Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Saab dziś zmartwychwstał
> W środku trąci myszką... albo też jest klasycznie piękne . jest klasyczne i caly czas nawiazuje do klasyki
-
Przełącza się w tryb awaryjny...
> czyzby jakis mix silnika hondy i mitsubishi cos w ten desen bo ma zmienne fazy jak w hondzie > blad moze kasowac sie samoczynnie po pewnym czasie jego niewystepowania, albo jesli masz instalke > LPG moze tez ona go powodowac i/lub usuwac (sa takie wynalazki). brak lpg, ten silnik nie lubi lpg bo ma miekkie gniazda > Ja tam nie widze problemu w jezdzeniu z podpietym ELMem327, w razie bledu wyciagam z kieszeni fon z > Torque i odczytuje blad. a one sie do czegos nadaja? czy to tylko taki pic zeby sobie podejzec parametry?
-
Saab dziś zmartwychwstał
- Z jakiego typu pojazdu jest ta opona?
> Gdyby to na mnie trafiło , to bym żądał pieniędzy lub naprawy zniszczeń ..... jakby mnie olał to > bym się zaczaił i pociął tą oponę.... tak żeby też miał koszty. > Oko za oko ząb za ząb ..... Nie Ty jesteś od wymierzania sprawiedliwości, a jeśli by się okazało że to jednak nie jego wina? to co oddal byś mu 1000zl za oponę, zresztą i tak pewnie kierowca śmieciarki by za to nie zapłacił tylko firma a ona w zamian za koszty podniosła by cenę odbioru śmieci i był byś stratny ty i twoi sąsiedzi, ludzie zastanówcie się czasem nad sobą- Przełącza się w tryb awaryjny...
> Jeżeli jest to jakiś ważny błąd i jest on zapisany w pamięci stałej, a jak pierdoła która się "sama > kasuje" czyli w pamięci ulotnej to śladu po niej nie będzie no i wlasnie nie ma sladu a tydzien czy dwa ze skanerem jezdzic nie bede bo to nie wykonalne- Przełącza się w tryb awaryjny...
> odczytaj błędy jak chce podlaczyc to juz bledu nie ma, jak napisalem wyzej po ponownym uruchomienu znika czek- Przełącza się w tryb awaryjny...
Jak jade gdzies i zostawie na 5 min czasem na godzine ale jesli jest cieply potrafi przelaczyc sie w tryb awaryjny, dzieje sie tak raz w tygodnu moze. wystarczy wylaczyc odczekac 1-2 min i odpali juz normanie, zapali sie wtedy kontrolka silnika i juz po nastepnym uruchomienu gasnie. pacjent to colt z 2005r silnik 1.3 mivtec. jakies sugestie?- Jaką myjkę ciśnieniową ?
> A jakiś konkretny model mógłbyś polecić? polecam nilfiska 120- Jaką myjkę ciśnieniową ?
cena do jakosci wyjdzie najlepiej przy lavorze potem nilfisk b&d a gdzies na koncu razem z chinczykami zolte podstawowe modele karchera. wiem bo sprzedaje i naprawiam je.- Jaką myjkę ciśnieniową ?
> Nie ma to jak wiele mówiąca wypowiedź. Hint: kolor żółty jest znakiem rozpoznawczym tej marki. jak bys wiedzial to karcher ma dwa kolory zolty dla amatorow i szary dla pro, nie wiesz to sie nie wymadzaj- Kabrio w zimie ?
a nie boisz sie ze ci szybe albo lusterko urwa dla zabawy? mi w brawie w tym samy okresie mialem i kabrio urwali lusterko a w kabrio nic nie zrobili mimo ze stal 2 auta dalej- Saab dziś zmartwychwstał
ja bym dal ale ja normalny nie jestem ciekawe jaki tam silnik wsadzili- Kabrio w zimie ?
> a co Ci lud zawinił, że chcesz go likwidować? kilim kilim- pytanie o skrzynie!??
> jezeli masz skrzynie bez podciaganego wstecznego to musisz miec c.526, jezeli z podciaganym > wstecznym to c.514 czyli popularna z 1.1 a to nie byla przypadkiem kwestia wymiany wybieraka?- Piasta koła zna ktos firmę?
