Skocz do zawartości

Już nie mam Punto...


danielei_punto

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie zatrzymał się - po prostu odjechał.

> Gdyby ktoś jechał za mną, to pewnie byłyby numery, a tak . - osoby

> obecne na miejscu zdarzenia to głównie mieszkańcy pobliskich

> domów. Starsza pani mieszkająca w domu za tym betonowym murem

> widziała tą ciężarówkę i całe zdarzenie, ale numerów z ogrodu

> nie widziała. Z resztą gdyby nie ona, to policja przybyła na

> miejsce zdarzenia dowaliłaby mi mandat za jazdę z nadmierną

> prędkością, co doprowadziło do utraty panowania nad pojazdem -

> policjant sam mi to powiedział

> Dzwoniłem z ciekawości do firmy, do której należała ciężarówka (logo

> widziałem na naczepie) i dowiedziałem się, że w tej okolicy

> żadnej z ich ciężarówek być nie mogło. Widać mam jakieś

> halucynacje

ja pier**** co za ludzie sick.gif chyba widział co się dzieje ? jakbyś chciał to byś doszedł co i jak, bo oni mają cały rozkład jazd i wogole - ale kierowca się pewnie przyznał, dostał w dupe od pracodawcy, moze juz nawet nie pracuje, ale firma sie nie chce babrać niczym. sick.gif polska sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzwoniłem z ciekawości do firmy, do której należała ciężarówka (logo

> widziałem na naczepie) i dowiedziałem się, że w tej okolicy

> żadnej z ich ciężarówek być nie mogło. Widać mam jakieś

> halucynacje

a mowiles o tym miskowi??

bo prawie wszystkie firmy przewoznicze teraz maja lokalizatory w swoich autach i szlo by dojsc do tego ktory kierowca tak narozrabial hmm.gif jeszcze jak masz swiadka co do firmy, zastanow sie czy nie warto hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a mowiles o tym miskowi??

Oczywiście, że mówiłem - policji to nie interesuje. niewiem.gif Gdyby nie świadek, to upieraliby się, że ciężarówkę sobie wymyśliłem, żeby uniknąć mandatu biglaugh.gif

A o skutkach "prywatnego" śledztwa pisałem wcześniej: żadnego auta z tej właśnie firmy w tym miejscu nie było i koniec. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiscie na Punto Emotion nie ma w naszym pieknym kraju szans...?

Ano niestety - tzn. może któremuś dealerowi by się chciało, ale to też wymaga czasu...

Podobno sensownie skompletowanego Stilona da się zorganizować szybciej - ale to się okaże dopiero przy zamawianiu: dealerzy mają jakiś system, który pozwala sprawdzić, czy auto posiadające określone cechy jest gdzieś dostępne (już w Polsce albo jeszcze we Włoszech) i ewentualnie je zarezerwować dla siebie. Zobaczymy... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście, że mówiłem - policji to nie interesuje. Gdyby nie

> świadek, to upieraliby się, że ciężarówkę sobie wymyśliłem, żeby

> uniknąć mandatu

Polska policja sick.gif

> A o skutkach "prywatnego" śledztwa pisałem wcześniej: żadnego auta z

> tej właśnie firmy w tym miejscu nie było i koniec.

gdyby wejśc do nich z nakazem, to musieli by pokazać, jak nie to duuuża grzywna...ale komu z miśków bedzie sie chciało targać o Twoją kase...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście, że mówiłem - policji to nie interesuje. Gdyby nie

> świadek, to upieraliby się, że ciężarówkę sobie wymyśliłem, żeby

> uniknąć mandatu

czytalem waytogo.gif

> A o skutkach "prywatnego" śledztwa pisałem wcześniej: żadnego auta z

> tej właśnie firmy w tym miejscu nie było i koniec.

no tak tak, ale policja ma troche wieksze mozliwosci, a ze Tobie firma powiedziala ze zadnej z jej wozow tam nie moglo byc to oczywiste, mozliwe jednak ze gdyby sie polisja zwrocila do nich o trasy wszystkich wozow w tej chwili wyszloby calkiem co innego.

