Skocz do zawartości

nowa marka TANICH aut MPM


prebek

Rekomendowane odpowiedzi

tu na Słowacji sie mi rzuciła w oko notatka o tym, że mogę zostać właścicielem nie tuzinkowego auta za mniej niz 10.000.- €

http://www.mpm-motors.com/en/ps160/

najblizszy punkt sprzedaży w CZ - České Budějovice

jakie sa Wasze opinie na taki wynalazek?

9500e-ps160-2017-02-10-17-eng-4web.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu na Słowacji sie mi rzuciła w oko notatka o tym, że mogę zostać właścicielem nie tuzinkowego auta za mniej niz 10.000.- €

http://www.mpm-motors.com/en/ps160/

ges/images/page_principal/9500e-ps160-2017-02-10-17-eng-4web.jpg&key=01dbc7aa374a159a6a8fad6c466f9e7439023caacf4b5c5cc9aebafe3895e256[/img]

Na Business Insider wczoraj czytałem że w związku z nowymi regulacjami MarMota chiński producent elektryków dogadał się z jakimś polskim producentem elektroniki z NewConnect i będą oferować od końca tego roku elektryki od 50kzl (do nawet 200kzl) z 5 letnia gwarancja i gwarancja na baterie wynoszącą 2000pelnych cykli. Na początek 16 salonow -docelowo 200 w całej PL i expansja od nas na cały blok środkowo-wschodniej.... Obawiam się MarMot nie zdąży zbudować makiety nawet tego naszego auta elektrycznego zanim kpolsko-chinscy operatywni przedsiebiorcy opanują rynek. Aha jakościowo niby skóry te sprawy i jako tako testy zderzeniowe ponoć przeszło... Popatrz kto stoi za tym MPM- spryciarze Ala Arinera?/Chińczycy/ czy jednak jacyś warci czegoś maniacy którzy postanowili to przekuć na kasę i znaleźli inwestora...

 

...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fili_P napisał:

Na początek 16 salonow -docelowo 200 w całej PL i expansja od nas na cały blok środkowo-wschodniej....

 

Coś mi to przypomina...

Daewoo miało podobne plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MPM to mi się już źle kojarzy - miałem kiedyś czajnik MPM, który zostawiony sam w domu dostał zwarcia i zaczął sam siebie gotować aż się przewody potopiły :hehe:

 

A tak poważnie - ja bym do chińskiego samochodu nawet nie podchodził. Przerabiałem już temat chińskiego skutera, chińskie maszyny przemysłowe. Słaba jakość, słaba estetyka wykonania, słabo z niezawodnością, problemy z częściami zamiennymi, bo chińczyki coś pozmieniały i starszej części nie da się dostać.

 

Na tej stornie rozbawiła mnie informacja o gwarancji - 2 lata lub 60 000 km.... to pokazuje jakie to "trwałe".

 

Kolejny szum o chińskiej ekspansji na europejski rynek motoryzacyjny i kolejny raz nic z tego nie będzie. Były już LandWind, było Brilliance, było Quoros i nic... więc i z MPM wyjdzie tak samo. Klient w Europie nie jest jeszcze gotowy na chińskie samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosyjskie auto z chińskim silnikiem produkowane we Francji, tylko ta cena 9500 Euro to chyba z promocji sprzed 2 lat;]
Ciekawe ile jeździ tego w Polsce:hmm: https://www.otomoto.pl/oferta/mpm-motors-ps160-produkcja-francja-nowe-auto-ID6zqgh2.html

Jakie to jest cudownie paskudne :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Manx napisał:

MPM to mi się już źle kojarzy - miałem kiedyś czajnik MPM, który zostawiony sam w domu dostał zwarcia i zaczął sam siebie gotować aż się przewody potopiły :hehe:

 

A tak poważnie - ja bym do chińskiego samochodu nawet nie podchodził. Przerabiałem już temat chińskiego skutera, chińskie maszyny przemysłowe. Słaba jakość, słaba estetyka wykonania, słabo z niezawodnością, problemy z częściami zamiennymi, bo chińczyki coś pozmieniały i starszej części nie da się dostać.