> skfy też już podobno w chinach tłuką > przynajmniej tak mi powiedzieli jak reklamowałem pompe wody po 2000 tys km :/ bo to prawda skf mocno zjechal z jakoscia w tej chwili chyba jedynie pozostaje fag- Kabrio w zimie ?
saaba 900ng cabrio i nie było w zimie problemów, śmiem twierdzić ze ten dach lepiej izoluje niż blacha bo jest podwójny (miałem ten sam model w wersji htb.) polecam śmiało na zimę, tylko wypadało by zaimpregnować to raz a dwa ze starać się na bieżąco usuwać lud i śnieg z niego- Peugeot Partner - do oglądaczy :)
tak brak linku- Do oceny megane.
mialem dwa firmowe samochody (clio kangur) z 1,5dci i w kazdym elektryka silnika byla zielona, a jesli juz silnik dzialal to spisywal sie rewelacyjnie i malo palil- Volvo S60,czy Saab 9-3 benzyna
wypowiem sie o 9-3 I czyli do 2002 jedynie silnik B204l czyli ten na czerwonej ksecie, niezawodny pancerny silnik, jedynie moze sie psukc kaseta zaplonowa. wersja tylko z turbo, czy kupisz 150 czy 185 czy 205 to ten sam silnik i wystarczy zrobic program by miec 230km. zawieszeniowo jesli nic nie puka to pukac nie bedzie bo zawiezenie bardzo solidne. niezle wyciszenie wnetrza chociaz do 9-5 sie nawet nie umywa. (a moze 9-5?) elektronika/elektryka czasem moze zdazyc sie jakis fail ale to nie czesto. tapicerka jesli nie jest skorzana to jest solidna i sie nie niszczy, jedynie wyciera sie galka i kierownica, wersja ze skorami to juz inna bajka bo nie znajdziesz egzemplaza w ktorym nie bedzie zniszczoy fotel kierowcy. no to tyle naszybko jak masz jakies pytania to wal smialo, mialem juz kilka saabow wiec co nieco wiem na ich temat- Szukam CICHEGO samochodu...
Potwierdzam mam takiego saaba i jest absolutnie cichy- Małe szybkie do 20kpln
> Mini? > Ale jak ma miec super osiagi to lepiej cos wiekszego, najlepiej v6 z turbo oooo to mnie zaskoczyles, nie sadzilem ze mini jest w tym przdziale cenowym, calkiem calkiem, a co do wiekszego to mam obecnie duzy i wmiare szybki wolal bym cos mniejszego- Małe szybkie do 20kpln
ostatnim samochodem jaki kupie bedzie vag- Małe szybkie do 20kpln
> kwestia czy zależy autorowi na przyśpieszeniu do 140, czy do większych prędkości na trasie, lub jak > ktoś wspomniał zakręty - to faktycznie bena nie nie zalezy mi na szalenstwach ze swiatel to juz mam za soba, chodzi mi o duzy zapas mocy co bym juz toczac sie te 50km/h nagle robilo sie 100-150. mialem kiedys zwirusowanego saaba 9-3 i wyprzedzanie ogolnie elastycznosc na biegu 70-140 byla fenomenalna i szukam czegos o podobnym poziomie osiagow- Małe szybkie do 20kpln
> Użytkowałem sporadycznie Stilo Abarth i powiem że szału ni ma. Powala bardziej wysokim spalaniem > niż osiągami a koszty serwisowania 2,4 dość wysokie. Zapytaj o koszt wymiany rozrządu. O > corolli 1,8 TS myślałeś? > http://otomoto.pl/toyota-corolla-ts-t-sport-salon-pl-krk-C30297534.html ogladalem i jechalem zwykla wersja flaki z olejem to przy tym aucie szał- Małe szybkie do 20kpln
a co powiecie o dizlu? np. jakiś tekst na ile to mozna zwirusowac boze sam nie wierze ze pytam o dizla - Z jakiego typu pojazdu jest ta opona?
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.