Skocz do zawartości

Picie alkoholu przez pasażera podczas jazdy ???


marek t

Rekomendowane odpowiedzi

> W polsce niezłyszałem, Ale w USA nie wolno.

> Nie wiem czy jest to bezpośredni przepis ale przynajmniej wynika z

> faktu zakazu przewożenia w kabinie pasażerskiej otwartego

> opakowania z alkoholem.

> Delco

ja niedawno miałem butelke z piwem jako pasażer i podczas kontroli nie było nic zaznaczone. Napewno glina widział ze mam otwarte piwo. Moze to chodzi o to w jakich okolicznościach i jaki glina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kole kiedyś zatrzymał patrol i zwrócił uwagę że pasażer siedzący z boku kierowcy nie może czytać gazety spożywać alkoholu siedząc z tyłu może ale czy jest na to przepis to nie wiem swoją drogą ten sam kolega zapłacił mandat za uprawianie sexu z własna żoną w samochodzie tylko policjant nie wiedział co napisać i jaka kara, były różne sugestie ze strony kolegi żeby wypisał za złe parkowanie a policjant na to że on dobrze zaparkował , najlepsze z tego było to jak nam to opowiadał noc ciemna ja z żoną bara bara a tu nagle ktoś latarką świeci do środka samochodu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jako pasażer piłem piwo wielokrotnie.

> także i moi pasażerowie mogą pić ile chcą.

no i dla mnie takie coś jest naturalne ;P

pare razy zastanawialiśmy sie nad piciem w aucie.. ale zawsze dochodziliśmy do wniosku, ze auto to teren prywatny i picie alkoholu nie jest w żadnym wypadku łamaniem przepisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego było to jak nam to opowiadał noc ciemna ja z żoną bara

> bara a tu nagle ktoś latarką świeci do środka samochodu

Yyyyy tam, za młodzieńczych czasów, to chyba z 10 takich kontroli mialem bawiac się z dziołcha zlosnik.gif I za kazdym razem wielka życzliwość ze strony policji, czy SM. Zawsze darowali i pozwalali dokończyc ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W polsce niezłyszałem, Ale w USA nie wolno.

> Nie wiem czy jest to bezpośredni przepis ale przynajmniej wynika z

> faktu zakazu przewożenia w kabinie pasażerskiej otwartego

> opakowania z alkoholem.

> Delco

i jako uczciwy obywatek , w razie jakby taka sytuacja zaistniała powinnien oproznic otwarty pojemnik z alkoholem

za okno lub do gardła - to już obojetne wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Yyyyy tam, za młodzieńczych czasów, to chyba z 10 takich kontroli

> mialem bawiac się z dziołcha I za kazdym razem wielka

> życzliwość ze strony policji, czy SM. Zawsze darowali i

> pozwalali dokończyc

dobrze że dali dokończyć, bo przerywany nie jest zdrowy zeby.GIF

a co do pakowania alkocholu, zawsze można pić mając piwo w szarej torebce, wtedy nie przyczepi się bo nie widzi co pijesz ale takie picie to mi raczej lekko menelstwem pachnie, choć słyszałem że podobno nawet w miejscu publicznym można pić "z torebki" bo nie widać co pijesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i jako uczciwy obywatek , w razie jakby taka sytuacja zaistniała

> powinnien oproznic otwarty pojemnik z alkoholem

> za okno lub do gardła - to już obojetne

za okno nie może bo dostałby za zatrówanie środowiska albo coś podobnego, ja bym wybrał gardło (w zależności ile % miałby napój ale Polak potrafi zeby.GIF )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze mozna i nie ma na to przepisow kiedys czytalem wypowiedz policjanta ze kierowca jak stoi w miejscu odpowiednim siedzi za kolkiem i pije powiedzmy piwko to tez nie moga mu nic zrobic nawet sobie moze silnik odpalic zeby mu ciepelo bylo i tez policja nie moze interweniowac dopiero kiedy samochod by ruszyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wydaje mi sie ze mozna i nie ma na to przepisow kiedys czytalem

> wypowiedz policjanta ze kierowca jak stoi w miejscu odpowiednim

> siedzi za kolkiem i pije powiedzmy piwko to tez nie moga mu nic

> zrobic nawet sobie moze silnik odpalic zeby mu ciepelo bylo i

> tez policja nie moze interweniowac dopiero kiedy samochod by

> ruszyl

tu bym polemizował, słyszałem o przypadku że policjant chciał wlepić mandat za to że kluczyk był w stacyjce a kierowca na bani tłumacząc się że udaremnił poruszanie się po pijanemu, z drugiej strony masz racje nie da się ukarać za coś czego się nie zrobiło czyli można pić i grać się w aucie. Ale to jak sytuacja by się zakończyła zależy tylko od policial.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czy każdy zagląda Ci do niego

> Mi też sie wydaje że w swoim aucie możesz wszystko

> Np. Kochać się na parkingu i tak samo jest chyba z piciem

kochac sie mozna nawet podczas jazdy jesli ktos potrafi rotfl.gif

byl kiedys w moich okilicach przypadek ze kierowca uprawial sex z pasazerka na miejscu kkierowcy i uderzyli w znak przy drodze. zostal ukaranyza ucieczk z miejsca ale za sex go nie ukarali bo nie ma takiego przepisu zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz takie jest prawo ale nasi policial.gif chcac sie wykazac potrafia rozne historie stworzyc czytalem kiedys o gosciu ktory prowadzil rower na bani a policial.gif go zlapali i stwierdzili ze jechal a nie prowadzil i zgarneli go sprawa poszla do sadu pol wioski wstawilo sie za pijaczkiem i sprawe wygral od tamtej pory az sie boje prowadzic rower po pub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qumpla kiedys policja nakryla i dostal mandat. W aucie mozna uprawiac sex ale w garazu, parkingu prywatnym, policja robi dosyc czesto naloty na "k.dolki" mimo, ze w aucie prywatnym ale nie mozna w miejscu publicznym.

