Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. niedawno sam pytalem o dzienne, polecano mi narve i takie nabylem, zadowolony jestem bardzo z nich, polecam
  2. Mam nazedzia wihy w robocie jedne z najtrwalszych niestety drogie ale moge polecic z czystym sercem
  3. mam boscha tarcze i locki niestety klocki mega pyla w zwiazku z tym nie polecam
  4. fascynujace niby takie same a jak przyjrzymy sie detalom to zupelnie inne, swietne porownanie
  5. kolega ma bardzo podobnie brak stalego pobytu prawka nie dostanie niestety
  6. mam dokladnie jak te co pokazales, uzywalem nawet przez pol roku na co dzien w warsztacie i daly rade, aha przed uzyciem napakowalem samru do grzechotek co znacznie poprawilo ich dzialanie, ogolnie moge z calym sercem polecic
  7. > Ja ci jeszcze powiem, że gdyby to był "francuz" to gdyby auto miało i 120KM przy podobnej wadze > (1000 kg) i =< 10s do 100 km/h, to by "nie jechało", ale gdy chodzi o "niemca" to już tak nie > jest - ~60-90 KM, ~12-13 s do 100 km/h a userzy mawiają - "dobrze jedzie, sprawnie się > odpycha". Ale cóż na to poradzić? no ja napisze odwrotnie. Katalogowo mialo toto 12.5 do setki. A mitsubishi 10.5 przepasc
  8. > 1.4 w klasie B i nie jedzie? IMO wystarczy. no nie jedzie mialem ta wersje 90KM i przy masie prawie 1200kg nie wystarczalo
  9. co Ty mowisz mialem corse D 1.4 i to nie jechalo, w miesci bylo slabo nie wspominajac o trasie, w stosunku do colta 1.3 przepasc, radzil bym sie dobrze zastanowic, bo to bylo glowna przyczyna sprzedazy tego w sumie udanego i fajnego autka, poza silnikiem moge z calego serca polecic
  10. jedz do opolntransu albo sudera tam maja tego zawsze kilka polek do wyboru i ledowe i zwykle
  11. tylko nie w tych samochodach bo woda leje sie na wtryski i te koroduja w efekcie zcalaja sie z glowica i nie mozna ich wyciagnac
  12. chodzilo mi o 2.0 nie wiem czemu tak napisalem
  13. 2.5 dci primaster/trafic/vivaro dno i metr mulu 2x pad wtryskow raz skonczylo sie wymiana glowicy bo nie mozna bylo ich wyjac
  14. > czekaj, czekaj..... > Nie polecam najtańszych Karcherów bo te mają plastikowe pompy i po pierwszym użyciu potrafią już > przeciekać zresztą wywołaj kolegę który handluje Karcherem a On Ci powie na które model > patrzeć a od których odwracać wzrok Jestem jestem .odwracac wzrok raczej od wiekszosci modeli karchera ponizej modelu k7 stosunek cena/jakosc jest straszna jedynym plusem jest to ze sa jakies czesci zamienne. A ptopos kompozytu to robia alu z zewnatrz a plastik w srodku hihi. Dobrym stosunkiem cena jakosc i dosc tanie czesci jest nilfisk z 5letnia gwarancja z casto nie do pobicia. Ogolnie polecam nilfiska lub najtansze z marketu/allegro ale ze swiadomoscia jednorazowosci sprzetu
  15. ale to nie byl pojazd eksperymentalny tylko normalnie klepany na ulice, przypomne ze samochody elektryczne byly jeszcze w tym czasie w powijakach btw. electra miala RWD o ktorym tu tak glosno
  16. No jednak fiat byl pierwszy i to ladnych pare lat temmu z seicentem electra w klasie malych samochodow
  17. no dobra a jak rozwiazac problem wilgoci pod podloga normalnie w fundamecie zostawic otwory? boje sie zeby przez te otwory jakies zwierzatka sie nie zalegly pod podloga
  18. tak tak kratownica z legarow tylko co na wierzch? chcialem dac np, plyte osb, moze styro na to i dopiero podloge z desek.
  19. Witajcie. Jestem obecnie na etapie wylewania fundamentow w moim domku letniskowym. Niestety grunt i dojazd i koszt nie pozwalaja na plyte fundamentowa. Wiec postanowilem wykonac podloge na drewnianych legarach opartych na fundamencie. Zastanawiam sie jak wykonac to prawidlowo i solidnie. Z gruntu mam zamiar usunac darn, wysypac piachem, zagescic i polozyc zwykla pape podkladowa na brzegach klejac do fundamentu. Nastepnie planuje dac legary co pol metra (5x5m), na nie plyte osb i deske podlogowa sosnowa. Zastanawiam sie jak rozwiazac sprawe z jednej strony wentylacji a z drugiej ocieplenia. poradzcie cos prosze.
  20. > A instrukcja całkiem coś innego podaje > Quote: > W czasie pierwszych pięciu godzin użytkowania kosy spalinowej nie powinno się wprowadzać silnik na > najwyższe obroty. Maksymalne obroty silnika nie powinny przekraczać 3/4 pełnej mocy. no i to przeciez napisalem ze nie uzywasz na maxa > Quote: > Przed wprowadzeniem żyłki tnącej w trawę należy wcisnąć manetkę gazu do oporu, tak by silnik był > na najwyższych obrotach, utrzymywanych przez cały czas koszenia. instrukcja instrukcja zycie co innego, przychodza tacy madrzy co im sie obudowy potopily
  21. > A przy tarczy stalowej? Czy trzymanie na wysokich obrotach nie niszczy mniej kosy niż gaz-luz z > dosyć ciężką tarczą? przeciez nie napisalem ze gaz luz tylko odpowiednia ilosc gazu
  22. > Smar na wyższe temperatury (nie litowy do + 45*C ) + strzykawka "setka" i wbijasz do momentu aż > zacznie wychodzić. za duzo zabawy lepiej gotowy w tubie i wyciskasz bezposrednio w przekladnie
  23. 1. uzywasz normalnie bez docierania, jedynie co to zani zaczniesz kosic dac z 30s. na rozgrzanie (przez caly okres uzytkowania kosy) gazu nie uzywac na maxa bo i po co uzywasz tyle ile trzeba w zaleznosci od tego co kosisz, jak bedziesz caly czas na maxa gazowal to szybciej sprzet zajedziesz 2. smarowac raz na jakis czas np co 10=te koszenie smar wciskasz na maxa az bedzie wychodzil, wbrew pozorom ma gdzie uciekac 3.zfiltrem to jak najbardziej, zalecam to kazdemu klientowi, byle by nie przesadzic z ilosca bo sie powietrze nie przedostanie (mialem pare takich przypadkow ) 4. jedne z lepszych glowic ma husqvarna moge jak najbardziej polecic z tym ze sprawdz czy bedzie pasowac, otwor czy szpilka i jakiej srednicy. ewentualnie czy sama glowica nie bedzie za duza do danej maszyny zeby nie preciazac przekladni i sprzegla

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.