Zawartość dodana przez mokrii
-
2014 Subaru WRX STI
> Ja mam prośbę. Ci, którzy potrafią mówić o tym jak ładna/brzydka jest Impreza, proszę pokażcie mi > co się może podobać tu: sylwetka klasycznego sedana > Pozdrawiam. impreze i inne brzydkie auta sie albo kocha albo nienawidzi
-
Jänner Rallye
swoja drogą jak Maciej to ogarnia to nie rozumiem ja sie na 2 kilometrowych oesach gubie ale jak mozna bylo uslyszec Robert nie zapomnial ojczystego jezyka
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
> To nie jest Speedster. > Ale poza tym, zdajesz sobie sprawę, że Opel Speedster to Lotus Elise? > Oba były nawet produkowane w tej samej fabryce w UK. Quote: Opel GT powstał na bazie Pontiaca Solstice i Saturna Sky i wg. mnie nie miał nic wspólnego z poprzednikiem czyli Oplem Speedster no to chyba jeszcze gozej o tej bestii swiadczy ?
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
> Opel GT powstał na bazie Pontiaca Solstice i Saturna Sky i wg. mnie nie miał nic wspólnego z > poprzednikiem czyli Oplem Speedster o to nawet jeszcze lepiej/gorzej dla tej bestii
-
Zabrali mi DR
> To wg Ciebie policjant miał prawo zabrać mi DR w przypadku gdy moje auto jest wyposażone w > oryginalne Alfowskie homologowane lampy xenonowe oraz układ spryskiwania lecz nieposiadające > samopoziomowania? tak i bardzo dobrze zrobil
-
Zabrali mi DR
> Ta Laguna, za którą przepraszał producent? ta a takze civic ufo volvo s60/80 ztcp
-
2014 Subaru WRX STI
> To jest hatchback a'la sedan? to jest sedan
-
2014 Subaru WRX STI
> Duzy spoiler dla brzydala[...] > Mozna juz u dealer-ow zamawiac - pierwsza partia 1,000 sztuk laduje u mnie w porcie 3/2014... niby wszystko ok i nawet sie podoba ale to juz nie ta sylwetka
-
"Ja jezdze szybko = bezpiecznie" ... - hmm
> Pięknie rozpisane, ale całe przesłanie kampanii mówi o tym że na drodze jest cała masa > "niedoskonałych" kierowców i mamy za nich myśleć, a żeby było nam łatwiej eh i zaraz przyleci "myslacy samodzielnie" i bedzie swoje androny pisał a kampania jest no przewidywalna jak wszystkie i IMO nic nie zmieni
-
100 tyś do wydania, co kupić.
> Do wydania ok. 100tyś +/- 10tyś, > Wymagania: > - auto powyżej 2010r > - sedan lub suv, ew jakieś ciekawe Coupe troche powyzej budzetu zabawka Quote: Silnik 2,0 Boxer 200 KM Skrzynia biegów 6-stopniowa manualna skrzynia biegów Wersja PREMIUM z Pakietem Smart-10 000,00zł1 Cena podstawowa Cena podstawowa (z promocjami) 119 900,00zł a dobra zauwazylem ze ma byc disel
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
> http://www.autoskup7.pl/images/auta/bestia.jpg eeeeeeee no bez przesady nazwac "bestia" wyoblonego opla speedstera to troche przesada
-
małe nowe z klimą ?
> Splash jest beznadziejny! Tandeta i plastik. nie zapomniales dodac ze jest to Twoja mocno subiektywna opinia ?
-
Jänner Rallye
> Jest i oficjalne potwierdzenie > Quote: > Maciej Szczepaniak dołączył do RK M-Sport World Rally Team i w sezonie 2014 będzie pilotem Roberta > Kubicy. > Źródło: Robert Kubica na fb pozostaje im życzyc bezbłędnych opisów i braku nieporozumień
-
Jänner Rallye
gdzie jest cinos ? on by nam wytlumaczyl jak to sie robi
-
co zamiast Octavi... - dylematy zakupowe
> Co proponujecie zamiast Skody Octavii z 2003r 1.9TDI? crowa ? np taka ? http://allegro.pl/fiat-croma-150km-2010r-dynamic-igla-vat-23-brutto-i3826198474.html
-
Przebieg 10 letniego auta - średnio ile??
> > Jaki według Was jest realny przebieg dla 10 letniego auta od prywatnej osoby (zawieźć dzieciaka do > przedszkola/szkoły, trasa do/z pracy, jakieś wakacje)?? 200kkm jezdze malo ledwie do pracy, na zakupy i raz w roku na urlop i nijak mi nie chce zejsc nizej 18kkm rocznie aktualnym lanosem w 3 lata juz ponad 60kkm
-
nowoczesne lekkie auto - projekt
> Gdyby to oddać do tapicerka... mogłoby to być ciekawe rozwiązanie. rowno 14kg jeden a tapicer musowo - boczki siedziska po 12 latach juz nie trzymaja - a tyle maja najmlodsze z takich foteli a wygodne i owszem sa bardzo - pomimo tego ze zaglowek sztywny i podparcia ledzwi brak tak czy siak ustawione w pionie zapewniaja niezle trzymanie
-
Smart 600cm 2001 rok wartko kupować ?
> po rozmowie raczej będzie Twingo swift
-
małe i z klimą
> od kiedy ? żle zadane pytanie do kiedy jest poprawnie : poprzedni Y to był klon punto 1 obecnie Y jest na bazie panda/500
- SKP
-
Jak to w końcu jest z pojazdami uprzywilejowanymi?
> Może by tak ładniej się wyrażać? > mar00ha gajowy czepiacie sie przeciez nie napisal [wylgaryzm ] tylko cos w swiatecznej atmosferze o piernikach i zaaaaa jadaniu sie piernikami a strzasz wiejska i pochodne to jedyne uprawnienia jakie powinni miec to tylko w przypadku patroli mieszanych wykonywanie polecen policjanta/tki
-
SKP
> To forma dodatkowego podatku. > Np w Japonii z tego co kilka lat temu widziałem w jakimś programie motoryzacyjnym przegląd auta > powyżej 3 roku jest tak drogi że lepiej kupić nowe auto. U nas koszą 100 zł co rok, a w > Japonii zapewniają zbyt na nowe. hłe hłe hłe bzdura pierwszy przeglad 3 lata potem co 2 koszt badania i dopuszczenia do ruchu w JP to okolo 500$ opieram sie na poprawnym tłumaczeniu programu Discowery
-
rarytasa ktoś chce?
> to teraz rarytas w wersji E30 > jakiś tekst > od gościa z jednego z pomorskich klubów gdyby to byl sedan a nie turas
-
Mini van z USA pomożecie znaleźć ?
cube sie podoba albo nie mi sie podoba
-
Świat się kończy - przednionapędowy van BMW
> jakiś tekst > Swoją drogą całkiem ładny > Tak czy siak to koniec pewnej epoki w motoryzacji i fani BMW pewnie będą zniesmaczeni ciekawe czy bedzie mial 3 cylindrowe 1.5 litra