Zawartość dodana przez Piterus_123
-
dzienne LED - jakie polecacie
niedawno sam pytalem o dzienne, polecano mi narve i takie nabylem, zadowolony jestem bardzo z nich, polecam
-
Volvo -pasja ,hobby ,szwedzka stal !
genialna produkcja
-
Jakie trwałe wkrętaki
Mam nazedzia wihy w robocie jedne z najtrwalszych niestety drogie ale moge polecic z czystym sercem
-
Bosch vs ATE vs Textar
mam boscha tarcze i locki niestety klocki mega pyla w zwiazku z tym nie polecam
-
2101 vs Fiat 124
fascynujace niby takie same a jak przyjrzymy sie detalom to zupelnie inne, swietne porownanie
-
Wymiana zagranicznego PJ na polskie
kolega ma bardzo podobnie brak stalego pobytu prawka nie dostanie niestety
-
Poszukuję masy uszczelniającej, szarej
- Zestaw kluczy nasadowych
mam dokladnie jak te co pokazales, uzywalem nawet przez pol roku na co dzien w warsztacie i daly rade, aha przed uzyciem napakowalem samru do grzechotek co znacznie poprawilo ich dzialanie, ogolnie moge z calym sercem polecic- Fiesta vs. Corsa do 30k PLN
> Ja ci jeszcze powiem, że gdyby to był "francuz" to gdyby auto miało i 120KM przy podobnej wadze > (1000 kg) i =< 10s do 100 km/h, to by "nie jechało", ale gdy chodzi o "niemca" to już tak nie > jest - ~60-90 KM, ~12-13 s do 100 km/h a userzy mawiają - "dobrze jedzie, sprawnie się > odpycha". Ale cóż na to poradzić? no ja napisze odwrotnie. Katalogowo mialo toto 12.5 do setki. A mitsubishi 10.5 przepasc- Fiesta vs. Corsa do 30k PLN
> 1.4 w klasie B i nie jedzie? IMO wystarczy. no nie jedzie mialem ta wersje 90KM i przy masie prawie 1200kg nie wystarczalo- Fiesta vs. Corsa do 30k PLN
co Ty mowisz mialem corse D 1.4 i to nie jechalo, w miesci bylo slabo nie wspominajac o trasie, w stosunku do colta 1.3 przepasc, radzil bym sie dobrze zastanowic, bo to bylo glowna przyczyna sprzedazy tego w sumie udanego i fajnego autka, poza silnikiem moge z calego serca polecic- Merc Atego - przeniesienie bocznego kierunku
jedz do opolntransu albo sudera tam maja tego zawsze kilka polek do wyboru i ledowe i zwykle- Jakie są wybuchowe silniki w dostawczakach?
tylko nie w tych samochodach bo woda leje sie na wtryski i te koroduja w efekcie zcalaja sie z glowica i nie mozna ich wyciagnac- Jakie są wybuchowe silniki w dostawczakach?
chodzilo mi o 2.0 nie wiem czemu tak napisalem- Jakie są wybuchowe silniki w dostawczakach?
2.5 dci primaster/trafic/vivaro dno i metr mulu 2x pad wtryskow raz skonczylo sie wymiana glowicy bo nie mozna bylo ich wyjac- Myjka ciśnieniowa z Lidla?
