Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Montaż spilera
> Klej go do szyby > Progi sie trzymaja to i spoiler wytrzyma pojechalem do znajomego szybiarza, uśmiechnął sie tylko i powiedzial no problem, robilem to juz, wiec mi przykleil, wlasnie klej schnie, zobaczymy jutro jak sie bedzie trzymal
-
Montaż spilera
Witajcie, kupilem orginalny spoiler do colta, niestety montowany jest on do szyby tzn, trzeba by przewiercic szybe zeby przykrecic go do niej. Boje sie wiercic szybe zeby nie pekla (a moze niepotrzebnie sie boje), pomyslalem zeby go przykleic do szyby klejem do szyb. Macie moze jakies sugestie albo doswiadczenia? tak wyglada sama lotka tak wyglada zamontowana lotka
-
Czas na przerejestrowanie auta
> Dobre rady zawsze w cenie - ubezpieczenie też na "kolegę" wykupisz? ubezpieczenie na siebie wykupujesz bez problemow, jezdrze tak juz ktorys samochod i nigdy nie przerejestrowywyalem i problemow z tym nie mialem zadnych
-
Klasa B chyba nietypowo=nie chce bagażnika
> Jeżeli jesteś fanem miękkich plastików wysokiej jakości, to z macania zadowolony nie będziesz. Ale > spasowane są bardzo dobrze, nic nie trzeszczy. Jeżeli potrzebujesz soldnego miejskiego auta z > niezawodnym silnikiem i dobrze trzymającego RV, to Colt może być dla Ciebie. co do plastikow to na gornej czesci deski i na boczkach drzwi, jest nawet fajny mieciutki gozej z tym nizej i przy tylnej kanapie, poprostu twardy i latwo rysujacy sie plastik, no i czasem na dziurach cos zatrzeszczy, ale za to mechanicznie zupelnie niezawodny od 6 lat wyczyscilem pzepustnice i wymienilem tuleje stabilizatora i nic wiecej.
-
Klasa B chyba nietypowo=nie chce bagażnika
> Mitsubishi Colt. popieram, przy przesunietej kanapie miejsca naprawde bardzo duzo, ale bagaznik mniejszy niz w seicento 150l
-
Volvo s80 T6 i blow off?
chyba ze to nie ta wersja t6 o ktorej mysle bo bylo kilka
-
Corsa D-potrzebne informacje serwisowe
poszedl prv olej 5w30 Taki ma moj ojciec zalany w 1.4, wchodzi okolo 4l co 30kkm co do typu skrzyni to musisz sobie sam poszukac bo niewiem jaka masz, kliknij w link i potem w technick i getriebe i poszukaj sobie swojej tam masz ilosc oleju i typ jakiś tekst co do dokladnych danych to moge dac znac po swietach zobacze co ma w ksiazce serwisowej.
-
Volvo s80 T6 i blow off?
a czemu nie, wszystko sie da, tam masz podobny uklad jak z jednym T tylko jedna jest wieksza druga mniejsza zeby szybciej wstawal i tyle (czyja fura?)
-
Czy akumulator mi zdycha czy już zdechł?
altek ci padl, najprawdopodobniej reg. napiecia
-
[KzAK] Astra II Bertone do oceny
cena auta adekwatna do oferowanych innych egzemplarzy ceny zacznaja sie od 8kpln za egzemplarze zarejestrowane (do tego trzeba doliczyc z 1500za sama akcyze 18% + oplata recyklingowa 500zl + ubezpieczenie). cena po zarejestrowaniu bede w okolicach 10kpln czy to malo? nie wydaje mi sie.
-
Dziennik budowy KOZMO - dłuuugie
> Aha, drugi film ma całą czarną miniaturkę i trudniej go znaleźć. i jeszcze raz
-
Dziennik budowy KOZMO - dłuuugie
> Witajcie, > zwracam się do Was z prośbą o głosy na filmiki o Kozmo w konkursie Millenium Banku. 2 glosy oddane
-
Mercedes S klasa 2003
przed liftem po lifcie mial inne swiatla z przodu i z tylu
-
isuzu 3.0 v6 dizel
> b204 nie ma w 9-5, tylko b205,tak samo z 2.3 ehhh... trudno bedzie xx5
-
isuzu 3.0 v6 dizel
> Oj nie gadaj Jest cały wątek, co prawda dłuuugi jak cholera, ale wszyskie informacje są tam > zawarte... > Ogólnie 9-5 z diesami nie daje rady, 3.0 porazka, 2.2 zupelnie za slaby i duzo pali, jedynie 1.9 > tid to to samo co jtd fiatowskie, ale to juz w nowszych modelach. jak juz bede szukal przedliftowego.... bo bardziej mi sie podoba chyba jednak w benzynie, moze jeszcze jak by sie trafil z B204 albo B234 to juz ekstra by bylo silniki nie do zamordowania w przeciwienstwie do B205/235
-
isuzu 3.0 v6 dizel
> Piterus, przecież jesteś fanem saaba - wejdź na forum saabklubpolska, masz tam podwieszony watek w > dziale 9-5 o tym silniku, poczytaj... 9-5 nigdy nie mialem(chyba zaczynam miec ochote posiadac), a 3.0TID byl tylko w 9-5, a na forum saaba ciezko znalesc informacje czysto techniczne (niestety)
-
isuzu 3.0 v6 dizel
> Z Isuzu to 1.7 TD jest dobry pojazdy z fabrycznie zamontowanym tym motorem nie sa w moim kregu zainteresowan
-
isuzu 3.0 v6 dizel
> jeśli dobrze zrozumiałem whitefunka to problem jest w obiegu płynu chł.(tzn są miejsca gdzie płyn > jest ale nie krąży na tyle na ile jest to potrzebne). > chłodnica oleju raczej nic tu nie zmieni. > pozdr raczej powinna zmniejszyc temp. silnika w krytycznych momentach
-
isuzu 3.0 v6 dizel
> z powodu braku chłodzenia bodajże lewa części silnika przegrzewa się i opada tuleja, co skutkuje > spalaniem oleju i płynu chłodniczego i przegrzania silnika w szybkim tempie. > Niby na forum saabklubpolska rozwiazali ten problem instalujac jakis bypass jednak to tez koszt > okolo 3000 zl a nie wystarczy chlodnicy oleju zalozyc? koszt ponizej 500zl
-
isuzu 3.0 v6 dizel
> a co chcesz kupic? to nie ten diesel co w 9-5 byl? cos probuje namowic moja na kreche na 9-5 ale ona nie chce sie pchac bo to drugi samochod by byl i koszty itd. ale ja chce cos dla siebie bo coltem coraz mniej nim jezdze
-
isuzu 3.0 v6 dizel
> To Piotrku Ty taki saabomaniak i nie wiesz, ze te silniki to legenda? Niestety negatywna. no wlasnie legenda cos jak z awaryjnoscia lagunyII ni jestem przekonany
-
isuzu 3.0 v6 dizel
ale te silniki maja cos z upg jak pamietam
-
isuzu 3.0 v6 dizel
bac sie czy nie, zastanawia mnie ten silnik w modelach koncernu GM, opel saab. co myslicie?
-
Budowa klocka hamulcowego
> pytam tutaj bo nie wiem czy czasem za pomocą tej blaszki tłoczek nie odciąga klocka od tarczy po > skończonym hamowaniu jej zastosowanie jest dokladnie takie jak piszesz
-
BMW x5 - odczytuje prędkość ze skrzyni czy z ABS'u?
predkosciomierz pod abs podobnie jak esp