Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. Czytam te Wasze posty i cieszę się że mi się nigdzie tak nie spieszy. Postój 15 min? Ok. 25? Też dobrze!
  2. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Pełna zgoda. HUD u mnie wygrywa w kategorii na najbardzie bezużyteczny gadżet w samochodzie. Jak tylko testuje jakieś auto z tym wynalazkiem, to jest to pierwsza rzecz do wyłączenia.
  3. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Smołę gotować a nie elektrykiem jeździć.
  4. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    A fotka nieTesli. I to nie z internetu gdzieś zza wody a od mojego znajomego. Nawet nie mógł wyjechac z garażu.
  5. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Jak ktoś ustawia temp na 66-70 stopni, to nawet Teseleczka 🥰 się gubi.
  6. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Ty to chyba przez to przesiadywanie w tym elektrycznym wątku w hp takie farmazony wypisujesz. Dzbany kącikowe ściągneły Cię w okolice złóż ropy naftowej.
  7. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Oczywiście. @mrBEAN
  8. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Nie wszedzie... W Irlandii 4 z 8. Ta obok Galway jest dla wszystkich. https://supercharge.info/map Ale nigdy nie wiadomo, czy Muskowi nie przeskoczy znowu jakas klepka i nie zamknie wszystkich SC dla nieTesli. ...albo wręcz przeciwnie.
  9. Nie powinno dzwonić. Coś popsute. Bardzo wątpię żeby dało się to zdeaktywować, w końcu to "important safety feature"
  10. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Szanuję opinię, jak nie pasuje, to lepiej się nie pchać, bo potem trzeba dokupowywać festyniarskie dodatki. Dla mnie wnętrze jest idealne. 🥰 Filtr kabinowy mógłby być lepiej dostępny. 40 minuty użerania się. A te plamy na schowku to wcale nie są od potu. Właśnie skończyłem...
  11. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    W środku jest lepiej od ev6, bo prawie nie ma piano-black. Ale w nowej ev6 tej dżumy juz nie będzie, duży plus.
  12. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Kurczę, a mi się podoba bardziej ioniq 5. Przypomina klimaty gier komputerowych lat 80-tych.
  13. HelixSv odpowiedział slawekw na temat - Tesla
    To sie bardzo opłaca Tesli. Sprzedają więcej prądu, mają mniej tłoku na ładowarkach. Zysk czasu dla użytkownika może być czasem marginalny.
  14. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    tak, zobacz na pierwszy komentarz...
  15. HelixSv odpowiedział slawekw na temat - Tesla
    Mi w tej trasie w ogóle nie zależało na szybkim ładowaniu. Potrzebowaliśmy tam ze 25 min na toaletę i lunch. Więc ustawiłem nawigację na stację benzynowa obok i po przyjezdzie podłączyłem Teslę z zaskoczenia. W rezultacie miałem mniejsze zużycie prądu i nie musiałem w trakcie jedzenia lecieć i przestawiać auto (opłaty karne po osiągnięciu 100%). Po jedzeniu było 95%, w sam raz. Większość z 20 stanowisk było wolnych, więc nikogo nie blokowałem.
  16. HelixSv odpowiedział slawekw na temat - Tesla
    Z tym podgrzewaniem baterii przed ładowaniem to czasem są cyrki. Miesiąc temu jechałem z domu w Szwecji do Hamburga. Startuję ze 100% Ustawiłam nawigację na Hamburg. Wybrało mi SCh za Kopenhagą - jakieś 230 km jazdy. Wyjechałem z garażu (temp 18C) na zewnątrz 10C. A Tesla zaraz po ruszeniu podgrzewa baterię do ładowania. 230 km przed ładowaniem!
  17. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Ten Hyundai nie jest zły. Ładowarek robi się w Europie zatrzęsienie, są sieci (jak FastNed), które poważnie traktują klientów. Hyundai/Kia robią wg mnie lepsze EV niż grupa VW, Merc, czy BMW. Chodzi mi tylko o to, że prowadząc elektryczne bmw, kia, vw czułem się jak hobbysta, a w Tesli bardziej jak pełnoprawny kierowca. Mam na myśli dłuższe trasy, dookoła komina nie ma różnicy.
  18. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Nie brakuje mi tej niepewności. Nawet podjeżdżając do Ionity. Zawsze z duszą na ramieniu. Działa, nie działa, może spróbować tej z niedziałającym ekranem, a może raczej tej z niedziałającym światełkiem na górze, a czy jak się rozpędzi do max 40 kW, to tak zostawić, czy spróbować tej obok, bo powno być ponad 100 kW. Ciągłe przeparkowywanie i próbowanie. Na infolinie dzwoniłem ze 4 razy w trzech krajach (DK, PL, AT), ani razu nie mogli pomóc. Się normalnie czułem jak kierowca trzeciej kategorii. Oczywiście musiałem mieć wielkiego pecha. Y ma nastukane 33 kkm, jazda do Norwegii, Polski, Niemiec. Ilość nieudanych sesji ładowania na SCh = 0. Innych operatorów DC nie próbowałem. Jak ja bardzo nie tęsknię.
  19. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Nie ma co patrzeć, ile takie kosztowały nowe, raczej trzeba porównywać z aktualymi cenami nowych. Jak pasuje, to brać. Obiektywnie, to jest to gorszy samochód od TMY, mniejszy w każdą stronę, mniejszy bagażnik, gorszy soft, większe zużycie prądu, dużo gorsza i bardziej zawodna infrastruktura ładowania w terenie. Ale to i tak jeden z lepszych elektryków i nawet podoba mi sie wizualnie, a jak ma sie szczęście i trafi się na szybką, działającą i niezajętą ładowarkę, to bestia ładuje się bardzo szybko (ważne, jak komuś bardzo się spieszy).
  20. Wszystkie 4 EV a nawet PHEV, były dobite do 100%, ale to Szwecja była, tam był luks.
  21. Na mój odbior pojechałem z żoną pociągiem do Malmö, potem autobusem miejskim, potem z kilometr z buta. W salonie byliśmy z 10 minut przed czasem. Po czym okazało się, że odbiór nie jest w salonie, tylko na parkingu w porcie niedaleko stacji kolejowej, gdzie byliśmy pół godziny wcześniej. Więc taxi i rura. Sam odbiór to 15 minut z czego większość to konsupcja poczęstunku (ciacho i woda gazowana).
  22. To akurat nie jest dla Ciebie. Stary Turkuciu Podjadku (w znaczeniu - wyjadaczu). Pętają się ludzie na EV, co udając hejt i wychwalając paski na gnojówkę (bez urazy) mają potajemnie mokre sny od Muskowozach, to dla nich!
  23. https://youtu.be/py0JPLvY9hE?si=Md8bv5uyxEemPdpk
  24. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    ntk
  25. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Się w lesie zostawia. Toż to odpad jest.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.