Zawartość dodana przez Lisek
-
sms reader w B&M NAV
> Problem powszechny i raczej odpuść sobie smsy. Jest mało telefonów z którymi sms działa i są to > zwykle stare modele. Ciesz się że łączy twój tel. jako zestaw głośnomówiący bo też są telefony > które mają z tym problem. > Ps. Masz jakieś mapy do B&M NAV, w miarę aktualne? Ja do swojej Cromy zamówiłem zestaw CK-200 od Noki a wywalę CK-7 bo mi 2 telefonów nie obsługuje i coraz częściej sie łapie na rozmowie przez telefon a to mnie będzie kosztować znacznie więcej niż te 300 zł na zestaw
-
Od jakiego auta moze byc ta lampa ?
> To daje nam z miliard kombinacji. Do tego wzrost stłuczek spowodowanych rozglądaniem się przez > Akowiczów i spadek PKB Cel uświęca środki .... ja szukam klap z lampami
-
Od jakiego auta moze byc ta lampa ?
> No tak patrząc po uszczelkach to linia powinna być równoległa do przeciwległej. > Odblask jest spory. Przyczepa chyba odpada bo raczej (nie wiem czy w Szwajcarii także) odblak byłby > trójkątny. > Vany i dostawczaki zazwyczaj mają światła długie ale wąskie, żeby nie zabierać powierzchni drzwi > załadunkowych. > Być może to mniejszy lub większy autobus? Martwi mnie to białe szkło.... jest przezroczyste więc albo to co było za nim odpadło albo jest to jakaś nowa lampa lub co gorsza "tiuningowana" a takiej to na pewno nie znajdziemy Zaczyna mnie to wciągać
-
Od jakiego auta moze byc ta lampa ?
> Dobra robota z tą rekonstrukcją, ale mam uwagę. > Poprowadziłeś pod złym kątem, sugerując się tym , że w specyficzny półokrągły sposób się odłamało. > Spójrz dobrze na odcienie krawędzi oraz na rewers elementu dołączony do postu pierwotnego. > Moim zdaniem kąt powinien być tak jak wklejam poniżej - niekoniecznie aż tak, ale w taką stronę: Raczej nie bo linia idzie prosto - uszczelki ( zdjęcie z odwróconą lampą... )
-
Od jakiego auta moze byc ta lampa ?
Wydaje mi się, że lampa ta pochodzi z tylnej klapy ( świadczy o tym bardzo mały promień zagięcia lampy ) więc trzeba szukać w autach z dwuczęściowymi lampami i z klapą. Do tego biała całkowicie przezroczyste szkło lampy cofania świadczy że auto jest w miarę nowe, nie starsze niż 2007- rok A to moja fantazja
-
Co tam sie sprzedalo - Feb 2013 - GM zdycha...
Duży kraj, duże odległości, dużo bezdroży więc i duże auta Europa wyasfaltowana jest więc i potrzeb nie ma takich.... Dla mnie osobiście takie auta sa bardzo niepraktyczne ale sąsiad ( w sumie to sąsiadka jeździ na zakupy - do centrum handlowego ma 500 metrów a do kolejnego Hipermarketu 2 km ) który parkuje w tym samym garażu podziemnym nie narzeka i użytkuje Nissana Pathfindera ale on to przynajmniej mieści się na miejscu parkingowym w przeciwieństwie do nowej A8 innego "sąsiada" bo ta to wystaje
-
Tutaj witamy nowych na kąciku nowego Fiata Cromy :-)
> nowy może nie jestem, ale croma jest nowa. > 2005r Witamy nowych staruszków
-
Nadszedł MARZEC - czas na plotkowanie/spamowanie ;)
> Wszystkie szyby przyciemnic tego brakuje Już wiem..... bagażnika brakuje
-
Nadszedł MARZEC - czas na plotkowanie/spamowanie ;)
> wiec trzeba bylo załozyc letnie buty Czegoś mi w tej Insygni brakuje
-
Proszę o opinie
> Pewnie auto wyprodukawane pod koniec 2006 a w salonie pokazało się na początku 2007. Całkiem możliwe tylko, czy napisy przyklejają w ASO czy w Fabryce? może to szczegół ale warto dokładnie obejżeć tył
-
Proszę o opinie
Fajna.... choć rok produkcji 2006 a napis CROMA po prawej sronie klapy ...