Ale to oczywiscie PL i zanim dostaliby nakaz z sdu to pewnie firma juz by baze danych mogla legalnie usunac ze wzg na czas tongue.gif

Trzymaj sie waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli będzie trzeba zamówić auto z

> To się nazywa przywiązanie do marki A wokół opinie że punto tylko

> dlaczego jest tak chcętnie kupowane

Dziś patrzyłem - w teście dekry w autach do 3 lat jest na 24 miejscu na 120 - niezle wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu zbyt krótko by was dobrze znać, ale na tyle długo by po zobaczeniu postu Daniela dostać niemal zawału....

Najważniejsze, że żyjesz...

Nie będę mówił, że auto to rzecz nabyta, bo chyba każdy się zgodzi, że po pewnym czasie staje się przyjacielem i szkoda jak się go traci nie ze swojej winy...

Ale trzymaj się, ważne, że przeżyłeś i nie martw się. przytul.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że straciłeś najlepiej wypasione Punto na forum,

na szczęście nie tracąc znacznie większych wartości,

...

no nic, sam wiesz na jaki nowy samochód Cię stać.

masz kase = nie jeździsz byle Punciokiem. hehe.gif

Nie tak dawno mojej siostrze w SC wjechał jakiś samochód terenowy, zdążyła zapamiętać pierwsze 2 litery i 4 cyfry rejstracji (czyli o 1 za mało), policje to nie obchodziło - ważne że AC mieli.

Szkoda Ciebie, szkoda Punta. Mam nadzieje, że nawet jak

zmiesz stajnie to zaglądać tu będziesz. Lubie perfekcjonitów.

Sam czasem taki ... ale mam żone, która jest w stanie to opanować. oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> zdążyła zapamiętać pierwsze 2 litery i 4 cyfry rejstracji (czyli

> o 1 za mało), policje to nie obchodziło - ważne że AC mieli.

A ubezpieczyciel (ten od AC) co? Też nic? Bo mi sie zdaje ze on by chetnie wyplacona kase z AC odzyskał.

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie szukam w necie nowego raportu dekry nie masz przypadkiem

> linka?albo cuś?Zaraz zaraz co npisałes?Punto na 24 miejscu???

w autoszmacie dziś widziałem - punto jak byk stoi na 24 miejscu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eee, pewnie z 44 kz, no moze 42 ? to auto było wypasiooooooone

Z wyceną to wygląda różnie hmm.gif - popatrz na ogłoszenie, które podesłał kolega Zioło: >>> KLIK <<<.

Wołają za to auto 40500 - to same auto wycenione wg. kalkulatora wartości samochodów na stronach Gazety ma być warte 36600. Przy czym ta druga kwota wg. ubezpieczyciela i tak będzie mało realna, bo bo zaznaczyłem wyposażenie dodatkowe. Ubezpieczyciel policzyłby wartość gdzieś tak w granicach 31400 hmm.gif - co z resztą podpowiada kalkulator Gazety gdy zostawimy tylko te opcje, które podpowiedziały się same. W każdym razie ten drugi sposób wyceny z reguły pokrywa się z tym, co ubezpieczyciel uważa za rzetelną wycenę auta.

Mojego ten kalkulator wycenił (przyjmując metodę wycenia jw.) na 28100 - i zapewne gdzieś mniej więcej takiej kalkulacji mogę oczekiwać z AC. Utrata wartości 24 tysiące w ciągu 9 miesięcy screwy.gifniewiem.gif

Wycena "z uwzględnieniem wypasu" wg tego samego kalkulatora (a więc mocno zawyżona w rzeczywistości) podpowiada kwotę 35200 - ale to raczej nierealne w praktyce no.gif

Niestety - ale kwota za jaką można dane auto kupić na rynku i wycena wartości auta wg. ubezpieczyciela nie mają wiele wspólnego ze sobą crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wspolczuje stary, dobrze ze sie tobie nic nie stalo

No jasne smirk.gif

> Tzn co zrobil ten tirowek ?

