Zawartość dodana przez mokrii
-
Moja Honda szybsza niż wygląda...
albo jak "nóż w wodzie "
-
Kompakt do 16 tys. z rocznika 2008+
imo bardziej : zona nie wpisana w DR i musiała sie szybko pozbyć tak czy inaczej propozycja lacetti juz była
- Panamera
-
Teraz na poważnie :) auto na 40stke
wychodzi jak nic FHI impreza STI znaczy ja bym takiego brał jak chcesz mieć coś bardziej cywilizowanego a tez "gupi"ego to jeszcze mitsu evo
-
Kompakt do 16 tys. z rocznika 2008+
ciekawy temat bede zerkał wymagania jak moje ( z wyjatkiem motorowni) - tyle ze ja z racji marki musze celować w 2003/4
- 2017 Chevrolet/Holden Trailblazer & Colorado - Bangkok Motor Show
- 2017 Subaru Impreza juz oficialnie -NY Motor Show, imvho niezle
- 2017 Subaru Impreza juz oficialnie -NY Motor Show, imvho niezle
-
Auto przeważnie dla kobiety
zabrze dom/gliwice centrum praca - może jeździć kawałek autostradą - ale nie jeździ
-
Auto przeważnie dla kobiety
zapisałem zrobię zdjęcie
-
Auto przeważnie dla kobiety
ale co? Za dużo :D
-
Auto przeważnie dla kobiety
naumiej teścia jeździć mój ma średnie 5.5 a jeździ w zasadzie tyko po miescie 1.2htp
-
subaru xt
digital fuj ale ze w "80 u JP kiera w 2 płaszczyznach - toż to :szok:
-
subaru xt
to wnetrze
-
BMW 420d i stan lakieru
nie w PL a w samej małopolsce
- Duży Van.
-
Abarth 500 vs. Clio RS
Colt czT - ale to w sumie tez maluch
-
Abarth 500 vs. Clio RS
porownujesz 2 maluchi i jedno calkiem spore auto abarth (zwlaszcza) w wersji essesse wciąż bedzie małym bardzo ciasnym autkiem corsa juz lepiej - ale tez ciasno imo tylko clio
-
Katalizator do i20 - 9000zł
7600 calkiem niedawno kosztował do hultaja coupe 2.0 To ustrojstwo jest takie drogie bo jest polaczone z kolektorem wydechowym
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
no mi też by pasowało ale zasadniczo wolałbym STI
-
Wróżby ze zdjęć, a może opinie z autopsji
mam lanosa - jak wiadomo lampy w lanosach żółkły i matowiały a moje jak z fabryki - auto bylo garazowane ponadto zmatowienie jest łatwo usunąć
-
[KzAK] min 200 KM 4/5 drzwi, nie kombi. Do wydania 20 tys
było. ;-)
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
ale ja ci moge powiedziec co z nia nie halo 2.5 litra i automat w imprezie
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
Jakbym mógł przeznaczyć kilka kpln więcej to juz by jej nie bylo
-
[KzAK] min 200 KM 4/5 drzwi, nie kombi. Do wydania 20 tys
Legacy h6