-
Czyszczenie alufelg
Jeśli nic nie pomoże i felgi będą zółte/czarne to benzyną ekstrakcyjna na szmateczce.. i felga jest jak nowa bez wysiłku ale to ostateczność bo potrafi i lakier rozpuścić wiec trzeba używać jej z głową
-
Nadszedł MARZEC - czas na plotkowanie/spamowanie ;)
> Ja też... > Sezon rowerowy rozpocząłem już 3 tygodnie temu.... Nie no jeszcze bym sie nie odważył u mnie ścieżki rowerowe pokryte śniegiem a na nich saneczkarze i narciarze w tym ja
-
Klocki hamulcowe przód Croma 285mm
> już się dowiedziałem... są dwa rodzaje klocków przód. Różnią się o długości coś koło 1,5mm i po > szerokości 0,5m Nie jest tylko jeden rodzaj klocków i nie mam możliwości założenia innych z przodu. Natomiast należy pamiętać że fiat na początku produkcji montował większe tarcze w 150-tkach a dopiero po 2006 roku zmienił i w modelu 150 KM wstawiał od 120 KM czyli właśnie 285 mm. Balszki o jakich piszesz są i z przodu i z tyłu. Hamulce w Cromie Katalog Ferodo FDB4188 : Brake Pad Set, disc brake Fitting Position Front Axle Height 1 (mm) 69,5 Height 2 (mm) 70,5 Length (mm) 155,1 Quality FER4432 Thickness (mm) 20,52 Weight (kg) 2,0
-
connect nav
> Masz może rozpiskę pinów connect nav+ do Cromy bo będę musiał podłączyć koledze, a gdzieś > zapodziałem swoją rozpiskę. > Chodzi mi głównie o podpięcie zasilania. Mam ... zobacz w załączniku 286736756-navigation.pdf
-
connect nav
> I gitara, za to Cię lubię, niezłomny > W obecnej navi mapa Polski zajmuje 60 MB, cała Europa 1,6 GB to dopiero kompresja Nie wiem jak oni to robią bo w Noki ta sama mapa Polski zajmuje ponad sto MB a przecież dostawca jest ten sam NOVATEQ
-
connect nav
> To co zmieniasz soft? Nie... przywiązany jestem do starego brakowało by mi tego ekranu .... > Zgadza się RT3 ma więcej map i zajmuje mniej miejsca. Postęp? Kompresja
-
connect nav
Sprawdziłem u siebie i RT3 na starym sofcie nie pracuje.... ale cos mnie gryzie bo ta RT3 to ma czterysta MB i zawiera wschodnia Europe a ta która ja mam to ma ponad pięćset MB i tylko Polskę
-
connect nav
> Moje doświadczenia są w 100% pozytywne > Wygląda na to że wkrótce znowu to będę robił A co kupujesz nowa Cromę
-
connect nav
> Są, mówiłem już kiedyś, ale żeby zadziałały to obawiam się że musisz zainstalować nowy soft, a tego > nie chcesz To gdzieś mi ta informacja umknęła A pozwolisz że sprawdzę na starym
-
connect nav
> Normalnie nagrywarką x 10. RT3 do francowatych, jest chyba 11płyt całej Europy. To są jakieś nowsze mapy? I nic się nie chwalicie Czego należy szukać?
-
Idzie luty podkuj buty, czas rozpocząć spamowanie
A ile mi tego lakieru ubywa po takiej polerce... jeśli mam 90 -140 Ja jak widzę że się to papierem ściernym jedzie to mnie mrozi Ojcu swego czasu tak wypolerowali forda Escorta że z czerwonego zrobił się matowy a miejscami biały
-
Czy jest dlubniety silnik.....?
> okolo 150-200zl W Wejherowie 50 zł dwa lata temu brali a w Gdyni 100 zł ... czas to jakieś 15 minut wszystkiego a dokładność to juz zależy od typu hamowni i stanu sprzętu ale w Stilo wszystko się pokrywało ... 115 KM miałem na starcie i 155 KM na mecie
-
Czy jest dlubniety silnik.....?
> Witajcie, czy jakos mozna sprwadzic poza hamownia, czy silnik jest dlubniety??? > Albo 120KM jest takie wyrywne, albo makaroniarz dlubal cos wczesniej:) Ale dlaczego nie chcesz hamowni... tam dowiesz się ile tak naprawdę jest "wart" i co potrafi twój Fiacik
-
Idzie luty podkuj buty, czas rozpocząć spamowanie
> Skorzystam raczej z usług tej firmy: > renowacja felg > Wcześniej piaskują felgi, później lakierowanie proszkowe. Musze również coś zrobić z lakierem bo mi odłazi płatami na felgach...