Wyjechał z podporządkowanej na główną. To skrzyżowanie (zaznaczone kursorem):

273334197-mapka.jpg

jest o tyle nietypowe, że droga od wschodu dochodzi do drogi 36 pod sporym kątem i przed wjazdem na drogę główną jest coś w rodzaju dużego placu - tam często parkują ciężarówki.

Ja jechałem z północy na południe drogą 36, ciężarówka stała przed skrzyżowaniem. Za mną ani ze strony przeciwnej nikt nie jechał. Gdy już byłem blisko skrzyżowania (tak ze 25 metrów może) ciężarówka dość gwałtownie ruszyła i wyjechała na drogę główną skręcając na południe (w tą samą stronę, w którą jechałem ja), a przez to że to był ciągnik z naczepą, to skręcając zajął oba pasy i jeszcze kawałek pobocza. Jako że nie chciałem się wbić pod naczepę, to musiałem uciekać w bok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dwie z sześciu. Przednia nie wypaliła żadna, tylko boczna i kurtyna

> po stronie kierowcy. Jechałem sam, więc pewnie zadziałał czujnik

> obecności pasażera

> Lancia odpada w przedbiegach - ze względu na jedyny w okolicy serwis

> autoryzowany ADF Auto Nawet gdyby Thesis był do wyrwania w

> promocji za 9999,99 zł , to ze względu na ADF Auto nie ma sobie

> co głowy zawracać. Jeździłem do nich trochę z Alfą i wiem czym

> to pachnie

No to jaki ten stilak będzie??? Biorąc pod uwagę wyposażenie to pewnie w Dynamicu a silniczek??

115 JTD?? MJ?? Bo chyba nie 1.6 - IMHO wolałbym już 1.4.

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie mi przykro, stary. Ale jak tutaj już napisano, dobrze że żyjesz, bo twój opis wypadku i miejsce dachowania sugerują,że miałes kupę szcześcia wychodząc z tego tylko kontuzjowany. Ale cholernie przykro że tak się stało. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamiast ściemniać, opisz lepiej wrażenia z przesiadki z Punto na

> Stilo: warto?

Hmmmm

Opisze same wrazenia z budy, bo motorek pewnie inny zakupisz (nad jakim sie zastanawiasz?)

Moje pierwsze wrazenia po zajeciu miejsca za kierownica: smutne wnetrze. Jednak jak troche pojezdzilem Stilem i potem wsiadalem do Punto to odczuwalem wyrazna roznice w jakosci materialow na korzysc Stilo ok.gif

IMO Stilo ma gorsze zawieszenie i praca ukladu wentylacji jest mniej wydajna (jak kiedys ktos napisal: w Punto wielkosc nawiewow bije nawiewy Merca S-Klasy grinser006.gif)

Na prawde trudno mi cos doradzic, u mnie na + przemawialy osiagi auta, klima (ktorej nie mialem), koszty eksploatacji, fabryczne radio z mp3 i te wszystkie bajery elektroniczne z dziedziny bezpieczenstwa.

Twoje Punto bylo bardzo wypasione, odczujesz pewnie tylko inny ksztalt foteli grinser006.gif

Co konkretnie chcesz wiedziec - pytaj ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... niestety

> Punto miałem do czwartku rano, 18 listopada - na drodze krajowej nr

> 36 ciężarówka wymusiła na mnie pierwszeństwo, skończyło się na

> lądowaniu w rowie i dachowaniu:

> Kierowca ciężarówki uciekł z miejsca zdarzenia nie zatrzymując się

> nawet żeby sprawdzić, czy ktoś nie potrzebuje pomocy - co z

> resztą mnie nie dziwi ani trochę . Swiadkowie byli - ale nie

> widzieli numeru rejestracyjnego, a zanim ja wygramoliłem się z

> auta to ciężarówka zniknęła za horyzontem. Policja nie była

> zainteresowana jakimikolwiek szczegółami - na pytaniu czy mam AC

> cała sprawa się zakończyła

> Auto teraz wygląda tak:

