Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. Stiga snow electric z nieoficjalnych zrodel wiem ze castorama w tym roku mocno wtopila z iloscia sztuk i duzo zostalo. Ale w tej chwili to towar raczej z pod lady bo sezon sie skonczyl. To ostatni rok gdy stiga jest sprzedawana w markecie. Wiec mozna kupic dosc tanio a sprzet calkiem przyzwoity jak na swoja cene
  2. > W zasadzie nie rozważałem takiej opcji ale... W Lidlu będzie takie urządzenie za 259 zł z 3 letnią > gwarancją. Może do pocięcia 5 razy w roku drewek do kominka się nada? pewnie ze tak, bedzie lepsza niz taki stihl, tylko na dzien dobry trzeba by lancuch wymienic (za pewne fabryczny bedzie bardzo kiepski, prowadnica podejzewam ze bedzie oregon wiec przyzwoita, trzeba tylko pamietac o nasmarowaniu lozyska!) i bedzie bezawaryjnie smigac edyta, wlasnie oblukalem ta z lidla, mam podobna ale bez systemu szybkiego napinania lancucha (z czasem lubi sie wyrabiac)
  3. > Ciekawe - dealer zapewnił mnie, że to nie Chinol. bo Ci tego oficjalnie nie powie, bo musi towar sprzedac hehe, stiga to tez w tej chwili jesli chodzi o pily chinczyk ale jak przyjdziesz do mnie do sklepu to oczywiscie ze Ci tego nie powiem. jedno co dobre przy takim sthilu to to ze masz dostep do serwisu i czesci zamiennych i tu wlasnie masz ta roznice cenowa w stosunku do chinczyka no name. jakosciowo oczywiscie tez jest troszke lepiej ale i tak kiepsko. jesli masz mozliwosc rozwaz kupno elektrycznej. ja tak zrobilem mimo ze serwisuje te sprzety to stwierdzilem ze jesli potrzebuje w danym momecie pily to musi ona dzialac a ze spalinowymi sam wiesz jak jest
  4. odpusc sobie stihla najtanszego, jest to chinczyk jak kazdy inny no name, uzywek tez raczej nie polecam, bo z czase lubia sie sypac gazniki, i ogolnie sprzet sie zuzywa. kup jakas innej firmy np oleo-mac pozadne pily handlowalem tym i serwisowalem jakis czas temu (przeszlismy teraz tylko na stige) nie bylo problemow i reklamacji ten model kupisz za kolo 700zl, stigi niestety nie polecam, bo sa zbyt delikatne
  5. > W vivaro montowane sa silniki renault. Zas silniki 2,5dCi sa mocno awaryjne potwierdzam, przy 100kkm wymieniona glowica z wtryskami bo nie chcialy z niej wyjsc, przy 70kkm wymieniona przekladnia kierownicza to z powazniejszych usterek ja bym nie kupil ale na szczescie nie moj
  6. Piterus_123 odpowiedział odpowiedź w temacie Zrób to sam
    Z doswiadczenia moich klientow wychodzi ze na raz najkozystniej wysiac ze 3 gatunki na pewno nie jeden. Bo jak jeden padnie dwa pozostale beda sie trzymac
  7. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Zrób to sam
    > No tak, ale chodzi mi o to, że czemu nie zrobisz po prostu nowej podłogi na legarach bo chcialem uniknac drewna, muzo gryzoni w okolicach i w starym domku zdarzalo sie ze zimowaly, przy litej podlodze wydaje mi sie ze mozna czegos takiego uniknac chyba ze sie myle i nie znam (zreszta dla tego pytam)
  8. > Każdego roku robię taką operacje na wiosnę badziewnym urządzeniem z marketu. I naprawdę polecam. > Wyczesuje z trawnika ponad sześć worków sfilcowanej trawy. Następnie dolomit i trzymiesięczny > nawóz i co roku mam super trawnik. o widzisz Ty wyczesujesz trawnik i tyle i tak sie powinno to nazywac a nie, ktos kiedys wpadl na durny pomysl zeby klientom wmawiac ze jest to aeracja. polecam dodatkowo zrobic wertykulacje, najlepiej takim pozadnym sprzetem ciezkim spalinowym modelem, nie ma porownania do takiego marketowego, co roku robie u siebie i mam piekna trawe niestety w tym roku ja zniszcze calkowicie (nowy domek)
  9. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Zrób to sam
    > A czemu na legarach jest zła ? bo po 42 latach nadaje sie do wymiany a chcial bym tego uniknac ale chyba sie nie da
  10. nie ma czegos takiego jak aereacja domowa. czym chcesz to zrobic takim badziewiem ze sprezynkami? to na glowie sobie mozna wyczesac wlosy. najtansza maszyna do aereacji kosztuje kilkanascie tysiecy i skonczcie prosze z tymi badziewnymi marketingowymi chwytami ktore z rzeczywistoscia nie maja nic wspolnego. to jest aerator w najbardziej podstawowej wersji. nie znam firmy w polsce ktora by wypozyczala taki sprzet, a nowy sprzedaje sie raz na 10lat
  11. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Zrób to sam
    poprzedni stoi tam 42lata, byl zrobiony fundament otokowy, ale podloga byla na legarach, stawiam teraz nowy i chcialbym jakas lepsza podloge myslisz ze bedzie podloge wywalac do gory?
