Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. > Obiecane fotki . W takim razie co to sie robi, skoro alu sa niby takie odporne?? Witam Mam identyczny problem a raczej znacznie większy na swoich aluminiowych felgach firmy RVT ... Ja przypuszczam, ze to wina piesków i kotków lub samego materiału... używam tych felg zimą i latem i sa w opłakanym stanie więc na wiosnę pujda do regeneracji...
  2. > Witam, > Ja dołączę się do pytania - właśnie siadałem do forum z myślą o zadaniu identycznego > Chciałem się przesiąść z bravo na crome. Wiele informacji zdobyłem dzięki wpisom użytkowników, ale > jak kolega wcześniej zauważył, ciężko znaleźć coś o silnikach benzynowych. > Całe życie jeżdżę noPb więc wolałbym tak to zostawić, a ponieważ kroma z pewnością oszczędna nie > jest z takim silnikiem, więc pomyślałem o gazie. > Interesuje mnie też czy ma ktoś doświadczenie w przesiadce bravo-croma. Jakie refleksje. Tak jak pisałem ... proponuje forum Opla... odnośnie LPG to najlepiej tam poczytac... jedni twierdzą że się nie nadają pod LPG bo ciągle trzeba kasowac luzy zaworowe i musieli wywalic LPG a inni twierdzą że maja i jest OK..
  3. > ale sprawdzić jak ? czy wciśnięta, czy jest, czy jak ? coś pomierzyć ? Zdjąć i sprawdzić w jakim stanie są te dwa "pręciki" w wtryskiwaczu.. jak będą czarne to znaczy,że coś nie styka. Warto przeczyścić i poluzować przewody - prawdopodobnie napięty przewód jest powodem tej dolegliwości w tym silniku...
  4. > Witam !!! Witaj Nie jest to normalne zachowanie - ja tak nie mam ... Brak błędu może wynikać z komputera jaki użyli serwisanci - zapewne uniwersalny a ten nie koniecznie musi dobrze odczytywać błędy. Proponuje jednak udać się na sprawdzenie do ASO lub tak jak koledzy radzą jesli jest ktoś z FES-em w okolicy to polecam sprawdzić ... Co do wtyczek to radze sprawdzić w tym również wtyczki wtryskiwaczy - na 3 cylindrze lubi się w tym silniku wypalić...
  5. > witam koledzy- chciałbym się dowiedzieć jak spisują się silniki benzynowe 1.8 i 2.2 w cromach - jak > z ich awaryjnością, dynamiką i czy ktoś z kolegów gazował takie autko > na wiosnę będę przymierzał się do kupna autka i chciałbym poznać wasze opinie Są to silniki Opla więc najlepiej poszukać opinii na forum Opla... W cromie bardzo rzadko się je spotyka... ja kilka razy przytaczałem info zaczerpnięte z forum OPLA ale że nie mam takiego silnika to wolę się nie wypowiadać....
  6. > dokładnie, sprawdz wtyczki, szczegolnie trzecią. Na alledrogo można dostać....
  7. > Generalnie pytanie brzmi czy warto redukować do jedynki jeśli się nie spieszy? TAK ZAWSZE WARTO... ( oszczędzasz paliwo, koło 2-masowe o ile jest, i skrzynie wraz z sprzęgłem i silnikiem )
  8. Straszne tu nudy..... trzeba trochę sobotniej muzy dodać
  9. > Trzeba kupić od razu 4 I tak nie będzie wiedział co siedzi pod tą nalewką
  10. > ....hmm wg moich wyliczeń kredytowych powinienem jeździć Cromą jeszcze 4 lata. > a co tam.... najwyżej sam tu zostanę... stronkę www "sobie" już zrobiłem, więc jak dla mnie Croma > to poważna sprawa a nie przelotna miłość. Ja przez najbliższe 2 nie zamierzam się jej pozbywać... więc będzie raźniej .... poza tym na dzień dzisiejszy nie mam następcy...
  11. > Wiesz co,to jak obłożenie starej walącej się rudery styropianem i putzem.Masz "prawie" nowy dom . To jest bardzo dobre porównanie....
  12. > A tak zapytam - czy ocynk to nie chemia? filozof... Quote: Cynk (Zn, łac. zincum) – pierwiastek chemiczny, metal przejściowy z grupy cynkowców w układzie okresowym (grupa 12). Posiada 23 izotopy z przedziału mas: 57-78. Trwałe są izotopy 64, 66, 67, 68 i 70.
