Skocz do zawartości

Ceny LPG/CNG Listopad 2016


czachabrava

Rekomendowane odpowiedzi

Lukoil, Gdynia ul; Morska 1,84 z kartą 2 grosze taniej.

Mała ciekawostka - sprawdziłem w swoim archeo tankowań, to dokładnie rok temu na tej samej stacji litr LPG był po 2,02 - więc chyba nie jest tak źle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to, że na tym najdroższym orlenie jeszcze przedwczoraj było 2,02, wczoraj 2,07, a dziś 2,27. Chyba nie powiesz, że to dolar miał wpływ na te podwyżki? Rozumiem, że będzie drożej, ale takie zagrywki bardzo mnie irytują i dla zasady jak tylko mogę, to tankuję gdzie taniej (jak widać różnice są spore).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogła przyjść nowa "dostawa" albo dyspozycja z góry. Pamiętaj, że ceny w górę idą bardzo szybko, widywałem skoki z dnia na dzień po 10gr i to bez nowych dostaw.

Niektóre stacje pod szyldami Lotosa i Orlena dostają dyspozycje cenowe ze względu na swoją lokalizację (drogi wojewódzkie, krajowe itd) i wtedy takie skoki są niestety narzucane. (info uzyskane kiedyś od pracownika jednej ze stacji).

 

A co do odczuć od str, klienta to mam dokładnie takie same i reaguję na to tak samo ja Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.