Skocz do zawartości

Galeria [ALLEGRO] ale naprawdę śliczne wózki po tuningu


Apachos

Rekomendowane odpowiedzi

> wlasnie dlatego jest ładny, bo nie jest przesadzony... gleba felga , lampa i po co wiecej ? zero

> zbednych szpoilerów , wlotów i naklejek

I właśnie dlatego o tej 307 nie można powiedzieć, że przeszła tuning... palacz.gif Praktycznie seria więc... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I właśnie dlatego o tej 307 nie można powiedzieć, że przeszła tuning... Praktycznie seria więc...

to jest seria http://www.allegro.pl/item1055985235_peugeot_307_2_0_hdi_02_klimatronic_zarejestrowany.html

a kolega chyba lubi takie http://www.allegro.pl/item1049210297_peugeot_307_2_0_hdi_tuning_okazja.html smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a kolega chyba lubi takie

Nie, niestety się pomyliłeś. Ale nie powiedziałbym o tej 307 srebrnej, że przeszła tuning... Bo co to za tuning? Felgi- większość ludzi je zakłada- czy to znaczy, że mają wózki po tuningu? niewiem.gif Przyciemnione szyby- też mi tuning. Czy może zaawansowanym elementem tuningowym w porównaniu do serii są pomalowane listwy i czarne pasy na zderzakach? Jeśli tak, to ok, tuning profeska. Dla mnie jedynym zauważalnym elementem różniącym ten samochód od wersji fabrycznej są przednie lampy ale, żeby ich wymianę od razu podciągać pod tuning? hehe.gif

BTW Wychodzi na to, że moja Brava też jest po tuningu, bo ma lampy zmienione zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

> dobrze wygląda, kilka rzeczy do poprawki, ale jest ok

> ten golfik też całkiem niezły

> http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-9-tdi-asz-gtd-gti-r-line-C16095096.html

Trochę rzeźba, ale całość ma niezły charakter zlotowy. Felgi z Porsche to chyba bardzo aktualny trend w tuningu grupy VW. Ogólnie "daje radę" grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu poznałem właściciela i nic nie wspominał o sprzedaży. Wiem, że miał problem z turbiną i jak go lekko przycisnął to kopcił jak stary Ursus zlosnik.gif Na żywo fajnie wygląda i odejście też ma niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> dobrze wygląda, kilka rzeczy do poprawki, ale jest ok

> ten golfik też całkiem niezły

> http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-9-tdi-asz-gtd-gti-r-line-C16095096.html

a jak dla mnie jednak trochę przekombinowany-Bora bardziej mi się podoba palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chevy Impala

na pierwszy rzut oka piękny, ale jak się przyjrzeć dokładniej, to czar pryska icon_rolleyes.gif, popatrz jak są osadzone koła i jak to tam pozmieniał wicinając po prostu kawał karoserii facepalm.gif.

żadnego custom na hamulcach - auto dalej ma bębny(!) z przodu, przód bez żadnych atrap etc. no.gif

Projekt super, ale niedopracowany icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na pierwszy rzut oka piękny, ale jak się przyjrzeć dokładniej, to czar pryska , popatrz jak są

> osadzone koła i jak to tam pozmieniał wicinając po prostu kawał karoserii .

> żadnego custom na hamulcach - auto dalej ma bębny(!) z przodu, przód bez żadnych atrap etc.

> Projekt super, ale niedopracowany

po co mu hamulce, jak nie wyjedzie z garażu.

IMO zmarnowane auto no.gif tylko na wystawę sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na pierwszy rzut oka piękny, ale jak się przyjrzeć dokładniej, to czar pryska , popatrz jak są

> osadzone koła i jak to tam pozmieniał wicinając po prostu kawał karoserii .

pogooglaj sobie galerii auta jak trafiło na warsztat. Te "wycięte" już tak były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.