Skocz do zawartości

Co myslicie o skodzie roomster i octavi I generacji


Nosek5

Rekomendowane odpowiedzi

> I znowu dylemat

> C4 czy Roomster

> Jakie jest wasze zdanie na temat Skody Roomster

C4 ładniejsze od tej bagażowki zlosnik.gif

ale to dwa różne auta - i odpowiedź jest zależna od tego, czego potrzebujesz

z takich vanowatych, to ja bym widział sie w Altei smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I znowu dylemat

> C4 czy Roomster

wersja z 3 drzwiami jest przepiękna

> Jakie jest wasze zdanie na temat Skody Roomster

wygląda jak by dziecko poskładało z trzech różnych zestawów klocuszków jedno autko

nie obrazając kupy - brzydka jak kupa

ALE TO TYLKO MOJE ZDANIE I OPINIA

Większość użytkowników AK mówi że Thalia i Logan są brydkie a mnie się podobają

wszystko kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I znowu dylemat

> C4 czy Roomster

> Jakie jest wasze zdanie na temat Skody Roomster

O wyglądzie się nie wypowiem, to kwestia indywidualna. Jeżleli chodzi o wybór, nie kupiłbym teraz żadnego z obu.

Uzasadnienie:

- Roomster jest nową konstrukcją i ci, którzy kupią modele z początku produkcji będą "beta-testerami" dla Skody. IMO nie warto walczyć z ew. wadami konstrukcyjnymi, lepiej poczekać aż je fabryka wyłapie i poprawi.

-C 4 jest piękne, ale napakowane elektroniką, która w wykonaniu francuzów może działać bądź nie działać.

Wniosek - kup Roomstera za jakiś rok. palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I znowu dylemat

> C4 czy Roomster

> Jakie jest wasze zdanie na temat Skody Roomster

C4 - nie jeździłem, ale: podoba mi się wygląd, wyposażenie, cena. Co mi w tym samochodzie nie gra to mały bagażnik (320l w wersji 5d).

Roomster - wygląd conajmniej kontrowersyjny, ale muszę stwierdzić że zaczyna mi się podobać. Mam pewne zastrzeżenia do wnętrza - materiały podobne jak w Fabii (czyli bez rewelacji), do tego w uboższych wersjach występują mało urodziwe zaślepki w miejscach, gdzie w bogatszych wersjach są bajerki. Na plus przemawia naprawdę dużo miejsca w środku i duży bagażnik oraz bajerki, np. możliwość przesuwania foteli na tylnej kanapie (niestety też z zastrzeżeniami: fotel środkowy nie jest przesuwny, a poza tym, przy neutralnej pozycji siedzeń za oparciami pozostaje duża szpara obok nadkoli i przypuszczam że będzie to źródłem dodatkowego hałasu w czasie jazdy).

PS. Właśnie moja żona słysząc o Twoim dylemacie skwitowała to stwierdzeniem, że to głupie pytanie zeby.GIF bo oczywiście C4 lepsze, a jak kupisz Roomstera to ludzie na Twój widok będą spluwać na ulicy. Ale ona się nie zna ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I znowu dylemat

> C4 czy Roomster

> Jakie jest wasze zdanie na temat Skody Roomster

C4 i Roomster to zupelnie 2 roznego przeznaczenia auta albo sie myle?

rozejrzyj sie lepiej za Berlingo/Partnerem, Doblo, Caddy?

Roomster jest za nowy i to Skoda, a C4 mi sie nie podoba:P

a o Skodzie przeczytasz sporo na kaciku Skody, pare osob jeździlo i wyrazilo swoja opinie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie jest wasze zdanie na temat Skody Roomster

Ostatnio duzo o niej mysle. Taki (duzy) samochod za 46,4 kzl wydaje sie OK, ale za taka kase silnik 1.2 12v. Moc, ktora jest niemoca - 64 konie - mozna przezyc, ale 3 cylindry...no nijak mi nie pasuja.

Wieksza benzyna to ponad 4 tysiace doplaty, a ropniak + 10 kzl. Wtedy juz wyrasta konkurencja: Note, Meriva...

Ale mimo wszystko super model. Pierwsza Skoda, ktora nie jest kolem ratunkowym dla niezdecydowanych.

A C4? To tak jakby postanowic, ze bedziemy miec w lazience najbardziej niespotykane i wyjatkowe flizy (plytki czyli)...wiec chodzmy kupic do Castoramy. crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co myslicie o skodzie octavi I generacji

> Bo mozna ja kupic za 66 tys z 1.9 dieslem silnikiem i max wyposazenie

> oczywiscie nowke

Za 69 tys. możesz mieć nowego Seata Leona 1.9 TDI z klimatyzacją - nowocześniejsza płyta podłogowa od Golfa V (czy tam Audi A3, w każdym razie Octa I to jeszcze Golf IV z belką a nie na wielowahaczu).

Autko 40 razy ładniejsze i bardziej stylowe niż Octavia I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za 69 tys. możesz mieć nowego Seata Leona 1.9 TDI z klimatyzacją -

> nowocześniejsza płyta podłogowa od Golfa V (czy tam Audi A3, w

> każdym razie Octa I to jeszcze Golf IV z belką a nie na

> wielowahaczu).

> Autko 40 razy ładniejsze i bardziej stylowe niż Octavia I

64700zł Corolla 1.4 D4D90KM 3D

ABS/EBD,poduchy 2x przod/boczne,radio,centralny,klima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.