Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > Najmłodsze Lanosy mają już naście lat i uwierz mi - tanio nie jeżdżą! bredzisz Twoj był wyjatkiem
  2. > > Az tak zle sie tym jezdzi w trasie? przejechałem GVII 2kkm jak sie chce tylko dojechac to sie da ale to nie jest komfortowe auto
  3. mokrii odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    > BMW i8 to jaki ma silnik? jakieś smieszne 1.5l 3cylindrowe z milionem turbinek ? i jeszcze jakis elektryczny - czy nawet kilka
  4. mokrii odpowiedział Keengoo na temat - Motokącik
    > KODEKS DROGOWY - PRAWO O RUCHU DROGOWYM > Art. 22. > 2. Kierujący pojazdem jest obowiązany zbliżyć się: > 1) do prawej krawędzi jezdni - jeżeli zamierza skręcić w prawo; ..... no i ? dojezdzam, skrecam zajmuje lewy/wewnetrzny pas* i gdy chce zjechac kierunkowskaz (ustepuje jadacym z prawej) i zjeżdzam ze skrzyzowania Quote: nie wolno opuszczać ronda z > wew. pasa... gdzie w ustawie jest napisane to co powyzej zacytowalem ? * oczywiscie wszystko zalezy od wielkosci skrzyzowania i natezenia ruchu na nim
  5. mokrii odpowiedział Keengoo na temat - Motokącik
    > kol. Ozarek rozpisał Ci to samo innymi słowami, nie mam czasu na grzebanie w przepisach, idę się > bawić > Uparłeś się jakbyś nie wiem co mi chciał udowodnić... sie nie cisnieniuj 2 osoby w temacie twierdza: ze nie można - podajcie prosze przepis bo ja twerdze ze można - zachowujac wszelkie pozostale zasady wspolzycia na drodze
  6. mokrii odpowiedział Keengoo na temat - Motokącik
    > Ale jaki przepis, OMG, przecież proste i logiczne, skręcasz z lewego pasa w prawo? odnosze sie do tego Quote: nie wolno opuszczać ronda z wew. pasa... podaj przepis skoro uwazasz jak wyzej
  7. mokrii odpowiedział Keengoo na temat - Motokącik
    > jak nie ma strzałek na pasach kto gdzie może jechać to jeździsz źle, nie wolno opuszczać ronda z > wew. pasa... przepis podaj !
  8. mokrii odpowiedział Keengoo na temat - Motokącik
    > Po co? a Ty jak zmieniasz pas ruchu to sygnalizujesz ? po to że zmienia pas ruchu
  9. mokrii odpowiedział Keengoo na temat - Motokącik
    > tak, zgodzę się, że nie mam pierwszeństwa, bo zmieniam pas, no i czego nie rozumiesz ? > a delikwenta mam z prawej, jednak i on > nie jedzie zgodnie z przepisami, wg poniższego filmu: > od 4:35 bez znaczenia mozesz w przypadku w co najwyzej sie podzielic winą - oczywiscie jesli pan władza wystawiajacy mandat zechce przyjac takie tłumaczenie, a na 100% nie zechce bo uderzony przez Ciebie nie zechce przyjac mandatu jesli jeszcze nie wiesz o co mi chodzi to ustawa w reke i zacznij od samego poczatku
  10. mokrii odpowiedział Keengoo na temat - Motokącik
    > jedziesz nieprawidłowo, z ronda można zjechać tylko zewnętrznym pasem przepis zacytuj
  11. > swift ojca robiony na wegrzech.. > rok 99 do dzisiaj bez sladu korozji... nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz ale fakt czego oczy nie widza tego nie ma
  12. mokrii odpowiedział Rado_ na temat - Motokącik
    > Jak wam sie podoba? (Konik nie musi odpowiadać ) > Chyba przekombinowany, ale przynajmniej nie wygląda jak poprzedni tojtoj sliczny DS9
