Zawartość dodana przez HelixSv
-
Trzymanie wartosci / czy sprzedaż łatwa ?
To co on teraz zrobił, nie nie mieści się w głowie. Wyglada jak reakcja na wtopę z tweeterem. Oczywiście oficjalnie obniżka wynikła z optymalizacji kosztów, mniej oficjalnie z overstocku. Ale mi się wydaje, że obniżył, bo mógł. Odwrócił trochę uwagi od tweetera i bardzo skrzywdzi konkurentów, którzy nawet nie maja możliwości aby zareagować. Mogą tylko lobbować za końcem ebajki. A z punktu widzenia klienta. To bym się mocno wkurzył, jakbym kupił T miesiąc temu. Ceny samochodów nie powinny się zachowywać jak Wall Street. Chociaż, co to znaczy, nie powinny…
-
To ja się, w jakimś stopniu, przywitam…
nie jestem pewien, czy o tym pisałem. 2 tyg temu w PL wyświetliła mi się choinka błędów, przestały działać przednie kierunkowskazy, auto zaczęło bez sensu buczeć, nie dało się wyłączyć świateł z przodu (nawet jak auto było zgaszone i zamknięte), auto pikało co kilka sekund i wyświetlał się błąd doświetlania skrętów, którego to systemu moje id4 nie ma. a ja miałem do przejechania w sumie z 900 km. 2 dni temu odebrałem auto z serwisu, wymienili komputer. id3/4/5/buzz nie polecam. Mam dwóch kupli z id4, też mają problemy.
-
To ja się, w jakimś stopniu, przywitam…
i VW i Kia. Zamieniamy 2 powozy na jeden. VW po ostatniej przygodzie w Polsce nie lubię, Kia mnie nigdy nie zawiodła.
-
To ja się, w jakimś stopniu, przywitam…
Standard range. 19”. Lepszy autopilot. Białe fotele. Hak (w Szwecji w standardzie).
- Zima a EV
- Zima a EV
-
KIA Status
inni producenci nie maja z czego zmniejszać cen. Mają za małe marże. Może urwą maksymalnie jakieś 2-3%. Mogą się już pakować.
-
Ekoen zasługuje na osobny wątek!
O, rzeczywiście! Jakie ładne ładowarki niedaleko mojego liceum. Ale hub to nie jest. Według mojej normy (HXSV-EV01) hub musi mieć minimum 4 CCS o mocy minimum 120 kW. To jest takie miejsce, gdzie jadę i mam pewność, że po 20 min mam 80% soc.
-
Ekoen zasługuje na osobny wątek!
Nareszcie hub w Warszawie już pewnie za momencik. No chyba, ze czekają na udt to wtedy dłużej. W każdym razie @PawelWaw może się już na zapas cieszyć. Mi się też będzie przydawać. https://www.plugshare.com/location/468926
-
Ionity - gasimy światło
Z mojego doświadczenia to w większości przypadków na Ionity przynajmniej jedna ładowarka w lokalizacji nie działa.
- Ceny
- Ceny
- Ceny
- NIO
-
Ionity - gasimy światło
Dziś ładowałem dwa razy na Ionity PL. W Poznaniu. 2 ładowarki przy Shellu. Działające i szybkie. Mop Niesułków A2 pod Łodzią. 4 ładowarki obok Burger Kinga i Shella. Na 4 działała jedna, która była zajęta. Dzwoniłem na helpline. Zrobiono uroczysty restart, który, jak zawsze, dał wielkie nic. Na szczęście EV6 odjechała po 10 minutach, wiec spoko. Dlaczego te ładowarki się tak często psują…?
- NIO
-
KIA Status
181 Bardzo możliwe też, że eqa ma wyżej podłogę niż gla.
-
KIA Status
Oczywiście, ze siedziałem (w EQA). Bardzo kiepsko. Jak ustawiłem sobie fotel kierowcy pod siebie to nawet trudno było wsiąść i wysiąść. Pewnie OK dla dzieci 5-12. eNiro pod tym węglem to inna (e)bajka.
-
KIA Status
Ponad to, EQA to samochód prawie 2+2. Tam z tylu można dostać ataku klaustrofobii.
-
KIA Status
Dziwne, bo Bjornowi ładnie śmigało. https://youtu.be/wrk8RXnAkrc Ciekawe, czy taką sama odpowiedź dostałbym z salonu Renault w Szwecji.
-
Osiągnięto dzienny limit
-
KIA Status
Pomyśl jeszcze o Megane. Bardzo dobre EV. Może nie czeka się w nieskończoność…
-
KIA Status
Nie wiem, co masz na myśli przez „hmmm”, ale Kona to nie ten segment. Jest o numer mniejsza. Poza tym, świetny samochód.
-
Ile zjada pradu tesla na dzien???
Raczej 100Wh na godzinę albo po prostu 100W. Trochę energii ucieka od zimna w garażu, choć garaż Pawła jest raczej ciepły, wiec to jakiś śladowy %.
-
Jaki sens stawiania masowo ładowarek AC ?
Będziesz miał w domu po 2.50 to zmienisz zdanie. U mnie dziś cena za kWh dojdzie do 8.70 kr (3.70 zł). W nocy dwa razy taniej, ale dalej drogo!