Skocz do zawartości

Przegapilismy nowego C4


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

Citroeny to do tej pory najgorsze auta jakimi jezdzilem z wypozyczalni no moze poza Clio 0.9 i Yarisa Hybrid. Mysle, ze sa na rowni. Ale wracajac do tematu niezly koszmarek kompakt, coupe, SUV w jednym ceny od 73k . Zapowiada sie hit sprzedazy :smirk:  Chyba sam Citroen nie wierzy w sukces bo recenzji ni ma.

 

2020-09_-_Citro%C3%ABn_C4_III.jpg

b4d5220b75d0cf890738e2f226e5.jpeg

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krawiec

Ale ryj... masakra.

 

Ale fakt tez niemilo wspomina Citroena z wypozyczalni mimo, ze byl to C4 Grand Picasso. No gorsze bylo tylko Aveo sedan ale to w Mex bylo...

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, wujek napisał:

Citroeny to do tej pory najgorsze auta jakimi jezdzilem z wypozyczalni no moze poza Clio 0.9 i Yarisa Hybrid. Mysle, ze sa na rowni. Ale wracajac do tematu niezly koszmarek kompakt, coupe, SUV w jednym ceny od 73k . Zapowiada sie hit sprzedazy :smirk:  Chyba sam Citroen nie wierzy w sukces bo recenzji ni ma.

 

2020-09_-_Citro%C3%ABn_C4_III.jpg

b4d5220b75d0cf890738e2f226e5.jpeg

 

 

A i20 ? 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, krawiec napisał:

Ale ryj... masakra.

 

Ale fakt tez niemilo wspomina Citroena z wypozyczalni mimo, ze byl to C4 Grand Picasso. No gorsze bylo tylko Aveo sedan ale to w Mex bylo...

 

Krawiec

Zderzak jak z x3 przed liftem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, camel00 napisał:

 

Z zewnątrz - podoba mi się :) 

Środek trochę gorzej ;) Wyświetlacz za kierownicą wygląda jak ekran Nokii Ngage.

Chciałem nabyć poprzednie C4 kaktus. napalony byłem jak dzik tym bardziej że jechałem innym autem z 1.2T i byłem bardzo mile zaskoczony. Umówiłem się na jazdę próbną. Wsiadam, patrzę na to co przede mną i obok i nagle zupełnie bez kontroli mówię do handlowca (kobieta) : o k... nie jestem na to gotowy 😄

  • Lubię to 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem nabyć poprzednie C4 kaktus. napalony byłem jak dzik tym bardziej że jechałem innym autem z 1.2T i byłem bardzo mile zaskoczony. Umówiłem się na jazdę próbną. Wsiadam, patrzę na to co przede mną i obok i nagle zupełnie bez kontroli mówię do handlowca (kobieta) : o k... nie jestem na to gotowy

Mialem podobnie ;]
Jak szybko wsiadlem tak wysiadlem :hehe:
PSA chyba kompletnie nie ma koncepcji na Citroena obecnie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krawiec
7 godzin temu, PawelWaw napisał:

 

a mozesz wiecej opisac co bylo nie tak ?

Pewnie:

 

1. Wajcha zmiany biegow...automat wiec wystawal taki plastikowy dynks kolo kierownicy. Strasznie tandetny plastik, balem sie dotykac aby tego nie polamac.

2. Obsluga radia, navi i wyswietlacza zestawu wskaznikow totalnie odmienna od tego co jest w innych autach. To samo tempomat - dojescie do tego jak przywrocic ustawiona predkosc troche mi zajelo - no ale tu pewnie RTFM

3. Asystent parkowania... o zgrozo to powinno byc w tym wydaniu zabronione. Gwaltowne manewry na stosunkowo sporej predkosci. Uruchomilem dla testu dwa razy i dwa razy musialem interweniowac aby nie przywalic...

4. Dosc glosne zawieszenie i slabe prowadzenie ale to pewnie wina tego ze to kawal kiosku i zawias dosc miekki

 

Jesynie na plus to spalanie.. 8,5 na A w DE...

 

Krawiec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładając że bym chciał kupić takiego podniesionego kompakta z dodatkowymi plastikami na progach (i dopłacić za to 8 razy więcej niż jest to warte) to czy ktoś zna chociaż jeden powód że miałbym wybrać to coś zamiast Kia Xceed?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krawiec napisał:

Pewnie:

 

1. Wajcha zmiany biegow...automat wiec wystawal taki plastikowy dynks kolo kierownicy. Strasznie tandetny plastik, balem sie dotykac aby tego nie polamac.

2. Obsluga radia, navi i wyswietlacza zestawu wskaznikow totalnie odmienna od tego co jest w innych autach. To samo tempomat - dojescie do tego jak przywrocic ustawiona predkosc troche mi zajelo - no ale tu pewnie RTFM

3. Asystent parkowania... o zgrozo to powinno byc w tym wydaniu zabronione. Gwaltowne manewry na stosunkowo sporej predkosci. Uruchomilem dla testu dwa razy i dwa razy musialem interweniowac aby nie przywalic...

4. Dosc glosne zawieszenie i slabe prowadzenie ale to pewnie wina tego ze to kawal kiosku i zawias dosc miekki

 

Jesynie na plus to spalanie.. 8,5 na A w DE...

 

Krawiec

 

 

Z 3 niestety musze sie zgodzic :) U mnie podczas testow tego... przywalilem w samochod ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maro_t napisał:

zakładając że bym chciał kupić takiego podniesionego kompakta z dodatkowymi plastikami na progach (i dopłacić za to 8 razy więcej niż jest to warte) to czy ktoś zna chociaż jeden powód że miałbym wybrać to coś zamiast Kia Xceed?

Kila chyba najladniesza z tych wszystkich podniesionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie:
 
1. Wajcha zmiany biegow...automat wiec wystawal taki plastikowy dynks kolo kierownicy. Strasznie tandetny plastik, balem sie dotykac aby tego nie polamac.
2. Obsluga radia, navi i wyswietlacza zestawu wskaznikow totalnie odmienna od tego co jest w innych autach. To samo tempomat - dojescie do tego jak przywrocic ustawiona predkosc troche mi zajelo - no ale tu pewnie RTFM
3. Asystent parkowania... o zgrozo to powinno byc w tym wydaniu zabronione. Gwaltowne manewry na stosunkowo sporej predkosci. Uruchomilem dla testu dwa razy i dwa razy musialem interweniowac aby nie przywalic...
4. Dosc glosne zawieszenie i slabe prowadzenie ale to pewnie wina tego ze to kawal kiosku i zawias dosc miekki
 
Jesynie na plus to spalanie.. 8,5 na A w DE...
 
Krawiec
 
Ojciec ma c4 2.0hdi 165KM AT
Bardzo fajny samochód - typowo dla emerytów lub dużej rodziny.


Ta wajchę od automatu jest super. Życzyłbym bym sobie w każdym aucie z automatem brak lekarka między siedzeniami.

Zawiasy fakt glosny.

Poza tym naprawdę kawał dobrze wyposażonego bezawaryjnego ekonomicznego auta za rozsądny pieniądz.

Wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.