Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    Zanim wybudują te ładowarki to akurat osiągniemy odpowiedni wiek.
  2. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    Kiedyś ze smutkiem będziemy wspominać czasy, gdy sikanie zajmowało nam tylko 1-2 minuty i było potrzebne ledwie 2-3 razy dziennie.
  3. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    Bełchatów w hrabstwie Essex. 😂😂😂
  4. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    X-cośtam od 3 w górę.
  5. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Poka ten cenniczek. Ja dostałem w międzyczasie fajne oferty na wynajem MB.
  6. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Jeśli stanie na trasie to też niekoniecznie - przecież dany element mógł osiągnąć limit swoich możliwości eksploatacyjnych w czasie jazdy akurat. To nadal eksploatacja przecież, tylko tak pechowo się złożyło, że dobiegła końca akurat podczas podróży autostradą na drugim końcu Europy.
  7. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    500Nm!!!
  8. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    U mnie wg komputera, który wskazuje zwykle co 20 tys. mil (~33kkm).
  9. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Powinni to rozwiązać tak jak w Oplu, żeby tylko dolewać po każdej trasie. Olej zawsze świeży.
  10. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    4 rzeczy, których nie można zrobić bez Internetu: 1. Wejść na stronę www 2. Wysłać e-maila 3. Morsować 4. Naładować elektrycznego auta
  11. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Z czego pierwszy z tych obiadów trzeba zjeść pod zamkniętym czeskim Lidlem o czwartej nad ranem.
  12. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Trzeba wydłużyć rękojmię z 2 do 20 lat.
  13. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Dobry plan, taki bez sensu. Masz mój głos. Wakacje to wakacje, dla jednych Chorwacja, dla innych Malediwy a dla jeszcze innych Ciechocinek. Jeśli ktoś zarabia 5300 to tym bardziej powinno mu zależeć na niskim spalaniu.
  14. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    W muzeum. Kogo obchodzi 3-5-7 właściciel? Jeśli ktoś ma 5300 brutto to nie kupuje auta, o których tu mowa. Z drugiej strony, autem za 5kPLN też można 10x do roku gdzieś pojechać. Jeśli weźmie namiot z Decathlonu to budżetu wystarczy. Żeby się dobrze bawić nie trzeba pięciogwiazdkowych hoteli.
  15. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    A, jak pływasz na desce to spoko.
  16. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    No, tu się zgadzam. Rozumiem 10 razy w roku na wakacje, ale za każdym razem na Hel?
  17. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Zgoda. Też zgoda. Dlatego ja uważam, że silniki diesla nadal mają swoich adresatów (duże, ciężkie auta lub pracujące/mogące pracować pod dużym obciążeniem) ale są to adresaci specyficzni. Był czas, że bezrefleksyjnie pakowano je wszędzie gdzie tylko się da i to był błąd. Teraz niestety IMO równie wielkim błędem jest bezrefleksyjne wyrzucanie ich skąd tylko się da. Nadal brakuje równowagi, tj. silniki diesla w SUVach lub innych ciężkich autach a turbodoładowane benzyny o niedużej pojemności w autach mniejszych i lżejszych.
  18. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Niestety niewiele jest aut dostępnych w bezpośrednio porównywalnych wersjach. Ale był tu obok wątek o nowej Kii Sorento, która ma diesla i hybrydę. Auta mają te same osiągi. Ale... Oczywiście hybryda pali niewiele więcej niż diesel ale jakoś zasięg ma mniejszy o ponad 100km. Po zapięciu tej przyczepy i w górzystym terenie pewnie wypije tyle, ile tylko silnik potrafi wypić bo z 1.6l pojemności wyciśnie to ostatnie poty. Maksymalna masa przyczepy to 1650kg dla hybrydy i 2500kg dla diesla. Maksymalny moment obrotowy to 350Nm dla hybrydy i 440Nm dla diesla. Hamowanie silnikiem na zjazdach będzie zupełnie inne dla 1.6 i dla 2.2 diesla o wyższej kompresji. Ja bym wolał ciągnąć przyczepę dieslem.
  19. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Do pierwszej wycieczki z przyczepą.
  20. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    W tej całej dyskusji o spalaniu zapomniano, że silnik diesla może mieć sens z innych powodów niż spalanie.
  21. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Przy 130 na tempomacie w długich trasach mam średnią rzędu 110km/h. Myślę, że przy 140 zbliżyłbym się do 120. Auto pali mi przy tych 130 między 6.5 a 7l/100km.
  22. Ryb odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Najbliższe wyniki spalania benzyny i diesla uzyskamy na postoju. Wraz ze wzrostem prędkości dane będą się rozjeżdżać.
  23. No, przestępstwo skarbowe - to ma sens.
  24. Też mi przedłużona, jak do 85kkm. Dobrze wiedzą, że jest fakap więc sprzedają podróbę gwarancji. Nawet "gwarancje" w formie ubezpieczeń takich wyłączeń nie mają, zwykle obejmują przebiegi ponad standardową gwarancję (więc 100+ kkm) i nie ma mowy o płaceniu za robociznę (którą ASO wycenia przecież z sufitu, więc pewnie i koszt części w niej mieszczą bez problemu). O szukaniu haka żeby jej nie uznać nie wspomnę nawet. Firma z takimi praktykami jest u mnie skreślona.
  25. Co to za gwarancja? Jaja sobie robią?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.