Skocz do zawartości

No wiec


Kazu

Rekomendowane odpowiedzi

po 8 miesiacach szukania o to i jest zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

p1060284.jpg

p1060285v.jpg

p1060286c.jpg

p1060287z.jpg

Rok produkcji 11.2007.wersja Emotion, b&m i tam inne bajery,dachu szklanego niestety nie ma, ale grunt ze krajowa, i maly przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie hehe.gifok.gif

Autko na 17" ?

Ładne Xenonki dodają uroku autku.... rocznik taki jak u mnie - no prawie bo o 2 miesiące młodszy .... masz wykończenie w "drewnie"? Czy na głośniczkach sa ramki w kolorze wykończenia czy boczków drzwi? No i pochwal się tym B&M..... food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Śliczna

I nawet zrobilismy juz maly zlot w Czestochowie wczoraj smile.gif jutro wrzuce fote bo zostawilem aparat w aucie i nie chce mi sie isc smile.gif a autko bardzo ladne, siedzialem juz w niej 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Duży problem jest z montażem? Zdjęcie podsufitki, boczków, coś jeszcze? Którędy ciągnąć przewody?

> Trzeba przerabiać wtyk od radia, lutować, czy jest w miarę plug&play? I jak z sygnałem, bo

> wygląd i uniwersalność to ogromny plus.

Ja odkreciłem z tyłu raczki oraz zdjołem dwa boczki w bagazniku i odchyliłem podsufitówkę .... wymiana bez problemu antena pasuje - jest włoska podobnie jak oryginał... pewnie na tej samej linii produkcyjnej robią bo niemal identyczna hehe.gif Co do wtyczek ( wychodzi z niej 3 kable ) to nie pasują ( FM nie pasuje ) .... trzeba lutować.... co do sygnału to jest ok.gif ale ja miałem wzmacniacz FM to dodałem - wzmacniacz w parkingach podziemnych przy niskim sygnale faktycznie coś daje ... znacznie mniej szumów dla słabych stacji i głośniej... ale na terenie otwartym to nie widzę różnic... Co do CB to jak dla mnie wsam raz i tak auto nie może mieć u mnie więcej niż 2,1 metra bo nigdzie nie wjadę.... sick.gif więc mam taki sam sygnał jak z anteną 1,2 metrową umieszczoną nisko na klapie na stałe ... GSM mam podłaczony pod navi ale może raz sie bawiłem tym.... Mam Blutoota Noki więc nie trzymam karty w Navi... Co do prowadzenia kabla to podsufitówką po delikatnym zdjęciu uszczelek drzwi i przyklejeniu kabli do niej taśmą .... co by nie latały a zejście boczkiem od strony kierowcy i dalej do konsoli i Navi ... UWAGA !!! na boczne kurtyny aby nie oplątać kablem ich bo jak będą miały wyszczelić to czacha.gif .... po prostu dać tak jak oryginał leci .... CB mam w schowku podwieszone więc poza gruszką nic nie widać.... nawet napis zamalowałem - TRIPLEX na antenie hehe.gif .... Zabawy troszeczke jest ale nicc strasznego wink.gif Antena trochę dłuższa niż oryginalna

Aaaaa i co ciekawe .... w Cromie bez szklanego dachu między podsufitówką a dachem jest może z 10 cm wolnej i nie zagospodarowanej przestrzeni..... może jakieś schowki by tam zaadaptował i wstawił bo po co tyle tam wolnego miejsca to nie wiem confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aaaaa i co ciekawe .... w Cromie bez szklanego dachu między podsufitówką a dachem jest może z 10 cm

> wolnej i nie zagospodarowanej przestrzeni..... może jakieś schowki by tam zaadaptował i

> wstawił bo po co tyle tam wolnego miejsca to nie wiem

A są tam jakieś luźne kable, kostki, złączki czy coś w tym stylu? Bo u mnie coś wyraźnie wpada w rezonans i "terkoce" przy chodzącym silniku. Podejrzenia właśnie padają na podsufitkę gdyż wystarczy lekko w nią stuknąć i pojawia się podobny chrobot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Postaram sie dzis zrobic fotki.Fajne sa 18,ale zostane przy 17

U ciebie przynajmniej tarcze hamulcowe z przodu mają 305 mm średnicy yikes.gif ... tak misie wydaje hmm.gif

Możesz hamulce z Alfy 159 zaadaptować do 17" wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tyle co 16"

Nie bardzo - porównaj sobie np. opony Goodyear Excellence 205/55/16 z 215/45/17 lub jeszcze lepiej - z profilem dedykowanym do Cromy , czyli 215/50/17 smirk.gif

Różnica sięga odpowiednio 50% i ... 100% icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie bardzo - porównaj sobie np. opony Goodyear Excellence 205/55/16 z 215/45/17 lub jeszcze lepiej

> - z profilem dedykowanym do Cromy , czyli 215/50/17

> Różnica sięga odpowiednio 50% i ... 100%

Za Baloon:

Goodyear EXCELLENCE 215/55R16 93W -> 485 zł/sztukę

Goodyear EXCELLENCE MFS 225/50R17 98W -> 671 zł/szt..

Goodyear EXCELLENCE 225/50R17 94V (DOT 2008) -> 480 zł/szt wink.gif

Ja do siebie musze kupić 2 oponki na lato.....

Bridgestone Turanza ER300 215/55R16 93V -> 482 zł/szt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja do siebie musze kupić 2 oponki na lato.....

> Bridgestone Turanza ER300 215/55R16 93V -> 482 zł/szt...

Zjechałem w Mondeo 2kpl. - świetna guma, szczególnie na wodę waytogo.gif.

Teraz w Bravo mam z tyłu Potenzy, a z przodu jakieś prawie nowe chinole (poprzedni właściciel sobie takie sprawił). Czekam aż się skończą i kupię też coś normalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zjechałem w Mondeo 2kpl. - świetna guma, szczególnie na wodę .

Mają dobrą opinię na forach oponiarskich ok.gif

Ale podobno jeszcze lepsze są pod tym względem Goodyear Optigrip i w dodatku jeszcze trwalsze - zobaczymy waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.