-
Turbo mocne mocowanie wieszaka do pustaka
będę kombinował
-
Turbo mocne mocowanie wieszaka do pustaka
kurde bez udaru to tam nic nie idzie
-
Turbo mocne mocowanie wieszaka do pustaka
To może odpisze wszystkim i każdemu z osobna pustak nie biały, szary taki. Uchwyt ma cztery otwory montażowe, układają się w trapez. Też myślałem o kotwie chemicznej, pewnie na tym stanie jak w czymś to pomoże to mogę zrobić fotki
-
Turbo mocne mocowanie wieszaka do pustaka
Może ktoś z was ma dobry sposób, otóż mam w piwnicy ścianę z pustaków. I postanowiłem przymocować do tejże uchwyt, ramię 50cm, ciężar do 10kg. Próbowałem metalowych kotw rozporowych, wylazły. Zabetonować w otworze pręt? Jakieś inne kołki? A, na wylot się przewiercić nie mogę niestety.
-
End of Warranty check
Czy się opłaca czy nie opłaca, każdemu według sumienia. Uznałem że na tyle małe pieniądze że się wybiorę. Swoją droga mam nadzieję że w końcu odpalą swój salonoserwis gdzieś w okolicy 3city, do Poznania jednak 3h telepania irytuje. W każdym razie, wyszło że nic nie wyszło, Tesla odrobiła pracę domową z Q&A, jedyne co mi zrobili to odpowietrzyli układ chłodzenia. Poza tym stan bez zastrzeżeń, szczególnie się cieszę że nic w zawiasie się nie dzieje, biorąc pod uwage jak niektóre wertepy po których się poruszam wyglądają. Aha, 80kkm było powodem
-
Brak hamowania regeneracyjnego na zimnej baterii
Tak też to zauważyłem przedwczoraj, poprzedniej zimy nigdy nie zdążyło się aby całkowicie odciął. O ile pamiętam gdzieś w aktualizacjach na przestrzeni roku był update dot zarządzania baterią, stawiam że to zmienili
-
YL
YL będzie prawie tak samo idealny na zakupy do centrum handlowego dla mamy z dzieckiem jak X. I tylko performance coby szybciej można było stać w korku
-
Idzie nowe...
Jaka spółdzielnia? Mam własne przyłącze i umowę z dystrybutorem, kwoty podawalem z uwzględnieniem wszystkich składowych. Teraz jest już wyżej ale też absolutnie akceptowalnie: Koszt kWh szczyt 1,11 zł Koszt kWh poza szczytem 0,63 zł
-
Osłonka tylnej kamery dla 3/Y
Eko-Barbarzyńca jeśli już
-
Osłonka tylnej kamery dla 3/Y
Niech dokładają a ja dalej jak zwierzę będę przecierać obiektyw
-
Osłonka tylnej kamery dla 3/Y
Zdjąłem, po kilku jazdach mi wyszło że kamera brudzi się tak jak i bez osłonki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowy Y
Jak czytam ten wątek to jestem dumny że duch AK żyje i ma się świetnie a to już przeszło ćwierć wieku jak jest na tym łez padole 🧌
-
Osłonka tylnej kamery dla 3/Y
Lekko się przesunęła po pierwszej jeździe. Czymś gumowatym by trzeba uzupełnić coby usztywnić
-
Osłonka tylnej kamery dla 3/Y
teściowa tam nie patrzy
-
Osłonka tylnej kamery dla 3/Y