  13. > Masz jakieś szersze info o tym yarisie? na sezon 2017 toyota przygotowywuje Yaris WRC zatem nie dalej jak na 2016 bedzie "cywilna" wersja IMO oczywiscie to tylko gdybanie i fajnie by bylo
  14. > > Co byście doradzili? Znów fauwej czy coś innego? > Ważne: nie mamy żadnych uprzedzeń co do marki czy modelu byleby w rozsądnej cenie. megane ? 208Gti ? ceed gt? a najlepiej poczekajcie na yarisa - TS
  15. mokrii odpowiedział rallyrulez na temat - MotoSport
    > Wczoraj Kajto wygral QAL > Dzis popsol zawias i strata ponad 30 sek na jedynym oesie Quote: Kajto z Jarkiem wygrali ostatni odcinek i awansowali na 1 miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Cypru! za FB
  16. > Czy tam jest zwykły gwint, czy może lewy ? > Poproszę o jakiekolwiek wskazówki jak sie nie myle to ten motor to produkcja bmw wiec NTK
  17. > Ale AK nadal będzie twierdził, że te wszystkie nowe wynalazki w stylu TSI, TCe, ecoboost, etc. są > super. A ja będę twierdził że to kicha. mowa jest o HTP ktory to jest montowany w vagginach od ~2001
  18. > To jak się tym jeździ, jak wygląda i jak jest zrobione to mogłem sobie sam zobaczyć podczas jazdy. > Bardziej chodzi mi o informacje dotyczące awaryjności i cen części... nie boj sie o nic silnik to sprawdzona jednostka mialem w wersji 68kM z prawdopodobnym 260kkm sa szanse na to ze jesli zostanie przegrzany to popekaja tłoki ceny czesci szczerze nie mam pojecia przez 3 lata posiadania swifta (60kkm) - wymienilem wachacz (90pln) i robilem troche blachy ( moj byl rocznik "94 wiec juz "troche" go brało ) to jest japonskie auto
  19. > Możesz pokazać "palcem" z której strony? Bo oglądam, oglądam i nie wiem czym się można kierować > przy zakupie tego "eleganta" mialem okazje jezdzic ignisami autko jest inne dlatego ze jest wyzsze siedzi sie jak na stolku ( czyli jak w CC/SC ) widocznosc doskonala zwisy mega krotkie to jest po prostu bardzo przyjemne autko
  20. > Jak BMW to musi być na bogato. tyle ze to centralka telefonu z mercedesa c220
  21. > tak przyjął pogratuluj koledze obywatelskiej postawy
  22. > Linka nie dam. Kolega uprawiający tzw. jogging biegł wieczorem w Kielcach po chodniku i miał po > drodze przejście dla pieszych z sygnalizacją (świeciło się zielone). Za pasami "wyszedł z > krzaków" patrol pieszy no i "mandat się należy". przyjał ? > Ja wiem, że jest PoRD i zgadzam się ze złamał jakiś paragraf. Ale jest też coś takiego, jak życiowe > spojrzenie na przepisy i sytuację, która w danej chwili nastąpiła (wieczór, zero ruchu). yhym
  23. > Quote: > PoRD Art. 14 > Zabrania się: > 4. przebiegania przez jezdnię; to to ja znam ja bym chcial linka do tych co rozdaja mandaty za przebieganie po przejsciu dla pieszych a swoja droga to musieli by mnie złapać
  24. > Ewentualnie w Kielcach policjanci dają mandaty osobom biegającym > rekreacyjnie, za przebieganie po pasach na zielonym. przepraszam ze co ? daj no jakiegos linka
  25. > IMVHO nie jest ladny[...] to jest Twoje zdanie - mi sie przod nwych fijordow bardzo podoba > bazowy silnik dalej 4.0l I6 - 195kW jezdzilbym > Opcja za doplata[...] - 2.0l EcoBoost - 176kW/340Nm oczywiscie turbo

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.