Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. Ci co się znają twierdzą że nie będzie bo i po co im sedan jak mają sedana "cupe" co się sprzedaje lepiej a jest droższy, po co im kombi jak mają arteona kombi, kurcze chyba nawet golf sedan "Jetta" zostaje poza tym kto teraz oprócz taksowkarzy kupuje sedana jak modne są suvy
  2. B8 jest ostatnim passeratti jakie jest. Model zniknie z oferty.
  3. O właśnie Porównując Clio w wysokiej wersji do Dacia Sandero jest przepaść, ale już porównanie Clio w wersji zen ( podstawowa+) i nagle się okazuje że to są bardzo podobne i tak samo tanie pojazdy jeśli weźmiemy pod uwagę fakt że już niewielu pamięta slogan "prosto z raju" to się okazuje że nie taki diabeł z Sandero :bananaevil: Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  4. porownujesz kompakt z autem klasy b+ ?
  5. Widzę kurde Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  6. tak wiem jest Captur w eu i Kaptur w ru ale to sa zupełnie inne auta ( ) a tu mamy arkana ze znaczkiem reno a lampami z dacia no chyba ze to zupełnie inne auta edyta przyjrzałem sie to zupełnie inne auta
  7. czemu to ARKANA ma lampy od dacii ?
  8. Ja to wiem I o ile wagonR i pierwsza Agila były tym samym To w wersji splash i Agila podstawowa różnicą było to że Agila dostawała silniki opla a splash Suzuki Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  9. Trochę sie mylisz Agila i wagonR to było to samo Agila i splash to 2rozne choć identyczne auta Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  10. No widzisz koleżanka chciała może Clio,albo Sandero, może i20, Ibizę, zaliczkowala swifta Jako główne mają Leona4 Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  11. Pokaż te MX5 Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  12. mokrii odpowiedział cinas_sz na temat - Motokącik
    Użytkowników jest to co najmniej kilku Że pozwolę sobie wspomnieć 2 @format @szastan Wypowiedzcię się . Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  13. A coś w stylu scudo ? Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  14. mokrii odpowiedział bb_maciek na temat - Motokącik
    Wg mojego to kompresor padł, auto z 2006 więc miał prawo. No nic odbiorę pojeżdżę sprawdzę Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  15. mokrii odpowiedział bb_maciek na temat - Motokącik
    Jak mój mech sobie poradzi to dam znać problem taki sam. Z tym że u mnie problem się pojawia w upały i może faktycznie być tak że to tylko wrażenie Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  16. mokrii odpowiedział Cinos na temat - Motokącik
    tyle ze niestety tak jest i u konkurencji clio 1.0 lpg do przełkniecia tylko w wersi zen 64kpln, kolejna wersja to juz 84kpln
  17. mokrii odpowiedział Cinos na temat - Motokącik
    92 bazowo kosztuje leon z 1.5 znajomy dał chyba 108 po doposazeniu (leon st ) czy kogos czasem nie popiiiii..... ? https://www.auto-gazda.pl/seat/nowe/seat-leon-st-fr-15-tsi-150km-od-reki-2021
  18. Wiem Ale cvt w Swift to +4000 i do każdych 100km + 5.5 To są realne koszta Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  19. Dorzucenie automatu do swifta jest bez sensu Auto będzie palić litr więcej. Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  20. kilka dni temu miałem na test clio 1.0 100 lpg komputer pokazywal 10,1 dla lpg i cos kolo 7.5 benzyny ja rozumiem ze auto do testów i raczej nikt wczesniej nie jeździł przepisowo ale na 300km co nim zrobiłem to troche sporo
  21. Ale co to zmienia że cyklista też? Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  22. Przeciwna do ruchu, ale to i tak nie ma znaczenia. Bo w razie W to cyklista będzie winny, bo pieszy jako "niechroniony" uczestnik ruchu jest święty Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  23. mokrii odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    lng power 2x 500l sie kierowcy pytałem czy podczas tankowania to idzie na obiad +do kila +pod prysznic no ale nie 15 minut i zatankowany
  24. mokrii odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    Kolega kupił Voyagera z jedną 38l Po tygodniu zakładał drugą Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  25. mokrii odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    Lanos sekwencja brc- założona przy 80kkm sprzedany przy 190kkm jedna awaria sterownika po 5kkm Aktualnie auto z gazem od nowości, teraz 310kkm i z instalacją brc wszystko ok Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.