Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. bas odpowiedział Hannibal Lecter na temat - Motokącik
    > W swoich autach stosuje oleje 5w 30 firmy mobil 1. Czym będzie się różnił olej tej firmy od np. > lotosa. > Ltos jest sporo tańszy. Kiedyś krążyły opinie, że lotos to syf dla silnika. Jeśli to prawda to co w > tym oleju jest takiego, że to syf? Znam dokładnie przeciwną opinię, że jak się rozbierze silnik po Mobilu to wszystko jest w czarnym osadzie. Nie mam pojęcia, która jest prawdziwa. Kiedyś jeździłem na Mobilu, od lat jeżdżę na Lotosie. Pozdrawiam BAS
  2. > Chyba z każdym OC jest już Zielona Karta Zielona karta jest wydawana do OC gratis, ale trzeba o to poprosić. OC nie jest zieloną kartą. Nasze OC (bez zielonej karty) działa w całej EU. CH jest w Europejskim obszarze gospodarczym i ma jakieś umowy z EU, chyba nie potrzeba zielonej karty. Pozdrawiam BAS
  3. > przecież on w Polsce nie miał właściciela Ma naklejkę rejestracyjną na przedniej szybie. Pozdrawiam BAS
  4. bas odpowiedział adamec1 na temat - Motokącik
    > U mnie to sam już nie wiem z czym mam problem. Bo najpierw z blokowaniem a teraz to jest złożony > problem. Mam pompę na stole i ją czyszczę. Ciekawe czy uda mi się ją złożyć jak należy Po co się szarpiecie z pompą, nowa kosztuje ~70zł? Rozumiem jakby kosztowała 500zł, ale na allegro nowe zaczynają się poniżej 70zł. Pozdrawiam BAS
  5. bas odpowiedział tjsz na temat - Stilo
    Zdarza się, też kiedyś mi się poluzował bo pewnie go nie dokręciłem. Jak dokręciłeś to pewnie będzie spokój. Pozdrawiam BAS
  6. > kolektor zmieniony i wsio bangla > instalke przepatrzył znajomy mech i wygląda ok.mam nadzieje że to był pierwszy i ostatni strzał > mocy Nie był ostatni, reduktor puszcza Ci gaz podciśnieniem, pewnie miewałeś utrudniony rozruch po nocy. Pozdrawiam BAS
  7. Temat wałkowany co chwila, strażacy uważają to za zbędne. Pozdrawiam BAS
  8. > Czy taki samochód musi być zarejestrowany i ubezpieczony? Obowiązek rejestracji i ubezpieczenia dotyczy pojazdów, które poruszają się po drogach publicznych. Przez niedoróbki polskiego prawa, sprawa komplikuje się w przypadku zakupu pojazdów używanych, które były zarejestrowane, wynika to z naszej skłonności do kombinowania. Za naszą zachodnią granicą można wyrejestrować samochód i ponownie zarejestrować kiedy się chce, wystarczy, że w tym czasie nie będzie się nim jeździć, gdyby wprowadzić coś takiego w PL to znalazłoby się iluś kombinatorów... w efekcie Twoje prawo do władania rzeczą jest w chory sposób ograniczone. Pozdrawiam BAS
  9. bas odpowiedział Mr_Hyde na temat - Motokącik
    > Witam > Jak wygląda sprawa zakupu przyczepki w markecie. Najpierw rejestracja potem OC? Tak. > Ile na te > formalności jest czasu od momentu zakupu?? Jak nie zamierzasz poruszać się tą przyczepką po drogach publicznych to nie musisz wcale rejestrować. OC musisz wykupić najdalej w dniu rejestracji. > Które ubezpieczalnie mają ofertę na przyczepy i Każda ubezpieczalnia ma w ofercie. > które polecacie?? Tą, w której masz ubezpieczony samochód, ubezpieczenie przyczepki lekkiej kosztuje 2 paczki fajek rocznie. Pozdrawiam BAS
  10. bas odpowiedział Chalek na temat - Motokącik
    > to samo tyczy sie PL Nie twierdzę, że nie. Chodziło mi o to, że Chiny kojarzą się głównie z tandetą a nie jest to regułą. Pozdrawiam BAS
  11. bas odpowiedział Chalek na temat - Motokącik
    > chyba lepiej niz made in china ? I tak i nie. Chińczyk potrafi wyprodukować zarówno szmelc jak i produkt wysokiej jakości, kwestia co się zamówi i za ile. Pozdrawiam BAS
  12. > - Automat lekko poszarpuje przy wrzucaniu z P na D oraz (trochę lżej) na R. Jeśli szarpnięcie następuje natychmiast po zmianie położenia drążka to świadczy to o tym, że automat jest zdrowy. Profilaktycznie dynamiczna wymiana płynu hydraulicznego + filtra. > Za to podczas jazdy > biegi zmienia całkiem przyzwoicie, bez szarpnięć. I tak ma być. > - Podczas wolnej jazdy (50km/h) ujęcie gazu powoduje jakieś dziwne zdławienie silnika i mocniejsze > hamowanie. Przy prędkościach - Jest ok. Pozdrawiam BAS
  13. bas odpowiedział kartonik na temat - Motokącik
    Polecam, nie pamiętam skąd mam na nich namiary, albo ktoś z AK mi dał albo ktoś z branży (jak coś to mam numer do przedstawiciela na województwo łódzki na komórkę, w Łodzi facet jest w czwartki, więc zamawiasz a on Ci przywozi w umówione miejsce, w moim przypadku do pracy, ale pracuję w centrum). Sporo samochodów z łódzkich salonów wyjeżdża z tymi dywanikami. Mam już drugi komplet, poprzedni wytrzymał 4 lata (uważam, że samochód jest dla mnie a nie ja dla samochodu, więc używam cały rok tekstylnych dywaników). Pozdrawiam BAS