> Będzie szkoda całkowita, czekam tylko na wycenę. Na zdjęciach nie

> widać, że całe auto jest przekoszone - dach się pofałdował,

> połamały się plastiki na obudowie tunelu, oparcie kanapy z tyłu

> się nie składa bo haczy o prawy tylny słupek, zapadł się fotel

> kierowcy, itd. W sumie jak na fikołka przez przód uszkodzenia i

> tak nie wyglądają najgorzej , chociaż poza przednimi lewymi

> drzwiami praktycznie każdy element jest uszkodzony.

> Ja mam pękniętą kość w serdecznym palcu u lewej dłoni, otarcie na

> prawym nadgarstku i ogólnie czuję się z lekka potłuczony - ale

> jakichkolwiek innych obrażeń brak.

> Teraz czekam na wycenę (oględziny już były) - dealer oferuje

> przyjęcie wraku w rozliczeniu za nowe auto i kusi zniżkami ...

> na Stilo Na razie nie wiem jeszcze, co będzie następne - gdyby

> dało się kupić takie Punto jak miałem bez ponownego

> trzymiesięcznego oczekiwania, to raczej bym wolał Punto W

> każdym razie Stilo 3D z porównywalnym wyposażeniem po zniżce ma

> niemal identyczną cenę

dobrze ze wszystko z Tobą ok. kropek buł niezły, a teraz niezle wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Opisze same wrazenia z budy, bo motorek pewnie inny zakupisz (nad

> jakim sie zastanawiasz?)

[...]

Cały problem w tym, że Stilo to jest plan awaryjny - nie wiem w ogóle jakie miałbym kupić (3D, 5D), dealer ma sprawdzić co jest dostępne od ręki w cenie, którą bym zaakceptował i nie z dieslem, a co do szczegółów niewiem.gif

Jak się zaczyna przebieranie w silnikach, rodzaju i kolorze nadwozia, wyposażeniu, itd. to kończy się to tym, że auto musi być zamówione z fabryki - a jeśli mam czekać te trzy miesiące, to poczekam chyba na ... Punto biglaugh.gif

Znam kogoś, kto się przesiadł do Punto ze Stilona ze względu na podobno koszmarną awaryjność tego drugiego hmm.gif, znam też kogoś kto zamienił 156GTA na Stilo i jest zadowolony - gusta są różne biglaugh.gif. Mnie Punto wystarczało "rozmiarowo", poza tym osobiście bardziej zależy mi na unikaniu kontaktów z serwisem niż na ładnej desce wink.gif - jak to jest z tym ostatnim? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> osobiście bardziej zależy mi na unikaniu kontaktów z serwisem niż na ładnej desce - jak to jest z tym ostatnim?

W Stilo jest duze prawdopodobienstwo, ze:

- beda sie pojawialy od czasu do czasu komunikaty ABS, ESP i ASR a jak Cie znam bedzie Cie to wkurzalo biglaugh.gif

- laczniki stabilizatora bedzie trzeba wymieniac (choc mozna to zrobic za 100 PLN w zamienniku i poza ASO za obydwa - koszt jednego lacznika w ASO to 85PLN)

O wariatorach nie bede Ci pisal, bo wiesz pewnie wiecej ode mnie hehe.gif

Punto tez nie jest wolne od wad....

Musisz ustalic sobie priorytety i podjac jakas decyzje biglaugh.gif

Moje kolejne auto mialo miec klime, utrzymywac na autostradzie bez problemu 160km/h, nie byc drogie w eksploatacji, posiadac mialo ABS. Te wszystkie zadania spelnial Stilak, wiec sie zdecydowalem...

W tej chwili pewnie kupisz benzyne, dizel z uwagi na ceny paliw nie jest juz chyba tak oplacalny. Pewnie myslisz o 1,4. Jechalem tym w salonie, takie sobie wozidelko....jesli Ci wystarczy....

