Zawartość dodana przez mokrii
-
Którą "Igiełkę" wybrać ?
> Najmłodsze Lanosy mają już naście lat i uwierz mi - tanio nie jeżdżą! bredzisz Twoj był wyjatkiem
-
SUV (musi być 4x4) do 40kzł
> > Az tak zle sie tym jezdzi w trasie? przejechałem GVII 2kkm jak sie chce tylko dojechac to sie da ale to nie jest komfortowe auto
-
Porsche królem!
> BMW i8 to jaki ma silnik? jakieś smieszne 1.5l 3cylindrowe z milionem turbinek ? i jeszcze jakis elektryczny - czy nawet kilka
-
Rondo - pytanie
> KODEKS DROGOWY - PRAWO O RUCHU DROGOWYM > Art. 22. > 2. Kierujący pojazdem jest obowiązany zbliżyć się: > 1) do prawej krawędzi jezdni - jeżeli zamierza skręcić w prawo; ..... no i ? dojezdzam, skrecam zajmuje lewy/wewnetrzny pas* i gdy chce zjechac kierunkowskaz (ustepuje jadacym z prawej) i zjeżdzam ze skrzyzowania Quote: nie wolno opuszczać ronda z > wew. pasa... gdzie w ustawie jest napisane to co powyzej zacytowalem ? * oczywiscie wszystko zalezy od wielkosci skrzyzowania i natezenia ruchu na nim
-
Rondo - pytanie
> kol. Ozarek rozpisał Ci to samo innymi słowami, nie mam czasu na grzebanie w przepisach, idę się > bawić > Uparłeś się jakbyś nie wiem co mi chciał udowodnić... sie nie cisnieniuj 2 osoby w temacie twierdza: ze nie można - podajcie prosze przepis bo ja twerdze ze można - zachowujac wszelkie pozostale zasady wspolzycia na drodze
-
Rondo - pytanie
> Ale jaki przepis, OMG, przecież proste i logiczne, skręcasz z lewego pasa w prawo? odnosze sie do tego Quote: nie wolno opuszczać ronda z wew. pasa... podaj przepis skoro uwazasz jak wyzej
-
Rondo - pytanie
> jak nie ma strzałek na pasach kto gdzie może jechać to jeździsz źle, nie wolno opuszczać ronda z > wew. pasa... przepis podaj !
-
Rondo - pytanie
> Po co? a Ty jak zmieniasz pas ruchu to sygnalizujesz ? po to że zmienia pas ruchu
-
Rondo - pytanie
> tak, zgodzę się, że nie mam pierwszeństwa, bo zmieniam pas, no i czego nie rozumiesz ? > a delikwenta mam z prawej, jednak i on > nie jedzie zgodnie z przepisami, wg poniższego filmu: > od 4:35 bez znaczenia mozesz w przypadku w co najwyzej sie podzielic winą - oczywiscie jesli pan władza wystawiajacy mandat zechce przyjac takie tłumaczenie, a na 100% nie zechce bo uderzony przez Ciebie nie zechce przyjac mandatu jesli jeszcze nie wiesz o co mi chodzi to ustawa w reke i zacznij od samego poczatku
-
Rondo - pytanie
> jedziesz nieprawidłowo, z ronda można zjechać tylko zewnętrznym pasem przepis zacytuj
-
Suzuki Ignis/Subaru Justy G3X 4x4 04-08r.
> swift ojca robiony na wegrzech.. > rok 99 do dzisiaj bez sladu korozji... nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz ale fakt czego oczy nie widza tego nie ma
-
Nowy renault Espace
> Jak wam sie podoba? (Konik nie musi odpowiadać ) > Chyba przekombinowany, ale przynajmniej nie wygląda jak poprzedni tojtoj sliczny DS9
-
[KzAK] Co po scirocco ?
> Masz jakieś szersze info o tym yarisie? na sezon 2017 toyota przygotowywuje Yaris WRC zatem nie dalej jak na 2016 bedzie "cywilna" wersja IMO oczywiscie to tylko gdybanie i fajnie by bylo
-
[KzAK] Co po scirocco ?