  14. bas odpowiedział deszczowyRoman na temat - Motokącik
    > A czy to ma coś wspólnego z zadziałaniem airbagów Na przykładzie Stilo. Przed FL jest w fotelu pasażera mata, która lubi się psuć jak ktoś nie wie, że nie wolno opierać się na siedzeniu kolanem, łokciem, nadgarstkiem itd. Jak na fotelu nie będzie masy ~10kg to poduszka nie strzela. Po FL zrezygnowali z maty i poduszka pasażera zawsze strzela razem z poduszką kierowcy. Pozdrawiam BAS
  15. bas odpowiedział maagog na temat - Motokącik
    > automatem, > automatu Skrzynia w P301 to NIE jest automat!!! To zautomatyzowany manual a to zasadnicza różnica i to nie tylko ze względu na puryzm językowy. Ktoś kiedyś wymyślił taki wynalazek, stwierdził, że koszty produkcji groszowe a na serwisie się zarobi. Ani to nie jedzie jak automat ani nie jest tak trwałe. Pozdrawiam BAS
  16. > A coś o tej firmie http://www.melettpolska.pl/ słyszałeś? Polecał mi ich kiedyś mechanik który > pracuje w Anglii i mówił, że to na tamtejszym rynku znana i ceniona firma robiąca części do > turbosprężarek a także całe turbosprężarki jako zamienniki Garreta i innych marek. Znajomemu rozpadła się, po kilku km, sprężarka robiona na ich częściach/przez nich. Oczywiście odmowa reklamacji. Niestety nie mogę na 100% zagwarantować, że mechanik składający silnik nie dał ciała, oczywiście zarzeka się, że wszystko było ok, smarowanie wyczyszczone itd. O tyle dobrze, że za kolejną regenerację wzięli "tylko 700zł". Pozdrawiam BAS
  17. bas odpowiedział todamian na temat - Motokącik
    W sumie to jeden pies. Ostatni centralny zamek wkładałem do CC ze 100 lat temu. Ogólna zasada jest taka, że siłowniki łączy się równolegle, więc na dobrą sprawę można podłączyć ich dowolną ilość. To co lubi paść to przekaźniki, które sterują tą zabawą, są 2szt. kosztują grosze w elektronicznym, do wymiany wystarczy orangutan potrafiący trzymać w jednej łapie lutownicę a w drugiej odsysacz do spoiwa lutowniczego, choć i bez odsysacza się da. Ideałem byłoby wydłubać na szrocie oryginały, ale pewnie nie da się za te pieniądze. Pozdrawiam BAS
  18. Tu zapytaj, są autoryzowanym dystrybutorem Garretta. Pozdrawiam BAS
  19. bas odpowiedział deszczowyRoman na temat - Motokącik
    > Te modele rdzewieją mniej niż ich odpowiedniki u konkurencji choćby spod znaku wideł. Korozja > pojawia się głównie na progach, ich zmiana na cynkowane (75 zł sztuka kupowałem) i po 100 zł > za wstawienie/szt + baranek + lakier i 4 lata spokój, w drugim egz też zmieniałem-2 lata nic > nie wyłazi, drzwi, błotniki bez korozji, dach też nie rdzewieje jak w toyotach czy VW na > podszybiu. > A jednak. Weź nie strasz ludzi bo patrząc na obecną ofertę grupy Fiata, jestem coraz bardziej skłonny kupić coś z grupy VAG lub Toyota. Pozdrawiam BAS
  20. bas odpowiedział deszczowyRoman na temat - Motokącik
    > Jakkolwiek zdarzają się rzdzewiejące BBM-y (czasem mam wrażenie że poliftowe bardziej niż te > najstarsze) to nie wszystkie, IMO 98%. Pozdrawiam BAS
  21. bas odpowiedział deszczowyRoman na temat - Motokącik
    Miałem dwa BBM'y. > BBM ma lepsze blachy niż palio. Trudno to sobie wyobrazić. Pozdrawiam BAS
  22. bas odpowiedział deszczowyRoman na temat - Motokącik
    > Jeśli to zadbany wóz od znajomego to można brać, w przeciwnym razie szukaj BBM'a > (Bravo/Brava/Marea). A co chcecie się ścigać komu rdza będzie szybciej chrupała? Pozdrawiam BAS
  23. > jesteś wielki, 180cm wzrostu, wagę przemilczę. > wystarczy mail do producenta i wysyłają nowa naklejkę- tabliczkę Pozdrawiam BAS
  24. Nie chce mi się teraz szukać przepisów, ale ZTCP to producent może nanieść ponownie ten sam VIN. Pogadaj z producentem, żeby wytworzył nową tabliczkę znamionową z identycznymi danymi i naniósł Ci w innym miejscu, będziesz miał w 2 miejscach i będzie lalunia. Pozdrawiam BAS
  25. bas odpowiedział chris_66 na temat - Motokącik
    > hej > skrzynia ASB we fiacie croma , vectra C itd > niby jest mądra i się uczy naszego stylu jazdy itd > ale co zrobić jak mamy dwa style jazdy - "ostro" i "z przyczepą" > i za cholerę nie da się jeździć po ludzku po zmianie stylu - za długo trwa "adaptacja" A w ogóle następuje normalizacja? > czy jest jakiś sposób na reset i uczenie od nowa Pozdrawiam BAS

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.