 

Na tej stornie rozbawiła mnie informacja o gwarancji - 2 lata lub 60 000 km.... to pokazuje jakie to "trwałe".

 

Kolejny szum o chińskiej ekspansji na europejski rynek motoryzacyjny i kolejny raz nic z tego nie będzie. Były już LandWind, było Brilliance, było Quoros i nic... więc i z MPM wyjdzie tak samo. Klient w Europie nie jest jeszcze gotowy na chińskie samochody.

A ja jak najbardziej za jestem. Skoro mi dadza 5 lat gwarancji za 50k to bedzie jazda pol darmo. Idelany samochod na drugie auto do jazdy po miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak najbardziej za jestem. Skoro mi dadza 5 lat gwarancji za 50k to bedzie jazda pol darmo. Idelany samochod na drugie auto do jazdy po miescie.

Ehehehehe ;) właśnie mija 10kkm autem kupionym w czerwcu, a nie bylem nim dalej niz 100km od domu. Ja bym tego mpm nie chciał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Manx napisał:

Kolejny szum o chińskiej ekspansji na europejski rynek motoryzacyjny i kolejny raz nic z tego nie będzie. Były już LandWind, było Brilliance, było Quoros i nic... więc i z MPM wyjdzie tak samo. Klient w Europie nie jest jeszcze gotowy na chińskie samochody.

 

@OZI donosi że nie jest tak źle z tymi chinolami ;)

pytanie czy da się tanio zrobić dobre auto ? dobry chiński sprzęt też kosztuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ozarek napisał:

Ruskim się podoba i dla nich to staroć ;]

 

Obejrzałem i jestem zaskoczony, Dacia robi jednak całkiem niezłe samochody! A to z filmiku to typowa twórczość wprost ze stodoły. Przez 20 minut filmu widać mnóstwo niedoróbek, super-prostych rozwiązań jakie wyeliminowano już dawno z samochodów nawet tanich, ten samochód ocieka wręcz taniością bo jeśli nawet ma coś co działa to spasowanie tego jest rażące. Bałbym się tym przejechać bo strach pomyśleć czy nie zaskoczy choćby niewydajnymi hamulcami czy zarzucającym tyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wujekcybul napisał:

A ja jak najbardziej za jestem. Skoro mi dadza 5 lat gwarancji za 50k to bedzie jazda pol darmo. Idelany samochod na drugie auto do jazdy po miescie.

 

Jakie pół-darmo?! Dużo pali, a utrata wartości astrononomiczna... Jeżdżenie RSem będzie tańsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos wykonania i materialow dramat :)

Uklad wydechowy z rdza w nowym aucie? :)

boczki drzwi z ordynarnymi wkretami, radio pasujace do calosci jak maluch do tesli, dawno temu w lanosie mialem lepsze plastiki... ogolnie troche masakra :)

 

Za to siano (tj. 10k eur/chf) mozna miec:

Dacia Sandero -> 7.7kchf

Fiat Panda -> 9.3k chf

Fiat Punto -> 9.8k chf

Fiat 500 -> 9.9k chf

Mitsubishi Space Star  -> 9.9k chf

Hyundai i10 -> 10k chf

 

* Wybralem najtansze dostepne modele

 

Jak mam taki wybor nowych samochodow do 10k to wynalazku powyzej w tej cenie raczej nikt nie kupi... chyba ze ktos ekscentryczny / dla jaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2018 o 19:23, wujekcybul napisał:

A ja jak najbardziej za jestem. Skoro mi dadza 5 lat gwarancji za 50k to bedzie jazda pol darmo. Idelany samochod na drugie auto do jazdy po miescie.

 

To jest nas dwóch :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.