Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. > W środku trąci myszką... albo też jest klasycznie piękne . jest klasyczne i caly czas nawiazuje do klasyki
  2. > czyzby jakis mix silnika hondy i mitsubishi cos w ten desen bo ma zmienne fazy jak w hondzie > blad moze kasowac sie samoczynnie po pewnym czasie jego niewystepowania, albo jesli masz instalke > LPG moze tez ona go powodowac i/lub usuwac (sa takie wynalazki). brak lpg, ten silnik nie lubi lpg bo ma miekkie gniazda > Ja tam nie widze problemu w jezdzeniu z podpietym ELMem327, w razie bledu wyciagam z kieszeni fon z > Torque i odczytuje blad. a one sie do czegos nadaja? czy to tylko taki pic zeby sobie podejzec parametry?
  3. > Gdyby to na mnie trafiło , to bym żądał pieniędzy lub naprawy zniszczeń ..... jakby mnie olał to > bym się zaczaił i pociął tą oponę.... tak żeby też miał koszty. > Oko za oko ząb za ząb ..... Nie Ty jesteś od wymierzania sprawiedliwości, a jeśli by się okazało że to jednak nie jego wina? to co oddal byś mu 1000zl za oponę, zresztą i tak pewnie kierowca śmieciarki by za to nie zapłacił tylko firma a ona w zamian za koszty podniosła by cenę odbioru śmieci i był byś stratny ty i twoi sąsiedzi, ludzie zastanówcie się czasem nad sobą
  4. > Jeżeli jest to jakiś ważny błąd i jest on zapisany w pamięci stałej, a jak pierdoła która się "sama > kasuje" czyli w pamięci ulotnej to śladu po niej nie będzie no i wlasnie nie ma sladu a tydzien czy dwa ze skanerem jezdzic nie bede bo to nie wykonalne
  5. > odczytaj błędy jak chce podlaczyc to juz bledu nie ma, jak napisalem wyzej po ponownym uruchomienu znika czek
  6. Jak jade gdzies i zostawie na 5 min czasem na godzine ale jesli jest cieply potrafi przelaczyc sie w tryb awaryjny, dzieje sie tak raz w tygodnu moze. wystarczy wylaczyc odczekac 1-2 min i odpali juz normanie, zapali sie wtedy kontrolka silnika i juz po nastepnym uruchomienu gasnie. pacjent to colt z 2005r silnik 1.3 mivtec. jakies sugestie?
  7. > A jakiś konkretny model mógłbyś polecić? polecam nilfiska 120
  8. cena do jakosci wyjdzie najlepiej przy lavorze potem nilfisk b&d a gdzies na koncu razem z chinczykami zolte podstawowe modele karchera. wiem bo sprzedaje i naprawiam je.
  9. > Nie ma to jak wiele mówiąca wypowiedź. Hint: kolor żółty jest znakiem rozpoznawczym tej marki. jak bys wiedzial to karcher ma dwa kolory zolty dla amatorow i szary dla pro, nie wiesz to sie nie wymadzaj
  10. Piterus_123 odpowiedział qwiatek na temat - Motokącik
    a nie boisz sie ze ci szybe albo lusterko urwa dla zabawy? mi w brawie w tym samy okresie mialem i kabrio urwali lusterko a w kabrio nic nie zrobili mimo ze stal 2 auta dalej
  11. ja bym dal ale ja normalny nie jestem ciekawe jaki tam silnik wsadzili
  12. Piterus_123 odpowiedział qwiatek na temat - Motokącik
    > a co Ci lud zawinił, że chcesz go likwidować? kilim kilim
  13. > jezeli masz skrzynie bez podciaganego wstecznego to musisz miec c.526, jezeli z podciaganym > wstecznym to c.514 czyli popularna z 1.1 a to nie byla przypadkiem kwestia wymiany wybieraka?
  14. > skfy też już podobno w chinach tłuką > przynajmniej tak mi powiedzieli jak reklamowałem pompe wody po 2000 tys km :/ bo to prawda skf mocno zjechal z jakoscia w tej chwili chyba jedynie pozostaje fag
  15. Piterus_123 odpowiedział qwiatek na temat - Motokącik
    saaba 900ng cabrio i nie było w zimie problemów, śmiem twierdzić ze ten dach lepiej izoluje niż blacha bo jest podwójny (miałem ten sam model w wersji htb.) polecam śmiało na zimę, tylko wypadało by zaimpregnować to raz a dwa ze starać się na bieżąco usuwać lud i śnieg z niego
  16. tak brak linku
  17. mialem dwa firmowe samochody (clio kangur) z 1,5dci i w kazdym elektryka silnika byla zielona, a jesli juz silnik dzialal to spisywal sie rewelacyjnie i malo palil
  18. wypowiem sie o 9-3 I czyli do 2002 jedynie silnik B204l czyli ten na czerwonej ksecie, niezawodny pancerny silnik, jedynie moze sie psukc kaseta zaplonowa. wersja tylko z turbo, czy kupisz 150 czy 185 czy 205 to ten sam silnik i wystarczy zrobic program by miec 230km. zawieszeniowo jesli nic nie puka to pukac nie bedzie bo zawiezenie bardzo solidne. niezle wyciszenie wnetrza chociaz do 9-5 sie nawet nie umywa. (a moze 9-5?) elektronika/elektryka czasem moze zdazyc sie jakis fail ale to nie czesto. tapicerka jesli nie jest skorzana to jest solidna i sie nie niszczy, jedynie wyciera sie galka i kierownica, wersja ze skorami to juz inna bajka bo nie znajdziesz egzemplaza w ktorym nie bedzie zniszczoy fotel kierowcy. no to tyle naszybko jak masz jakies pytania to wal smialo, mialem juz kilka saabow wiec co nieco wiem na ich temat
  19. Potwierdzam mam takiego saaba i jest absolutnie cichy
  20. > Mini? > Ale jak ma miec super osiagi to lepiej cos wiekszego, najlepiej v6 z turbo oooo to mnie zaskoczyles, nie sadzilem ze mini jest w tym przdziale cenowym, calkiem calkiem, a co do wiekszego to mam obecnie duzy i wmiare szybki wolal bym cos mniejszego
  21. ostatnim samochodem jaki kupie bedzie vag
  22. > kwestia czy zależy autorowi na przyśpieszeniu do 140, czy do większych prędkości na trasie, lub jak > ktoś wspomniał zakręty - to faktycznie bena nie nie zalezy mi na szalenstwach ze swiatel to juz mam za soba, chodzi mi o duzy zapas mocy co bym juz toczac sie te 50km/h nagle robilo sie 100-150. mialem kiedys zwirusowanego saaba 9-3 i wyprzedzanie ogolnie elastycznosc na biegu 70-140 byla fenomenalna i szukam czegos o podobnym poziomie osiagow
  23. > Użytkowałem sporadycznie Stilo Abarth i powiem że szału ni ma. Powala bardziej wysokim spalaniem > niż osiągami a koszty serwisowania 2,4 dość wysokie. Zapytaj o koszt wymiany rozrządu. O > corolli 1,8 TS myślałeś? > http://otomoto.pl/toyota-corolla-ts-t-sport-salon-pl-krk-C30297534.html ogladalem i jechalem zwykla wersja flaki z olejem to przy tym aucie szał
  24. a co powiecie o dizlu? np. jakiś tekst na ile to mozna zwirusowac boze sam nie wierze ze pytam o dizla

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.