Zawartość dodana przez Ryb
-
Infrastruktura
Biedny format, zaklina rzeczywistość jak może, a Ionity nic nie chce pomóc. Do października już tylko 9 miesięcy a tu dalej nie ma ani jednej działającej ładowarki, jak na razie nadal snują tylko swoje wizje.
-
AdBlue - za i przeciw
6.7l/100. Ale sporo w trasach, a wtedy pewnie rzadziej zachodzi potrzeba wypalania i mniej go dawkuje.
-
AdBlue - za i przeciw
Mam 25kkm przebiegu, dolewałem w tym czasie tylko raz 10l po ok. 15kkm. Mało tego u mnie zużywa.
-
Infrastruktura
Gimnastykę to się tu uprawia licząc ładowarki w budowie jako oddane do użytku. Jeżeli Ionity będzie mieć 400 oddanych do użytku ładowarek przed październikiem 2021, w tym więcej niż dwie w Polsce to nie mam racji. Na razie jednak wszystko wskazuje, że mam. Wg danych tutaj zamieszczanych w Polsce nie oddano do użytku jeszcze ani jednej ładowarki, a pozostałe przybywają w takim tempie, że akurat do października może skończą. To jest zero-jedynkowe, nie musicie tak kombinować. Wystarczy poczekać. PS. Ja to napisałem żartem, ale miło patrzeć na napięcie jakie spowodowało po drugiej stronie.
-
Infrastruktura
Jak to Ci się często zdarza, znów nie doczytałeś. Kolega Format mnie wyżej zaprosił. Wymieniliśmy kilka zdań i kulturalnie czekamy na rozwój wypadków. Sztuka wyraźnie Ci obca.
-
Infrastruktura
Sami sobie śmiecicie w wątku.
-
Infrastruktura
Kto tu kogo bardziej zabawia...
-
Infrastruktura
Poczekamy... Na razie ani jednej działającej w Polsce ładowarki Ionity nie ma. Ale Wy już trąbicie sukces. Bez wzajemności.
-
Infrastruktura
Eeee, ale zamknęli granice a ta fajna górka jest poza PL. Musimy poczekać aż będzie okazja, to wtedy spróbuję i spektakularnie przegram.
-
Infrastruktura
Ja nie wątpię, że wygodniej wybrać z moich wypowiedzi tę, która akurat bardziej pasuje, nawet jeśli jest starsza. Ale ok, wróćmy do tematu gdy powstaną te trzy sztuki, bo na razie to nie ukończono ani jednej.
- Infrastruktura
-
IONIQ 5 - już czas...
Fajny. Tak powinien był wyglądać ten VW ID-cośtam.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
Popatrzyłem w konfigurator i taka wersja, z jakiej byłaby zadowolona moja żona to 150k.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
Właściciele drogich SUVów nie mieszkają w biednych miejscach. Kolejny paradoks.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
Nie poddawaj się! Pozwij ich! Nagraj na jutuba!
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
No. Zażądaj więc żeby to też naprawili.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
Ja myślę że masz coś popsute i powinieneś zażądać od ASO żeby to naprawili.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
A co Ci ten start-stop przeszkadza? Ja się tak do tego przyzwyczaiłem, że przestałem wręcz zauważać.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
Chyba że chcesz wynająć, to wtedy liczą od ceny katalogowej i robi się tak drogo, że lepiej pójść po jakieś BMW.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
Z ciekawości skonfigurowałem sobie takiego kombiaka. Wersja Elegance, nie jakoś bardzo skromnie ale też bez wypasów - żadnych tam szklanych dachów, klimatyzowanych siedzeń czy innych wodotrysków, po prostu dodałem promocyjne pakiety, lepsze audio i funkcje związane z bezpieczeństwem. Wynik? 259 tysięcy.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
Na razie z łatwością jednak potrafię udowodnić, że jestem. Mimo, że może Ci się to ze zrozumiałych względów nie podobać.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
Czyli SUVy zamiast terenówek. Wszystko się zgadza.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
No, trend jest ten sam, najczęściej spotykany rower w mieście to też rower górski na terenowych oponach.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
Nawet dla nich nie ma już zbyt wielu miejsc poza asfaltem. Zostaje tylko dumne wspinanie się na krawężniki i rozjeżdżanie miejskich trawników, ryzykując mandat.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
W Europie liczba aut terenowych rośnie tak samo szybko jak maleje liczba miejsc, w które można nimi pojechać.