Jump to content

HARDTECHNO

moderator
 • Posts

  2543
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Name
  Dariuszek
 • Lokalizacja
  STOLICA WW / London uk
 • Zainteresowania
  MUZYKA, Motorsport
 • Car
  Stilo 1.9 16v 103Kw / CC/sc/

Recent Profile Visitors

2241 profile views

HARDTECHNO's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

273

Reputation

 1. Kupisz hinole. Pojeździsz x lat. Pod warunkiem. Jarzma nie wytopione w gniazdach (tzw fasolki) . Zacisk. Chiński wytrzyma x lat
 2. A CONTI to nie czasem madę in Italy? Kilka pasków osprzętu przeleciało mi przez łapy do różnych fiatów i zawsze pisało madę in Italy.
 3. Pandę znajdziesz tylko albo będziesz długo długo szukał ,albo będzie daaaleko od ciebie.
 4. Taśmy które kleją na tzw gumę to górna półka produktów 3m. Obawiam się że koszt takiej taśmy (nie madę in China) to rolka ponad 100zeta za 30m. W stilo kupiłem x lat temu taka taśmę do przyklejenia progów poza fabrycznymi kółkami. Które dociskamy próg. Obecnie zainwestowałbym chyba coś Ala pianoklej na pistolet ...
 5. @Kysior po Vin jakieś szkody były na pojeździe. Możliwe że sprowadzili wrak z US a potem go odmłodzili. Olalbym temat
 6. Wydaje mi się że powinna mieć lekkie podtoczenie na polosi (miejsce na gumę) że staroście puścił albo pierścień jeżeli ma albo klej. Tuleja ma za zadanie tłumić drgania ... Jeżeli ja wywalisz możesz je odczuć podczas jazdy.
 7. A jak inną moc to inna mapa.
 8. Raczej będziesz.musial zrobić osiowanie proxi. Bo będzie walić błędami. Bynajmniej tak mi się wydaje. Kodowanie pilota musisz mieć kartę kodowa.
 9. Jak kolega @bochumil napisal. Bierz nty regeneracja to tylko piaskowanie malowanie i wymiana gumek. Nikt nie sprawdza czy czasem zacisk jest wyrobiony.
 10. Może trochę pomogę...
 11. Jak nie pomierzysz multimetrem to nie zgadniesz?
 12. Jak teraz ci pęknie sprenzyna lub siadzie to wymień na eibach pro kit
 13. Jestem posiadaczem 1.9 JTD 16V nigdy silnik nie miał problemów na Selenia wr 5W40. Pracuje idealnie. Choć przy 270KKM w zimowe dni oddzywa się dwumasa oryginalna... A pali mi różnie od 5.3 do 6,5 teraz z tym że ja "deptam"
 14. Autko jakieś szkody posiadało .. W bazie coś widnieje
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.