Jezeli chodzi o picie to mozna palic, pic i czytac gazete, za mlodu zlosnik.gif zawsze z qumpami robilismy wypady na miasto, co weekend zmiana kierowcy a reszta nowaleni jak szpadle, czesto byly kontole policyjne ( noc piatek- sobota, sobota- niedziela, czarne bmw) i nigdy zaden policjant sie nie doczepil, ze w aucie byl "spozywany" %%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz takie jest prawo ale nasi chcac sie wykazac potrafia rozne

> historie stworzyc czytalem kiedys o gosciu ktory prowadzil rower

> na bani a go zlapali i stwierdzili ze jechal a nie prowadzil i

> zgarneli go sprawa poszla do sadu pol wioski wstawilo sie za

> pijaczkiem i sprawe wygral od tamtej pory az sie boje prowadzic

> rower po

Jakby Cie zlapali jak idziesz i prowadzisz but.gif rower, zeby byc w porzadku to nie daj wpisac w protokole zatrzymania ze cyt. "prowadziles rower". Kiedys znajomemu tak wpisali i przed sadem stracil prawko. Sad stwierdzil ze auto tez sie "prowadzi" tzn. sie nim jedzie za kierownica i nie mozna ustalic czy rower byl prowadzony czy prowadzony drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja niedawno miałem butelke z piwem jako pasażer i podczas kontroli

> nie było nic zaznaczone. Napewno glina widział ze mam otwarte

> piwo. Moze to chodzi o to w jakich okolicznościach i jaki glina.

Ake Grodzisk Mazowiecki nie lezy na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej Bo w profilu masz tak

Quote:

Wiadomości: 1463

Miasto: Grodzisk Maz.


A jeżeli miało to miejsce w USA to być może zalezy to od stanu.

Napewno nie mozna w Iowa i prawdopodobnie w Kaliforni też nie

Delco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ake Grodzisk Mazowiecki nie lezy na terytorium Stanów Zjednoczonych

> Ameryki Północnej Bo w profilu masz tak Quote:

> Wiadomości: 1463

> Miasto: Grodzisk Maz. www.grodzisk.pl

> A jeżeli miało to miejsce w USA to być może zale

zy to od stanu.

> Napewno nie mozna w Iowa i prawdopodobnie w Kaliforni też nie

> Delco

Człowieku chyba z kimś mnie mylisz

Za dużo naraz przeczytałeś i coś Ci sie screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zy to od stanu.

> Człowieku chyba z kimś mnie mylisz

> Za dużo naraz przeczytałeś i coś Ci sie

Odpowiedziałeś na mój post w którym pisałem o tym że w USA nie można mieć w samochodzie otwartego opakowania z alkoholem co IMO wyklucza również picie przez pasażera.

W swoim tekscie napisałeś że piłeś w samochodzie i policja nic nie mówiła.

Ja odpowiedziałem że w profilu masz Grodzisk Mazowiecki który IMO nie leży w USA więc Twoja odpowiedż nie ma większego znaczenia chyba że to było w USA i zapytałem w jakim Stanie?

Jeżeli dalej nie rozumiesz to może poćwicz głośne czytanie ... podobno pomaga.

Delco

ps zeby nie być gołosłownym

Quote:

> W polsce niezłyszałem, Ale w USA nie wolno.

> Nie wiem czy jest to bezpośredni przepis ale przynajmniej wynika z

> faktu zakazu przewożenia w kabinie pasażerskiej otwartego

> opakowania z alkoholem.

> Delco

ja niedawno miałem butelke z piwem jako pasażer i podczas kontroli nie było nic zaznaczone. Napewno glina widział ze mam otwarte piwo. Moze to chodzi o to w jakich okolicznościach i jaki glina.


Quote:

> ja niedawno miałem butelke z piwem jako pasażer i podczas kontroli

> nie było nic zaznaczone. Napewno glina widział ze mam otwarte

> piwo. Moze to chodzi o to w jakich okolicznościach i jaki glina.

Ake Grodzisk Mazowiecki nie lezy na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej Bo w profilu masz tak

Quote:

--------------------------------------------------------------------------------

Wiadomości: 1463

Miasto: Grodzisk Maz.

--------------------------------------------------------------------------------

A jeżeli miało to miejsce w USA to być może zalezy to od stanu.

Napewno nie mozna w Iowa i prawdopodobnie w Kaliforni też nie

Delco


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale na widoku publicznym

> sexa w prywatnym autku też nie wypada

We Włoszech jest przepis, że nie można uprawiać sexu na widoku publicznym. A ponieważ auto "jest terenem prywatnym", to sprytni Włosi obklejają szyby auta od środka gazetami, żeby nic widać nie było ok.gif i kopulują w najlepsze nawet na parkingach przed supermarketami. A to, że auto skacze... Kogo to obchodzi. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.