Skocz do zawartości

Auto 2005 szyba 2006 - możliwe?


marcipio

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy jest możliwe żeby szyba była z 2006 roku a auto z 2005 oczywiście szyba od nowości

> niewymieniana? Wiem że teoretycznie nie,ale może są takie przypadki?

jak auto z grudnia to może dostał nową serię okien na przyszły rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy jest możliwe żeby szyba była z 2006 roku a auto z 2005 oczywiście szyba od nowości

> niewymieniana? Wiem że teoretycznie nie,ale może są takie przypadki?

nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem , więc uznaję że niemożliwe skromny.gif

za to bardzo łatwo średniokumaty człowiek oceni czy szyba miała szanse być wymieniana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak auto z grudnia to może dostał nową serię okien na przyszły rok...

bywa ale raczej w drugą grinser006.gif

PS

w paru skodach firmowych tak mamy część stare roczniki a część nowe, ale w żadnej w przód nie ma smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem , więc uznaję że niemożliwe

> za to bardzo łatwo średniokumaty człowiek oceni czy szyba miała szanse być wymieniana

Sęk w tymże innych śladów brak, no chyba że sama szyba pękła i była wymieniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie sądze aby to było możliwe ...

> masz praktykę w tym temacie ?

No właśnie zależy mi na opinii ludzi kupujących nowe auta na przełomie roku, spotkał się ktoś z takim przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy jest możliwe żeby szyba była z 2006 roku a auto z 2005 oczywiście szyba od nowości

> niewymieniana? Wiem że teoretycznie nie,ale może są takie przypadki?

w punto siostry tak było. produkcja 2003 sprzedaz 2004 i szyba przód 2004 ale kupowany w lutym wiec mogła pójść i w aso a ci się nie chwalili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy jest możliwe żeby szyba była z 2006 roku a auto z 2005 oczywiście szyba od nowości

> niewymieniana? Wiem że teoretycznie nie,ale może są takie przypadki?

Sa. Wystarzcy bay na szybie po transporcie zostal odprysk po kamieniu i ASO wymienilo szybe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy jest możliwe żeby szyba była z 2006 roku a auto z 2005 oczywiście szyba od nowości.

Jeżeli samochód był WYPRODUKOWANY w 2005 to nie ma takiej możliwości.

> niewymieniana? Wiem że teoretycznie nie,ale może są takie przypadki?

Koledzy opisali - uszkodzenie transportowe, może odprysk we wczesnej eksploatacji.

Uszkodzenia szyb czołowych są wbrew pozorom bardzo częste - dużo częstsze niż ich uszkodzenia w kolizjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mozliwe bo np u nas auto ktore wyprodukowane jest w styczniu nowego roku jeszcze niekiedy ma szybe

> z roku poprzedniego tylko wiesz we fiacie tez wsio mozliwe nie wiem jak inni robia

a teraz poranna kawka i czytamy jeszcze raz skromny.gifskromny.gifskromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy jest możliwe żeby szyba była z 2006 roku a auto z 2005 oczywiście szyba od nowości

> niewymieniana? Wiem że teoretycznie nie,ale może są takie przypadki?

Nie jest to możliwe. Tak jak inni pisali - uszkodzenie w transporcie / składowaniu i wymiana szyby w ASO ok.gif

Jeśli jest to zrobione fachowo to nie ma się czego obawiać. Wbrew pozorom przednie szyby to chyba najczęściej wymieniane szyby. Znajomy miał kiedyś trzy szyby w ciągu roku w nowym aucie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote:


Wbrew pozorom przednie szyby to chyba najczęściej wymieniane szyby


imo nie zgodze, sie, wielu jeździ z popekaną szyba czołowa, na I-wszym miejscu postawiłbym przednie w drzwiach kierowcy i pasażera, o czym boleśnie się przekonałem jak kundle radio chcieli ukraść sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a teraz poranna kawka i czytamy jeszcze raz

wiem ze sytuacja ktora ja opisel mjest zupelnie odwrotna ale mowie ze to mozliwe bo dzieja sie takie rzeczy jak nie tak jak ja opisalem to tak jak napisal autor szyba mlodsza od auta albo auto mlodsze od szyby smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.