> czekaj, czekaj..... > Nie polecam najtańszych Karcherów bo te mają plastikowe pompy i po pierwszym użyciu potrafią już > przeciekać zresztą wywołaj kolegę który handluje Karcherem a On Ci powie na które model > patrzeć a od których odwracać wzrok Jestem jestem .odwracac wzrok raczej od wiekszosci modeli karchera ponizej modelu k7 stosunek cena/jakosc jest straszna jedynym plusem jest to ze sa jakies czesci zamienne. A ptopos kompozytu to robia alu z zewnatrz a plastik w srodku hihi. Dobrym stosunkiem cena jakosc i dosc tanie czesci jest nilfisk z 5letnia gwarancja z casto nie do pobicia. Ogolnie polecam nilfiska lub najtansze z marketu/allegro ale ze swiadomoscia jednorazowosci sprzetu- Nowe Twingo - pan gwóźdź
ale to nie byl pojazd eksperymentalny tylko normalnie klepany na ulice, przypomne ze samochody elektryczne byly jeszcze w tym czasie w powijakach btw. electra miala RWD o ktorym tu tak glosno- Nowe Twingo - pan gwóźdź
No jednak fiat byl pierwszy i to ladnych pare lat temmu z seicentem electra w klasie malych samochodow- Podłoga drewniana
no dobra a jak rozwiazac problem wilgoci pod podloga normalnie w fundamecie zostawic otwory? boje sie zeby przez te otwory jakies zwierzatka sie nie zalegly pod podloga- Podłoga drewniana
tak tak kratownica z legarow tylko co na wierzch? chcialem dac np, plyte osb, moze styro na to i dopiero podloge z desek.- Podłoga drewniana
Witajcie. Jestem obecnie na etapie wylewania fundamentow w moim domku letniskowym. Niestety grunt i dojazd i koszt nie pozwalaja na plyte fundamentowa. Wiec postanowilem wykonac podloge na drewnianych legarach opartych na fundamencie. Zastanawiam sie jak wykonac to prawidlowo i solidnie. Z gruntu mam zamiar usunac darn, wysypac piachem, zagescic i polozyc zwykla pape podkladowa na brzegach klejac do fundamentu. Nastepnie planuje dac legary co pol metra (5x5m), na nie plyte osb i deske podlogowa sosnowa. Zastanawiam sie jak rozwiazac sprawe z jednej strony wentylacji a z drugiej ocieplenia. poradzcie cos prosze.- Pierwsza kosa - kilka pytań
> A instrukcja całkiem coś innego podaje > Quote: > W czasie pierwszych pięciu godzin użytkowania kosy spalinowej nie powinno się wprowadzać silnik na > najwyższe obroty. Maksymalne obroty silnika nie powinny przekraczać 3/4 pełnej mocy. no i to przeciez napisalem ze nie uzywasz na maxa > Quote: > Przed wprowadzeniem żyłki tnącej w trawę należy wcisnąć manetkę gazu do oporu, tak by silnik był > na najwyższych obrotach, utrzymywanych przez cały czas koszenia. instrukcja instrukcja zycie co innego, przychodza tacy madrzy co im sie obudowy potopily- Pierwsza kosa - kilka pytań
> A przy tarczy stalowej? Czy trzymanie na wysokich obrotach nie niszczy mniej kosy niż gaz-luz z > dosyć ciężką tarczą? przeciez nie napisalem ze gaz luz tylko odpowiednia ilosc gazu- Pierwsza kosa - kilka pytań
> Smar na wyższe temperatury (nie litowy do + 45*C ) + strzykawka "setka" i wbijasz do momentu aż > zacznie wychodzić. za duzo zabawy lepiej gotowy w tubie i wyciskasz bezposrednio w przekladnie- Pierwsza kosa - kilka pytań
1. uzywasz normalnie bez docierania, jedynie co to zani zaczniesz kosic dac z 30s. na rozgrzanie (przez caly okres uzytkowania kosy) gazu nie uzywac na maxa bo i po co uzywasz tyle ile trzeba w zaleznosci od tego co kosisz, jak bedziesz caly czas na maxa gazowal to szybciej sprzet zajedziesz 2. smarowac raz na jakis czas np co 10=te koszenie smar wciskasz na maxa az bedzie wychodzil, wbrew pozorom ma gdzie uciekac 3.zfiltrem to jak najbardziej, zalecam to kazdemu klientowi, byle by nie przesadzic z ilosca bo sie powietrze nie przedostanie (mialem pare takich przypadkow ) 4. jedne z lepszych glowic ma husqvarna moge jak najbardziej polecic z tym ze sprawdz czy bedzie pasowac, otwor czy szpilka i jakiej srednicy. ewentualnie czy sama glowica nie bedzie za duza do danej maszyny zeby nie preciazac przekladni i sprzegla - Zestaw kluczy nasadowych
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.