nie masz kasy na opłacenie całości i potrzebujesz na raty na co leasing się nie zgadza, czy cena polisy przedstawionej przez leasing.

Opcje do wyboru:
1. Robisz ofertę u agenta, ofertę przesyła tez leasing, jest za drogo i wysyłasz tą od agenta i negocjujesz cenę w leasingu. Ale nadal płatność przeważnie jednorazowa.
2. Masz kasę na opłacenie składki w leasingu, leasing nie chce negocjować ceny swojej oferty. Bierzesz, po miesiącu wypowiadasz o składasz wniosek o zwrot składki za niewykorzystany okres.
3. Polisa u agenta, tańsza, licz się z opłatą za polisę spoza leasingu, około 250-300 zł.
4. Polisa u dealera, czesto leasingi przyjmują bez marudzenia i bez opłaty.

Napisz jeszcze w jakiej firmie ten leasing, w jednej z nich mam dużą moc sprawczą w tym temacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RABIN napisał(a):

Wykup auto przed upływem polisy. U mnie działo. Ostatnia faktura szybko oplacona i auto bylo moje polise oplacalem juz swoja. Mimo ze leasing dalej wysylal oferty. 

 

Przy leasingu na 24 miesiące nie wykupisz wcześniej...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, deszczowyRoman napisał(a):

wczesniejszy wykup to opłata ok 1000zł

Nie chodzi mi o zlozenie wniosku o wczesniejszy wykup. Nie bardzo wiem co autor ma na mysli z tym ubezpieczeniem. U mnie tez lesingodawca wymagal wykupienia u nich polisy przed uplywem 36 miesiecy gdzie u mnie 36 rata byla wykupowa a jej termin przypadal w dniu wygasniecia polisy. Oplacilem fv szybciej i ich olalem wykupujac polise gdzie indziej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.