Na pewno Stilo jest bardziej komfortowe i czuc jednak wyzsza klase auta. Miejsca w srodku nie jest duzo wiecej....dlugosc poszla na maske silnika i szersze fotele (choc w Punto zrobiono sprytny manewr wyzszych siedzisk co powieksza kabine pasazerska biglaugh.gif)

Sa na kaciku Stilo ludzie, ktorym sie nic nie dzieje... moj sasiad ma Stilo 1,2 i tez bez problemu smiga....

Jedz do salonu, wsiadz, myknij jazde probna...i mysl...mysl....podczas nieprzespanych nocy zlosnik.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Daniel współczucia, ale najważniejsze że z Tobą wszystko OK. Nie było mnie tu pięć dni a tu taka wiadomość na wstępie frown.gif.

Co do wyboru następnego auta ja bym się chyba skusił na Stilo. Zobaczymy co Ty wybierzesz wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że nic Ci się nie stało!!!Szczerze współczuję z powodu samochodu, który swoją drogą spisał się na medal.Nie od parady ma te 4 gwiazdki.

A tego skur**ela który Ci to zrobił należałoby piesc.gif tak żeby palcem nie ruszył i na 10 lat do pudła.Wszyscy tirowcy(-ówki) to banda klnie.gif.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i bezproblemowej likwidacji szkody.

A co do MILICJI to nie mam słów sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dostępne od ręki w cenie, którą bym zaakceptował i nie z

> dieslem,

Dlaczego nie z dieslem może kropka z dieslem obecnie nie było by to złe rozwiązanie może warto qpić 1,3 Mj sam takim jeździłem teraz pomykam stilonkiem też dieslem ale z dużym sentymentem mogłbym wrócić do kropka on był po prostu nr winner.gif. Może warto było by qpić nawet po jazdach próbnych takiego 1,3 mam znajomego w salonie w którym bedzie do sprzedania taki 1,3 Mj 4 miesięczny z małym przebiegiem co prawda ACTIVE ale to co potrzeba to on posiada. A tak na marginesi to miałeś dużo szczęścia jak looknołem na tą ściane betonową od której zatrzymałeś się pare metrów to mnie ciarki po plecach przeszły.Serdecznie współczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i odjechales na tym

> co to za stacja????

We Wroclawiu ostatnio jest walka o ceny biglaugh.gif

Raz, ze w weekendy sporo stacji opuszcza ceny....

....dwa ze w pewnych okolicach niskie ceny sa caly czas biglaugh.gif

Ja zatankowalem na nowej stacji Jet Pb za 3,40. Tuz obok jest tania Neste (chyba 1 grosz taniej) i niedaleko jest Orlen w przebudowie (sprzedaja z kontenera i tez jest tanio biglaugh.gif)

Ciut dalej jest strefa niskich cen obok Auchana zlosnik.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale 1.3 mj nie jedzie

Jedzie, jedzie, tylko dieslem trzeba umieć.

Spróbuj w swoim na 4 biegu przy 40 km/h wcisnąć gaz w podłogę i zobacz co się stanie a zrób to samo w 1.3 MJ, ja to zrobiłem bo chciałem sprawdzić czyto prawda z tą elastycznością i powiem że ładnie szedł w benzynie szczególnie 16V to niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedzie, jedzie, tylko dieslem trzeba umieć.

> Spróbuj w swoim na 4 biegu przy 40 km/h wcisnąć gaz w podłogę i

> zobacz co się stanie a zrób to samo w 1.3 MJ, ja to zrobiłem bo

> chciałem sprawdzić czyto prawda z tą elastycznością i powiem że

> ładnie szedł w benzynie szczególnie 16V to niewykonalne.

po co ? człowieku mylisz pojęcia, przy 40 wrzuce 2 i taki diesel nie ma szans, pokaz mi idiote katuje benzyniaka od 40 km/h na 4... nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po co ? człowieku mylisz pojęcia, przy 40 wrzuce 2 i taki diesel nie

> ma szans, pokaz mi idiote katuje benzyniaka od 40 km/h na 4...

