Skocz do zawartości

Koniec F1 w Polsacie


Novy81

Rekomendowane odpowiedzi

:swieca:

No właśnie pisałem na chacie z konsultantem UPC,

 

 

Pakiet Mega Sport: Eleven i Eleven Sport do 10 marca za 0 zł, od 11.03 opłata w wysokości 14 zł dla Klientów pakietu 

Telewizji Select lub Max posiadających dekoder Mediabox lub Horizon (Klienci KAON aby skorzystać z tej promocji muszą 
bezpłatnie wymienić dekoder), Moduł CI+.
Aktywacja 29,90 zł, zobowiązanie: 12 miesięcy.
Dla klientów pakietu Canal+ Select lub Prestige cena w wysokości 11 zł/msc, aktywacja 29,90 zł.
Taka oferta obowiązuje do 10.03.
 
Ciekawe jaka oferta będzie po 10.03 ? :hmm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się, F1 w tym roku oglądniemy w Eleven sports.

 

Już tęsknicie za Borowczykiem ? :phi:

 

 

źródło 

http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-21405-Eleven_Sports_przejmuje_prawa_do_transmisji_F1_w_Polsce.html

No to sobie nie pooglądam.... w duDę jeża....

Edytowane przez Manx
Słowo poszechnie uważane za obleżywe ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie cały ubiegły sezon obejrzałem ściągając GP z torrenty.org. Niestety nie na żywo, tylko dzień później, ale nie słuchałem wiadomości sportowych do czasu obejrzenia. Najpierw oglądałem na ipla, ale dwa razy mnie oszukali podając błędny kod. Reklamacji nie uznali tłumacząc, że według nich obejrzałem transmisję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Komentującymi będą Mikołaj Sokół i Michał Gąsiorowski :ok:

 

 

 

Miło mi poinformować, że „słyszymy się” za tydzień podczas Grand Prix Australii: wszystkie treningi, sesja kwalifikacyjna oraz wyścig na żywo w Eleven Sports Network, komentujemy z Michałem Gąsiorowskim. Zapraszamy!

źródło: Sokolim Okiem na fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aha, czyli za 15,90zł kupiłem sobie dostęp do powtórek? Genialnie...

 

nie, kupiłeś normalny dostęp do kanałów live, ale nie pooglądasz tego z poziomu smartTV ot taki idiotyzm zrobili, ponoć mają to udostępnić ale czort wie kiedy.

Na PC i aplikacjach mobilnych w zakładce sport na końcu są kanały 11 i 11sports na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentującymi będą Mikołaj Sokół i Michał Gąsiorowski :ok:

 

Ględzą strasznie. Mnóstwo wstawek o przepisach i technice. Niewiele komentarzy do tego, co dzieje się na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem dużo lepiej niż na Polsacie

Jest inaczej, mniej plotek i kulisów, więcej spraw bezpośrednio związanych ze sprawami sportowymi, regulaminowymi, technicznymi.

Ale relacja z wyścigu jest na podobnie słabym poziomie. Może się ogarną i z wyścigu na wyścig będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moim zdaniem dużo lepiej niż na Polsacie

 

jest bardziej w temacie, ale z pkt widzenia osoby która i tak śledzi te wiadomości dość dokładnie, jest to nic nowego. Natomiast dla 'niedzielnego oglądacza' pewnie przydatne wiadomości.

Choć przyznaje, że złapałem się kilka razy na zastanawianiu kogo akurat realizator pokazuje :hehe:

Na plus na pewno dłuższa relacja przed i po wyścigu, żenująca była przerwa reklamowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

słabe posunięcie ze strony polsatu z tymi transmisjami, ale wiadomo jak był Kubica to i lepsza oglądalność była

Posunięcie stricte ekonomiczne i niestety w pełni zrozumiałe - jest oglądalność, to są wyższe wpływy z reklam. Nie ma oglądalności, to na reklamach słabo się zarabia i trzeba do interesu dokładać... no więc po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.