Jump to content

HARDTECHNO

moderator
 • Posts

  2558
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Name
  Dariuszek
 • Lokalizacja
  STOLICA WW / London uk
 • Zainteresowania
  MUZYKA, Motorsport
 • Car
  Stilo 1.9 16v 103Kw / CC/sc/

Recent Profile Visitors

2372 profile views

HARDTECHNO's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

278

Reputation

 1. No nie jest zła. Pytanie brzmi, czy jest realna? Opony nowe kupowałem kurierem za 50. Przyszły 2 paczki w każdej po 2 opony .
 2. Subaru? Ten koncern ma wg mnie najlepszy silnik odporny na katowanie wyczynowe. Jest to jeden z najbardziej udanych boxerów chyba jakie do tej pory wyszły(tak uważam) miałem okazję przejechać się takim cackiem wrx sti hatchback. Może na prostej by wydymał mnie jakiś exoric cars . No ale na zakrętach nie ma szans.. serwis drogi i potrzeba kompetentnych osób. Ale jak ktoś dobrze ogarnia Subaru. To auto daje banana z jazdy.
 3. Boże. @Ozi. Nigdy nie kupiłbym toyoty . Po tym jak zobaczyłem 5letnia III jak jest zrobiona. To dla mnie padaka. Wersja taka bieda za którą mój znajomy dał 38kzl. (Wolałbym nowe tipo w podstawie z 1.4 wolnossącym) z tyłu korbki. Żaden guzik nie podświetlany, licznik bez temp i obrotomierza. .. wersja dzban... Kup se toyotę a będziesz pan zadowolony.
 4. U mnie w stilo Magneti marelli przetrwał 5 lat najwięcej z dotychczasowych od 2011 roku. Średnio co 3 lata wymiana.
 5. Dokładnie. Moja znajoma kupiła noweczke i20. Oprócz niej po roku było jeszcze 3 osoby do auta. Auto zaledwie 40.tysi w 2 lata i remont sprzęgła, zawieszenie i hamulce, wymiana przegubu. Dodatkowo wymiana stacyjki bo kluczyk narobił szkód w bębenku , najśmieszniejsze jest to że urwali uszczelkę od drzwi przy wsiadaniu/wysiadaniu. He. Rok jeździła sama i żadnych problemów. Dorwali się we 3 w ciągu roku załatwili Hyundaia.
 6. Skrzynia bodajże produkowana w Termoli Italia.
 7. Zakrec gaz na butli. Pojeździsz aż go wypali z układu. Przełącz na benzynę. Skasuj błędy. Pojeździj trochę Jak wygląda skrzynka bezpieczników? Nie jest czasem zawilgocona? U mnie błędy nagle zaczęły się mnożyć a miałem w JTD stilo tylko p0235. Później coraz więcej z lina can i nadwoziem body. Problemem była zawilgocona i zaśniedziałe styki w skrzynce pod maską. Zlokalizuj bezpiecznik/przekaźnik od sondy i sprawdź w jakim jest stanie.
 8. Możliwe że programem Fiat Km Tool can v2.0. musiałbyś poczytać obsługiwane samochody. Dodatkowo musisz mieć kabel -150zl. Prosciej poszukać kogoś kto ogarnie temat
 9. 6.kzl. Sprzedasz pewnie w okolicy 5k*zł.
 10. 53zl. Fakt jeżeli zgubiłeś i zgłosiłeś do WK chęć wyrobienia duplikatu pani poinformuje cię (jeżeli jej się będzie chciało) o tym że nie będziesz mógł się poruszać autem na czas wyrobienia duplikatu tablicy po publicznych drogach. Fakt ten zmienia wyrobienie tablic tymczasowych za $$ jakaś tam sumę złociszy na czas kiedy zrobią ci duplikat.
 11. Gratulacje. Ooo widzę naklejke dolce Vita.
 12. Jestem przekonany że to bardziej satyna niż mat.. ja miałem prawdziwy mat swoje CC rajdowe w latach 2005-2007. Akurat miałem pomalowane auto Czarnym akrylowym matem i jakoś nie miałem żadnego zarysowaniami Fakt . Auto malowałem Novolem z dużą domieszką utwardzacza + akryl jako baza z renolaku. Obecnie lakiery są wodorozcieńczalne trochę pewnie mniej odporne na drastyczne zarysowania... Ale typowo matowe to już aż tak nie są. Bardziej takie satynowe.
 13. A jak wypada próba: wciskasz sprzęgło, liczysz do 3 i wbijasz wsteczny? Też zgrzyta? Może wystarczy wymiana oleju na jakiś lepszej firmy?
 14. PrEcierz jak masz 1.2 8v to skrzynie masz pług n Play? Więc?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.