Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. Znalazłem opis tego pecyfiku po angielsku, opisane jest tam, że można go uzywac takze jako cleanera pod wosk: http://pdf.nauticexpo.com/pdf/ultraglozz-co-aps/ultraglozz-superpolish/24518-4474-_2.html
  2. Autko mi właśnie wróciło z polerowania, więc czas na resztę kosmetyki lakieru i tak: - czy używać glinki po polerowaniu czy nie jest to już konieczne? - mam wosk Collinite 476s, aczkolwiek dostałem od brata coś czym się zachwycają w skandynawii UltraGlozz, nie jest to wosk, ale jak to nazywają "Paint sealent" ( test ), pomijam fakt, ze pewnie nikt się z tym produktem nie spotkał, ale mam go uzyc przed po czy zamiast Colli? - jaki środek do mysia silników?
  3. w astrze 3d ładnie wyglada linia boczna, ktora przechodzi w spojler: w ceedzie 3d jest już gorzej:
  4. > doliczyłeś 19% akcyzy od wartości pojazdu? tak i vat takze
  5. Tak sobie powoli szukam następcy mojego Misia... I rozglądam się za jakims japończykiem - znalazłem Hondę Legend na Mobile, ale coś tania mi się wydaje Zerkniecie i powiecie co może z nią być nie tak? już chyba wiem... wydaje mi się, że zdjęcia kradzione z tego ogłoszenia mista inne i nie sądze aby ktokolwiek schodzi z ceną od razu o 50%
  6. SzefSzefow odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    > Chciałbym wiedzieć czy to auto z problemami czy nie. Pytam o silnik i układ napędowy, nie o > zabudowę. a to w tym aspekcie nie pomogę - samochód nie był mój, ale zrobił ze mna na pokładzie kilka tysiecy km w alpach i nie było problemów
  7. SzefSzefow odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    > Czy ktoś miał do czynienia z takim autkiem? Konkretnie rocznik 1993, zabudowa kamper. ja spedziłęm wakacje w peżojofynf co chciałbyś wiedzieć?
  8. nie przejmuj sie malkotentami - to cecha narodowa polaków ja zawsze z przyjemnoscia czytam Twoje posty, czy to z testów czy opisujace fotograficznie Twoje podróże - a takze te z informacjami nt. VW myślę, że jest wiele osób, które czytaja, ale nie zawsze komentują - także nie uciekaj nam!
  9. SzefSzefow 1. Alonso 2. Vettel 3. Hamilton 4. Grosjean 5. RAikonnen 6. Webber 7. Massa 8. Button PP Alonso
  10. > Jedzie już bez "napinki". Rozwaga jednak. To dobry znak. > Życzę Robertowi mety. już dojechał widać było, że luzował na koniec - uczy się
  11. > Po 5 OSach 11 w generalce i 1w WRC2 z przewagą 1:31:09 nad drugim z WRC2. > Wyniki LIVE tutaj a jaki to rajd jest? szurowy czysto czy szutrowo-asfaltowy?
  12. I stało się! Też mam nadzieję, że VW dostanie po dupie za tuszowanie problemów z silnikami TDI i ze skrzynia DSG. Mój znajomy miał podobną sytuację jak "bohaterka", autko przestało jechać i nie był w stanie niczego zrobić. Mówił, że miał szczęście, bo kilkanaście sekund wcześcnie wyprzedał kilka samochodów, gdyby wtedy skrzynia siadła to byłoby kiepsko.
  13. > No to chyba raczej jest nim wersja M3 BMW od jakiegos czasu rozgranicza serie i modele M, więc M3 to inna bajka niż seria 3
  14. > A od kiedy 335i M Sport jest "flagowym modelem BMW" ? Markowi raczej chodzilo o flagowy model BMW serii 3
  15. > No koszmarna roznica, zwlaszcza w przypadku aut wyprodukowanych w milionach egzemplarzy dla Ciebie pewnie nie ma żadnej, bo mało prawdopodobne jest abyś zobaczył na żywo jedno czy drugie, ale dla kolekcjonera duże znaczenie ma fakt czy przedmiot został wykonany w ilości X czy pięciokrotnie większej od razu masz rozwiazanie swojej zagadki dotyczącej osiąganych cen przez E60 i C55
  16. SzefSzefow 1. Alonso 2. Vettel 3. Raikonnen 4. Grosjean 5. Hamilton 6. Rosberg 7. Webber 8. di Resta PP Rosberg
  17. > Przy Slonecznikach van Gogha ten Mercedes jest jak bardziej udana pocztowka autorstwa Adolfa H., > tyle ze bez wartosci historycznej uwarunkowanej pozniejszymi losami autora. Podobnie jak > rownie rzadki i rownie szybki C55 W202 nie mi wydaje mi sie aby byl wart wiecej niz $50-70k. > Chociaz moze i faktycznie ceny wszystkiego co rzadkie poszly w gore, przy F40 czy 959 te marne 100 > tys. euro to prawie jak kieszonkowe... yyyy... czy mi sie wydaje czy właśnie porownałeś 12 sztuk E60 do 59 sztuk C55...? Bo nawet dziecko pozna, że te liczby się trochę różnią
  18. Piękny film z jeszcze piękniejsza motoryzacją http://www.speedhunters.com/2013/05/born-of-a-blue-sky-amelia-island-concours-delegance/
  19. SzefSzefow 1. Alonso 2. Vettel 3. Raikonnen 4. Massa 5. Hamilton 6. Grosjean 7. Webber 8. diResta PP Alonso
  20. SL 65 AMG Black Series - o dziwo jest tańszy niż nowy SL 65 AMG o jakieś 150tyś zł
  21. SzefSzefow odpowiedział Muzyk007 na temat - Motokącik
    chyba nie powiesz, ze ten LS jest brzydki? ta ostatnia linia to owszem - nie należy na najładniejszych - mogli sobie podarować wymyslne grille w GSie i LSie
  22. wszystko zalezy od skrzyżowania, ale nie tylko - ja to na czuja robię - gdy za daleko ktos zajedzie, lub ja to wymijanka jak w nr 2, ale staram sie w przypadkach powyższych skrzyzowań stosować nr 1
  23. SzefSzefow odpowiedział rallyrulez na temat - MotoSport
    > żeby tylko RK utrzymał ciśnienie na wodzy i nie zaczął gnać jak szalony To utrzymał i zanotował ostatni czas spadł w generalce na 6 miejsce - ale lepiej tak, niż miały przydzwonić
  24. SzefSzefow odpowiedział rallyrulez na temat - MotoSport
    > gorzej ze zadnej relacji dzis nie ma 5 odcinek Kubica przed Kopeckym 1,3s, a na 6 wyprzedzil Kopeckyego o 0,1s o 14.30 ma być relacja w Eurosporcie
  25. SzefSzefow odpowiedział rallyrulez na temat - MotoSport
    > 4 odcinki specjalne 1 etapu a no tak... zmeczony jestem w dodatku tylko 3, bo pierwszy odwołali

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.