Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Kardynalny błąd logiczny Nie patrzę przez pryzmat kasy, bo za darmo -> brak kasy
  3. ty patrzysz na wszystko przez pryzmat kasy, jak za darmo to zrobisz wszystko ja np bym sie nie meczyl sluzbowym darmowym spaliniakiem vs wlasny platny EV oczywiscie najlepsza opcja to sluzbowy EV ale nie wszystkie korpo sa takie dobre
  4. Sąsiad ma służbowe auto. Nie podskoczysz niczym. To jest najwyższy poziom ewolucji samochodowej.
  5. Zapytaj AI/ wujka Googla jakie powinno być to ciśnienie. IMHO trochę > 0,8 bar na wolnych. Jezeli tak, to powyższa rada @wladmar w zakresie kanałow olejowych jest Niekoniecznie musi to być przeskoczenie rozrządu. Złe cisnienie oleju przestawia nie w porę fazy rozrządu. Stąd błędy i brak mocy.
  6. masz sasiadow ? odwazne stwierdzenie, wlasnie marka jest najwazniejsza
  7. Marka nieistotna. I tak będzie wypożyczone.
  8. czyli bmw albo merc
  9. Dzisiaj
  10. WaWeR odpowiedział Adalbert na temat - Motokącik
    Zestaw do regeneracji powiedzmy 100-120 Nowy zacisk, ze 200. Jak robisz wszystko sam, OK. Jak masz komuś zlecić, to zgadnij co będzie wolał zrobić
  11. Podejrzewam, że regeneracja we własnym zakresie nie będzie mimo wszystko opłacalna. Stare zaciski mogą mieć np wżery, ramię od ręcznego wraz z osią podobnie. Całość po złożeniu popracuje nie wiadomo ile więc przysłowiowa "skórka za wyprawkę". Jak już to lepiej wziąć regenerowane. Tam przynajmniej całość jest piaskowana i szkiełkowana, a reszta części nowa. Chyba, że autor postu ma dostęp do piaskowania, szkiełkowania, zakupi nowe uszczelnienia plus inne drobiazgi. Tak też można. Koszt często podobny do zakupu kompletnego zamiennika, a te NTY z tego co się kiedyś orientowałem, nie są takie złe.
  12. Puretech? Zapchane kanały olejowe resztkami paska + przeskoczył rozrząd + pierścienie nie trzymają ciśnienia?
  13. Bylo w tym watku i to juz kilka razy.
  14. Jaki silnik?
  15. Pytanie czy serwis Toyoty, bedzie w stanie zrobic cos wiecej niz podpiac kompa... To calkowicie francuska konstrukcja, wiec moze warto byloby podpytac na grupach PSA, czy nie bylo jakiejs aktualizacji softu
  16. KYRTAP odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Pali coś między 5,5 a 6 litrów. Ogólnie to ciężko przekroczyć 6 litrów.
  17. Tre-Bor odpowiedział Adalbert na temat - Motokącik
    Nie można zregenerować obecnych ? Części będą kosztowały jakieś grosze?
  18. Zarejestrował się nowy użytkownik: bart1234
  19. Witam jakie powinno być ciśnienie oleju na biegu jałowym? U mnie wynosi 4.5 bara na rozgrzanym silniku. Dodatkowo objawy telepiacy się silnik na jałowym, brak mocy na niskich obrotach powiedzmy do 1500, błędy wałków rozrzadu p000b (wydech) i dolot (nie pamiętam numeru) Zawory fazatorow czyste, smok pompy czysty, olej świeży 5w30 total quartz.
  20. w takich warunkach hydrologicznych to se powinien z bloczków betonowych wymurować, i gdzies ewentualnie w srodku zakotwiczyc do tej wylewki chociaz 1-2 wastwy takich bloczkow.
  21. gilbert3 odpowiedział mariuszandego na temat - MG3
    Staram się być obiektywny i tutaj też trzeba jednak powiedzieć kilka słów -silnik wolnossący nie musi wytrzymywać takich obciążeń jak silnik turbo, pracuje w innych warunkach niż TSI, więc nikt nie ładuje się tam kupy stali, bo to jest po prostu bez sensu. Generalizowanie to najgorsze, co można zrobić - jeden egzemplarz z nieznaną historią to żadna próba i nawet nie ma co na tej podstawie wyciągać żadnych daleko idących wniosków.
  22. Elektryk za 500k? Za milion? Kto by aż tak zwariował?
  23. Chyba nic innego z zamienników poza NTY nie znajdziesz. Nowe oryginały pozostają, tylko cena zabija podejrzewam. Używane będą albo takie same albo niedługo takie będą więc nie warto.
  24. Waldek40 odpowiedział Adalbert na temat - Motokącik
    NTY
  25. ghost2255 odpowiedział mariuszandego na temat - MG3
    Na razie opinie o naprawach gwarancyjnych chińskich aut nie są najlepsze. No i rozbierany silnik miał nie więcej jak rok i niewielki przebieg a dziury w dwóch tłokach. Tai ze znacznie większym przebiegiem i wiekiem a materiały jednak trwalsze.
  26. Wczoraj
  27. To koszt biletu lotniczego do stolicy Maroka? Rozumiem, że to 450 to koszt biletu w klasie niższej turystycznej, a ta 100 to za drinia i kanapkę u stewarda?
  28. W poprzednim aucie montowałem chińskie NTY. Działały bez zarzutu. Lepiej od regenerowanych Bosch, które po założeniu wytrzymały raptem 2 lata.
  29. Co polecacie z budżetowych zacisków hamulcowych. Pacjent to Auris I, tylne zaciski. Nie szukam najtańszych,potrzebuje zaciski w rozsądnej cenie, które jest szansa, że parę lat posłużą.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.