  13. W pierwszej kolejności sprawdził bym czy nie brakuje gąbki w tym trójkąciku w drzwiach - tam gdzie jest głośniczek... może ciepłe powietrze z kabiny dostawać się do lusterka i fałszować odczyt
  14. Lisek odpowiedział maagog na temat - MotoSport
    Tu zobacz
  15. > Wczorajszy wyjazd Bydgoszcz-Przejechane 440 km. Spalanie w moim automacie wg kompa - 5,2 l/100. > IMO całkiem całkiem... szkoda że nie sprawdzę wg dystrybutora. Bardzo zacny wynik...
  16. Lisek odpowiedział pp505 na temat - Stilo
    > Bez EGR, dziś na A4 - prędkość wg licznika tak od 120 do 140. > 5,4 ON/100, może wiatr wiał No tak ale należy zadać sobie pytanie czy przy silniku obciążonym w 70%-80% EGR jest otwarty .... odpowiedź brzmi NIE.... więc różnica między twoim autem a autem z EGR-em jest żadna lub pomijalna dla tego przypadku.... EGR dział do 1800-2000 obrotów bez obciążenia i na biegach jałowych... zresztą można podłączyc PC-ta i sobie sprawdzić kiedy otwiera się EGR i na ile %
  17. Lisek odpowiedział pp505 na temat - Stilo
    > no niestety masz coś popsute, a dokładnie będziesz miał to samo co ja czyli tzw. czujnik ciężkości > nogi. Trzeba go wymienić na ten z wersji lekka noga club Nie zgodzę się... w mojej ocenie to macie zardzewiałą prawą górną kończynę i nie używacie skrzyni biegów
  18. > Hello. Jakie nudy, aż w d....e szczypi Na kąciku skody jeszcze gorzej, chyba tradycja pisania na > AK obumiera Nic sie nie dzieje .... więc nudy
  19. Gratulacje dla zwycięscy I oczywiście wielkie podziękowania dla prowadzącego wątek MANX-a
  20. Lisek odpowiedział rob3rt na temat - Motokącik
    > Możliwe, ale możliwe też, że jest. Według (wszechwiedzącego) internetu tak wyglądało oznaczenie > daty przed 2000 > http://www.tirerack.com/tires/tiretech/techpage.jsp?techid=11 mam zimówki hankooka więc zrobie zdjecie daty
  21. To co pisałem opony takie to loteria a ja nie mam szczęścia w grach losowych Moge zrozumieć i zaakceptować tylko jeden przypadek - mam opony markowe 3 letnie i nie maja juz bieżnika... oddaje do regeneracji ale podpisuje od wewnątrz i dostaje te same ale z nowym bieżnikiem... i juz nie jeżdżę 140 km/h z rodzina po autostradzie
  22. > no to fakt 115km w samochodzie napędzanym gnojówką budzi respekt , A może kolega ma małego wiruska i ma 160 KM a może i 360 Nm sie znalazło... a może do baku leje V-Pover.... nie damy się nabrać pozorom... to że jedzie woźnica konno to nie znaczy że nie może 100 km/h jechać bo bryczka również może być sportowa a sianko z nielegalnej plantacji ziół >a tak poważnie to była totalna > dziura gdzie nie spodziewałem sie ograniczeń > Pozdrawiam Quote: . A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie, więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu!
  23. Lisek odpowiedział rob3rt na temat - Motokącik
    Potwierdzam to nie jest data produkcji opony Na oponie jest symbol ale musisz go znaleźć - patrz z obu stron !!! czasami jest tylko z jednej wytłoczona !!!
  24. Trudno... jak sie ma takie szybkie i sportowe auto to trzeba płacić
  25. > Oczywiście już jesteś w stanie stwierdzić, że przyczyną była na 100% bieżnikowana opona, która > rozpadła się sama z siebie. > A gdyby "sprawca" miał nowe miszleny to by wypadku nie było... Nie... Nie potrafię tego stwierdzić ale zawsze jak przejeżdżam obok zbiorowego pomnika wypadku autobusowego pod Kokoszkami myślę o tym... dla tych co nie pamiętają

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.