Zawartość dodana przez Lisek
-
Czyszczenie wtrysków a wymiana filtra paliwa
Zobacz tu ... Raz udało mi się wepchnąć 59 litrów Najdłuższy odcinek na jednym tankowaniu to miałem 1085.0 km i weszło mi po tym dystansie pod korek tylko 56.42 litra ON
-
Nadszedł MARZEC - czas na plotkowanie/spamowanie ;)
> Więc muszę wziąć nożyk w garść i do roboty > Dzięki za informacje i manuala Proszę bardzo....
-
Nadszedł MARZEC - czas na plotkowanie/spamowanie ;)
> chu chu ha na zachodzie wróciła zima - cały dzień sypało U mnie za oknem rano -7 C i zaspy... bez łopaty ani rusz... idealne warunki na letnie oponki... już kilku dzisiaj po rowach widziałem
-
tempomat stilo
> Mam problem z podłączeniem tempomatu. Przeczytałem instrukcje opracowaną przez Liska & Yahoo 73 > sprawdziłem czy mam białą wtyczkę pod kierownicą - nie, kupiłem manetkę i nastawiłem się na > lutowanie. Okręciłem pokrywę akumulatora podniosłem bezpieczniki w poszukiwaniu kostki D4B > (brązowa), a tu tylko czarna i okazało się że należę do czwartej grupy nieszczęśliwców nie mam > brązowej kostki. Pomóżcie skąd mogę poprowadzić przewody, aby to zadziałało, mam wersję 1,9 > multijet rocznik 2007. RATUNKU !!!! Tak jak w Bravo ..... Bezpośrednio z kasety silnika
-
Nadszedł MARZEC - czas na plotkowanie/spamowanie ;)
> Z racji tego, że audio w Cromie nie przypada mi do gustu (po audio Bose w Lybrze wiem, jak może > grać w aucie...) to czy ktoś z Was bawił się w ulepszanie (skuteczne) dźwięku w Cromie bez > systemu HiFi? Tu moje wypociny
-
Navidronka
> Tak i wyłącza się jak zgasisz silnik. > Radio jest prawie na swoim niejscu, tylko panel musiałem zdemontować. Obsługa tylko z kierownicy, > ale na wyświetlaczu między zegarami są wszystkie informacje z radia i B&M żyje No to brzmi coraz lepiej....
-
wymiana klockow
Poczytaj tu.... I tu zobzcz .........
-
Navidronka
A jak to sie włącza? Po przekręceniu stacyjki czy jakoś inaczej i co z radiem FM / wzmacniaczem na głośniki ... ?
-
Nadszedł MARZEC - czas na plotkowanie/spamowanie ;)
> Saperki tez nie wyjmuj jesli masz takowa Panie podstawa to worek żwiru
-
Mini test: 2013 Toyota RAV4 - 2.5l AWD
> 2013 RAV4 Jakoś strasznie toporna ta deska i te przełączniki ..... Lata świetlne od tego co jest obecnie
-
Nadszedł MARZEC - czas na plotkowanie/spamowanie ;)
> dzis w tvn mowili ze nastepnym tygodniu ma zawitac wiosna w PL Powiadasz więc nie będę łańcuchów śniegowych puki co wyjmował z bagażnika
-
Nadszedł MARZEC - czas na plotkowanie/spamowanie ;)
> Ja juz letnie załozylem, a za 2,5 tygodnia do Polski jade > Jeszcze sie przeprosze z zimowkami Może do tego czasu przyjdzie wiosna ale na razie zapowiadają straszne śnieżyce w całej europie więc lepiej nie wyjeżdżaj nigdzie
-
Nadszedł MARZEC - czas na plotkowanie/spamowanie ;)
> U mnie od 2 dni pada deszcz > Ale cieplo +12*C A u mnie rano -5... a ma być -14 i zapowiadają śnieżycę więc zima powraca
-
eLERN
A jest to wersja nowsza dla Cromy po lifcie ?
