Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Suzuki S-Cross podsumowanie

Featured Replies

Napisano
6 godzin temu, Fili_P napisał:

W dniu 20.06.2026 o 11:30, ppmarian napisał:

Ziew...
Zło wcielone Pueretech
2015r 135kkm praktycznie tylko miasto przeciętnie ponad godzinę do prawie dwóch w sumie 5 dni w tygodniu stania w korkach. Do tego krótkie podjeżdżawki w weekend: ryneczek, basen...
Wciąż Ori Aku :-O

Nie wiem co lepsze, ori aqu czy silnik? hehe

Napisano
W dniu 19.06.2026 o 08:40, dirkdiggler napisał:

Moj outback na przejechanie 160tys km potrzebował 3 akumulatorow (w2,5roku!).

Auto wylacznie latające trasy.

Kupilem japonskie auto ktore mialo być bezawaryjne wzgledem europejczyków a paradoksalnie mialem z nim najwiecej perturbacji.

salon PL czy salon USA? phi W żadnym aucie nie udało mi się paść tyle akumulatorów. Także obstawiam salon USA albo kupowanie aku używek conajmniej 8 letnich i po pierwszych przymrozkach wymieniałeś na nowo.

Napisano
14 godzin temu, lucash napisał:

salon PL czy salon USA? phi W żadnym aucie nie udało mi się paść tyle akumulatorów. Także obstawiam salon USA albo kupowanie aku używek conajmniej 8 letnich i po pierwszych przymrozkach wymieniałeś na nowo.

Salon pl, auto kupowalem nowe.

Auto po prostu degradowalo akumulatory.

Pierwszy oem panasonic padł przy 50tys km druga varta padla przy 140tys km, obecnie w aucie jest trzeci akumulator. Jak dlugo pociągnie? Przekonamy sie prędzej lub później bo mam staly kontakt z nowym wlascielem auta.

Napisano
W dniu 11.06.2026 o 19:02, wladmar napisał:

Takie podsumowanie historii samochodu.

Rocznik 2017, od nowości mój, 1.4 140 KM, 4WD, AT (hydrokinetyczna Aisin), wersja Premium.

Przebieg 198.500 km.

Przy przebiegu 30 kkm była jakaś akcja serwisowa na przekładnie kierownicze, wymienili podczas przeglądu. Podobno coś tam komuś przeciekało.

Przeglądy zgodnie z książką serwisową, na gwarancji w ASO, po gwarancji w dobrym warsztacie zajmującym się głównie japończykami.

Zużyłem dwa komplety opon wielosezonowych, założony trzeci komplet przy 160 kkm.

Trzy razy wymienione klocki z przodu, raz tarcze.

Z tyłu raz wymienione klocki, tarcze nadal fabryczne.

Nie konserwowałem podwozia, widocznej rdzy brak (może i jest tam pod plastikowymi osłonami, ale nie wnikałem).

Rozrząd jest na łańcuchu, więc nie było potrzeby go ruszać, pracował nadal tak samo cicho jak od nowości.

Żadnych żarówek nie wymieniałem, bo tam nie ma żarówek, żaden LED się nie przepalił.

Dwa razy wymieniałem przednią szybę (kamienie).

Klimy nie ruszałem nigdy (poza odgrzybianiem), działała tak samo jak od początku.

Jedyną awarią/usterką był łącznik stabilizatora przy przebiegu 193.000.

Spalanie - miasto 7-9 (ale to Kraków), trasa zwykła 5.5-6.5, autostrada 7.5-8.5.

Sprzedany za 45% ceny zakupu.

Podsumowując - jak chcecie mieć auto może i nudne, ale niezawodne i przewidywalne, idźcie do Suzuki. Albo Mazdy. Albo Toyoty. Albo Subaru. Mnie Japonia pasuje ok

Dobrxe to wiedziec bo doradzilem starym Vitare 2 lata temu. Maha zamiar jezdzic 10 lat. Stary zalał ja woskiem kompleksowo po zakupie wiec jak u Ciebie nie wyszlo to mam nadzieje ze i u niego da rade ;)

Napisano
7 godzin temu, dirkdiggler napisał:

Salon pl, auto kupowalem nowe.

Auto po prostu degradowalo akumulatory.

Pierwszy oem panasonic padł przy 50tys km druga varta padla przy 140tys km, obecnie w aucie jest trzeci akumulator. Jak dlugo pociągnie? Przekonamy sie prędzej lub później bo mam staly kontakt z nowym wlascielem auta.

to nie wada japońskich aut ani Subaru (2 sztuki miałem). Obstawiam że coś się zadziało przy montażu systemu e-call albo żarówki wnętrza Ci pomagały.

Napisano
  • Autor

1 godzinę temu, lucash napisał:

salon PL czy salon USA? phi W żadnym aucie nie udało mi się paść tyle akumulatorów. Także obstawiam salon USA albo kupowanie aku używek conajmniej 8 letnich i po pierwszych przymrozkach wymieniałeś na nowo.

Nie no, w Maluchu, pomimo alternatora, trzeba było zimą zabierać akumulator do domu, bo rano nie ma szans na odpalenie

46 minut temu, lucash napisał:

to nie wada japońskich aut ani Subaru (2 sztuki miałem). Obstawiam że coś się zadziało przy montażu systemu e-call albo żarówki wnętrza Ci pomagały.

Też obstawiałbym jakieś rzeczy dokładane przez ASO. Jak nie alarm to immobilizer albo inne czujniki.

Napisano
1 godzinę temu, koNik napisał:

Dobrxe to wiedziec bo doradzilem starym Vitare 2 lata temu. Maha zamiar jezdzic 10 lat. Stary zalał ja woskiem kompleksowo po zakupie wiec jak u Ciebie nie wyszlo to mam nadzieje ze i u niego da rade ;)

Koleżanka już też ma 7lat i nie narzeka. Proste, dobre auta.

Napisano
29 minut temu, marcindzieg napisał:

Koleżanka już też ma 7lat i nie narzeka. Proste, dobre auta.

Taaaa pomijajac wyglad i potwarz dla starej Vitary, to wlasnie wydawaly sie najbardziej normalne wsrod superstardestroyerow hehe

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.