> > Co byście doradzili? Znów fauwej czy coś innego? > Ważne: nie mamy żadnych uprzedzeń co do marki czy modelu byleby w rozsądnej cenie. megane ? 208Gti ? ceed gt? a najlepiej poczekajcie na yarisa - TS
-
Cyprus Rally 2014
> Wczoraj Kajto wygral QAL > Dzis popsol zawias i strata ponad 30 sek na jedynym oesie Quote: Kajto z Jarkiem wygrali ostatni odcinek i awansowali na 1 miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Cypru! za FB
-
Rover 75 2.0 cdt 85 kW wymiana koła pasowego wału korbowego
> Czy tam jest zwykły gwint, czy może lewy ? > Poproszę o jakiekolwiek wskazówki jak sie nie myle to ten motor to produkcja bmw wiec NTK
-
Jakość, jakość i jeszcze raz jakość
> Ale AK nadal będzie twierdził, że te wszystkie nowe wynalazki w stylu TSI, TCe, ecoboost, etc. są > super. A ja będę twierdził że to kicha. mowa jest o HTP ktory to jest montowany w vagginach od ~2001
-
Suzuki Ignis 2001 rok, 1.3 i 16V (83KM) 2WD - warto?
> To jak się tym jeździ, jak wygląda i jak jest zrobione to mogłem sobie sam zobaczyć podczas jazdy. > Bardziej chodzi mi o informacje dotyczące awaryjności i cen części... nie boj sie o nic silnik to sprawdzona jednostka mialem w wersji 68kM z prawdopodobnym 260kkm sa szanse na to ze jesli zostanie przegrzany to popekaja tłoki ceny czesci szczerze nie mam pojecia przez 3 lata posiadania swifta (60kkm) - wymienilem wachacz (90pln) i robilem troche blachy ( moj byl rocznik "94 wiec juz "troche" go brało ) to jest japonskie auto
-
Suzuki Ignis 2001 rok, 1.3 i 16V (83KM) 2WD - warto?
> Możesz pokazać "palcem" z której strony? Bo oglądam, oglądam i nie wiem czym się można kierować > przy zakupie tego "eleganta" mialem okazje jezdzic ignisami autko jest inne dlatego ze jest wyzsze siedzi sie jak na stolku ( czyli jak w CC/SC ) widocznosc doskonala zwisy mega krotkie to jest po prostu bardzo przyjemne autko
-
Co to jest ? w starym BMW
> Jak BMW to musi być na bogato. tyle ze to centralka telefonu z mercedesa c220
-
Pierwszeństwo pieszego na pasach
> tak przyjął pogratuluj koledze obywatelskiej postawy
-
Pierwszeństwo pieszego na pasach
> Linka nie dam. Kolega uprawiający tzw. jogging biegł wieczorem w Kielcach po chodniku i miał po > drodze przejście dla pieszych z sygnalizacją (świeciło się zielone). Za pasami "wyszedł z > krzaków" patrol pieszy no i "mandat się należy". przyjał ? > Ja wiem, że jest PoRD i zgadzam się ze złamał jakiś paragraf. Ale jest też coś takiego, jak życiowe > spojrzenie na przepisy i sytuację, która w danej chwili nastąpiła (wieczór, zero ruchu). yhym
-
Pierwszeństwo pieszego na pasach
> Quote: > PoRD Art. 14 > Zabrania się: > 4. przebiegania przez jezdnię; to to ja znam ja bym chcial linka do tych co rozdaja mandaty za przebieganie po przejsciu dla pieszych a swoja droga to musieli by mnie złapać
-
Pierwszeństwo pieszego na pasach
> Ewentualnie w Kielcach policjanci dają mandaty osobom biegającym > rekreacyjnie, za przebieganie po pasach na zielonym. przepraszam ze co ? daj no jakiegos linka
-
Ostatni Ford Falcon MY 15 - brzydal ...
> IMVHO nie jest ladny[...] to jest Twoje zdanie - mi sie przod nwych fijordow bardzo podoba > bazowy silnik dalej 4.0l I6 - 195kW jezdzilbym > Opcja za doplata[...] - 2.0l EcoBoost - 176kW/340Nm oczywiscie turbo