-
Czyszczenie wtrysków a wymiana filtra paliwa
> W przyszłym tygodniu zrobię test pełnego zbiornika. Croma ma źle ustawiony poziom rezerwy co wielokrotnie doświadczałem... jak zapala sie kontrolka to jeszcze 200 km cykniesz.. nawet jak wskazówka opadnie na spód to i tak masz jeszcze 4 litry...
-
Od jakiego auta moze byc ta lampa ?
> Hmmm.... > ????? co myślicie? > EDIT: > Nabieram pewności
-
"sportowe" tarcze hamulcowe, warto??
> Witojcie Mam Mikody nacinane i nawiercane w aucie o masie ponad 1,5 tony... i 150 KM.... przedtem miałem w Stilo 155 KM i powiem tak to bardzo dobre tarcze ale do miękkich klocków Ferodo Premier... nie nadają się do twardych klocków... to je zabije bo są miękkie ... nie prawdą jest, ze klocki szybciej się zużywają... dużo lepiej auto hamuje z prędkości max do 0 i to nie raz a kilka razy pedał nie twardnieje ... mokre tarcze również świetnie hamują... Wymieniałem z przodu przy 75 tyś km teraz mam 113 tys km i nadal nie wymagają wymiany moje mikody
-
Od jakiego auta moze byc ta lampa ?
> to NIE jest civic - zjadło mi się poprzedni słówko NIE - wymiary się nie zgadzają - lampa civica > 21cm, tutaj fragment 28! To szukamy dalej
-
Od jakiego auta moze byc ta lampa ?
> tylko 1 post wyżej wystarczy spojrzeć....już wiemy, że to civic No właśnie nie do końca... tam na żółto zaznaczyłem to co mi nie pasuje ale może jest jednak jakaś podróbka tej lampy
-
Od jakiego auta moze byc ta lampa ?
- sms reader w B&M NAV
> Zapomniałem że masz connecta Z tego samego powodu musiałem się pozbyć swojego CN+, ale chodzi mi > teraz po głowie pewien szalony pomysł jak raz na zawsze rozwiązać problem navi i aktualizacji > map Jestem ciekawy co ty tam wsadzisz za tablet- sms reader w B&M NAV
> przecież masz B&M w szufladzie No właśnie mam ale co mi z tego .... ja potrzebuje coś co będzie pracować z 2 telefonami a tego co mam w szufladzie pod nic nie podepnę... to znaczy w Navi nie mam wejścia AUX więc a nie mam ochoty przerabiać wszystkiego.... Wstawiam Ck-200 i mam wszystko co potrzebuje- Czyszczenie wtrysków a wymiana filtra paliwa
> O ile dobrze rozumiem, problem jak wyżej jest możliwy, spalanie rzeczywiste jest dużo inne niż > wynikające ze wskazań kompa pokładowego? Jak zatankujesz do pełna to sie dowiesz....- Od jakiego auta moze byc ta lampa ?
> Nie wiadomo czego się trzymać, może blenda, może nie. Terenówki typu Land Cruiser mają lampy > wysoko, ciężarówka by sie tam niby nie zmieściła Jadę się rozglądać Tego że biała część idzie w kierunku wyoblenia/łuku a w wszystkich lampach mamy odwrotnie ... biała cześć lampy cofania idzie w kierunku ostrych kantów bo jest dalej kontynuowana na drugiej części lampy w błotniku... W dodatku widać wyraźnie że czerwony odblask się kończy równo z białą szybką i tworzy bardzo regularny prostokąt... Może powinniśmy zapytać gdzie to się stało.... na placu budowy czy pod ekskluzywnym butikiem- Od jakiego auta moze byc ta lampa ?
> Ja piernicze. Dawno nie mialem tak dobrej zagadki. No właśnie Puzzel - sms reader w B&M NAV
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.