  12. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Zrób to sam
    fundament swoja droga chce dac ale tylko okalajacy a nie jako cala plyta bo mi to za drogo wyjdzie poza tym nie zrobie tyle betonu a z betoniarni nikt mi nie dowiezie bo ciezarowka sie utopi.styrobeton to raczej nie bedzie mial konaktu z woda bo bedzie od spodu zaizolowany folia
  13. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Zrób to sam
    Jako posadzka. Mam bardzo trudne warunki bo woda jest jakies 70cm pod powierzchnia i musze budowac lekko. Aha domek letniskowy 25m2 parterowy
  14. czy mozna dac styrobeton bezposrednio na grunt (oczywiscie izolujac folia i wczesniej zageszczajac grunt)?
  15. > czy to nie w Lybrach są jakieś kosmiczne amortyzatory które kosztują wór złota? nie podowziowo to fiat marea/multipla
  16. Fakture mam bo serwis tego prowadze. A co do zakuwaniela to faktycznie drogie zlacze 3/8 zakuciem 20zl
  17. czyli poprostu zmniejszali cisnienie na pompie specjalnym pokretlem jak bys chcial to mam sprawna lance z pistoletem od nilfiska ale tam jest 3/8 wiec musial bys waz przekuc i nie ma szybkozlacza jak bys chcial
  18. > jakieś szanse są zawsze aczkolwiek w mojej opinii albo się kupuje auto do hasania czyt. > uturbionego potworka albo dla oszczędności czyt. zagazowanego kapelusza jeżeli natomiast > kupuje się utubionego potworka i szuka w nim oszczędności przez montaż LPG to tych > oszczędności będzie się szukać też w innych elementach tzw. modyfikowanych w efekcie czego > uzyskuje się druciarstwo pierwszej klasy to malo wiesz ja np. mialem ponad 200KM w saabie a ze latalem Szczecin-Łódź to potrzebowalem mocnego szybkiego i wygodnego auta, z nowoczesna instalacja nie bylo roznicy pod pedalem czy gaz czy benzyna za to na w portfelu byla olbrzymia
  19. nie rozumiesz zasady dzialanie podawania chemii przez tego hdsa. podawanie chemii moze byc uruchomione w nim caly czas, a chemia przy wysokim cisnieniu i tak nie poleci, obnizasz cisnienie na lancy rozluzniajac ja i wtedy idze chemia jesli lance spowrotem skrecisz to podawana jest tylko woda wiec nikt nie musi atac do piwnicy. aha jesli doprze pamietam przy wezu dluzszym niz 15m i tak nie bedzie chemi dawac, jest to wszystko zwiazane z hydrodynamika wody i oparte na zwezce venturriego
  20. Lukaszu, czy to nie ten sam silnik co ja mam?
  21. > Alez one zawsze tak wygladaly[...] Ozi ja Cie prosze...
  22. A co to ma za znaczenie ile waza? Na rozwalkowywanie drog ma wplyw nacisk na os a tu bedzie ich wiecej i wszystko zostaje bez zmian to raz a dwa ze pomyslwalkowany przez ue co najmniej od 10 bo juz wtedy mieli taki mpomysl.ogolnie jestem za bo spadna ceny frachtu a co za tym idzie realne ceny na polkach
  23. Prosze o opinie na temat tego silnika i ilez moze palic takie cudo? Z ciekawosci zapytam bo mi sie obilo o uszy czy to ten sam silnik co w nissanie 350Z?
  24. > no to w sumie głupie pytanie było... > ale ogólnie ten Nilfisk daje rade? jako firma myjki podobnej klasy sa trwalsze niz karcher, (zreszta profesjonalne tez) mowie z doswiadczenia bo mam autoryzacje na karchera i nilfiska wlasnie
  25. > tylko ze to nadal jest gonione na jedna oske. Ople OPC sa dramatyczne do opanowania, a ten to > potwierdzenie.Chyba ze bedzie tak pociety przez elektronike ze mimo ze ma 300 pod maska to > zeby jechalo i tak bedzie duszony o polowe no wlasnie ponoc ta generacja astry prowadzi sie nie gorzej od focusa

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.