Nie chodzi o to żeby tak jeździć ale o możliwości, chodzi o wyprzedzanie bez redukcji, a po drugie wielu ludzi jeżdżących oszczędnie właśnie przy 40 wrzuca 4 bieg a przy 60 piąty bieg, ja na dwójce jadę do 60 a nie żadko do 80 ale ja nie jestem taki oszczędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie chodzi o to żeby tak jeździć ale o możliwości, chodzi o

> wyprzedzanie bez redukcji, a po drugie wielu ludzi jeżdżących

> oszczędnie właśnie przy 40 wrzuca 4 bieg a przy 60 piąty bieg,

> ja na dwójce jadę do 60 a nie żadko do 80 ale ja nie jestem taki

> oszczędny.

no i właśnie, ja też nie jestem oszczędny, jak mi sie spieszy to jade na maxa 1 do 50 2 prawie do sety, 3 do 140 i potem 5 i sie tocze, zalezy gdzie jade, a wtedy taki diesel szans nie ma, kiedys opowiadałem, stanelismy na swiatłach z takim pogadałem z posiadaczem miło a potem postanowilismy sie sprawdzić i niestety - diesel nie miał szans i jego kierownik był pod wrażeniem 1.2 16v, wiem ze diesel jest elastyczny , ale ja nei jestem emerytem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i właśnie, ja też nie jestem oszczędny, jak mi sie spieszy to jade

> na maxa 1 do 50 2 prawie do sety, 3 do 140 i potem 5 i sie

> tocze, zalezy gdzie jade, a wtedy taki diesel szans nie ma,

> kiedys opowiadałem, stanelismy na swiatłach z takim pogadałem z

> posiadaczem miło a potem postanowilismy sie sprawdzić i niestety

> - diesel nie miał szans i jego kierownik był pod wrażeniem 1.2

> 16v, wiem ze diesel jest elastyczny , ale ja nei jestem emerytem

A ja myśle inaczej jedz sobie dieslem tak 180-190 bo tyle max jechałem swoim 1,3 a potem wsiądz w benzyniaka i jedz sobie tak samo i porównaj spalanie zlosnik.gif

Obecnie gaz od nowego roku idzie w góre i nie opłaca się do benzyniaka wkładać instalacji bo po co zamulać fure? A diesel przy jeździe tak do 100 w 4l się mieści przynajmniej mój się mieścił. Inną historią są zaś silniki 1,9 JTD 80 w PUNTO i tu fiat popełnił błęda że wycofał je tzn są ale tylko w wanach qmpel w 5 osób jechał 210 nie chciało mi sie w to wierzyc ale jak zobaczyłem film z kamerki icon_eek.gif . Nigdy bym nie powiedział że KROPEK MOŻE TYLE Z TYM SILNIKIEM POJECHAĆ. W SUMIE KAŻDY JEST DO CZEGOS INNEGO PRZYZWYCZAJONY, JA NP TEŻ NIE CHCIAŁEM ZMIENIAĆ AUTKA Z BENZYNY NA DIESLA A TERAZ TO BYM NIE ZAMIENIŁ DIESLA ZA BENZYNIAKA!!!

POZDRAWIAM

PS

JAK BEDE WIDZIAŁ SIĘ ZE ZNAJOMYM TO POPROSZE GO O TEN FILM I ZAPODAM GO GDZIEŚ NA KĄCIKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie spalanie nie interesuje, mam na razie na paliwo po prostu, co do jazdy 190 km/h uwazam ze to za duzo jak na kropka - mi styknie 180 km/h...co do diesla - po prostu nie lubie tych silników, mogłem kupic diesla rownież, jezdziłem długo dosc 1.3 mj i mi ten silnik po prostu nie pasuje bo jest zbyt wolny, 1.2 16v to minimum IMO, 1.8 to wogole lux zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.