Skocz do zawartości

Mondeo MKIII vs Passat B5FL ?


Mirron

Rekomendowane odpowiedzi

> co przez to rozumiesz?

to, że np. dla mnie samochód (niezależnie jaki) jest narzędziem pozwalającym przemieszczać się z punktu A do B i nie świecą mi się oczy jak opowiadam co będę w nim robił zlosnik.gif Piszę to w pozytywnym znaczeniu waytogo.gif

(tak na prawdę to robię Ci reklamę, ale ciii shhh.gifzlosnik.gifhehe.gif)

> a impreza nie miala byc w kombi?

Ciągle ma być wink.gif zdania nie zmieniam.

tylko jeszcze muszę dozbierać, a Hultaj mi się powoli nudzi (tylko cholera nie chce się psuć i nie mam pretekstu grinser006.gif)

O Stilo pytałem dla kolegi który szuka czegoś w tym przedziale cenowym.

A że Impreza w kombi... jest ładniejsza niż sedan i ma reduktor/hill holder wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to, że np. dla mnie samochód (niezależnie jaki) jest narzędziem pozwalającym przemieszczać się z

> punktu A do B i nie świecą mi się oczy jak opowiadam co będę w nim robił Piszę to w

> pozytywnym znaczeniu

> (tak na prawdę to robię Ci reklamę, ale ciii )

hehe, cos w tym jest zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1 sztuka poległa, już nie pamiętam w jaki sposób, ale została dokupiona w ASO.

Mnie bardziej dziwi, ze nikt ich nie ukradl (chyba, ze ta jedna sztuka polegla w taki wlasnie sposob) - nie widze opasek samozaciskowych na zdjeciach. U mnie niezabezpieczone kolapki wytrzymaly cale 6 dni w PL smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie bardziej dziwi, ze nikt ich nie ukradl (chyba, ze ta jedna sztuka polegla w taki wlasnie

> sposob) - nie widze opasek samozaciskowych na zdjeciach. U mnie niezabezpieczone kolapki

> wytrzymaly cale 6 dni w PL

Bez przesady, moje mają 6 lat. Może to kwestia pecha crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie bardziej dziwi, ze nikt ich nie ukradl (chyba, ze ta jedna sztuka polegla w taki wlasnie

> sposob) - nie widze opasek samozaciskowych na zdjeciach. U mnie niezabezpieczone kolapki

> wytrzymaly cale 6 dni w PL

auto albo stalo pod firma, albo na zamknietej posesji przy domu.

auto jezdzilo duzo w trasy, ale wtedy zazwyczaj stalo na hotelowych parkingach zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem auta miałem podobny dylemat (tyle ze jeszcze Lagnune II brałem pod uwagę). Jedyna przewagą Forda jest to ze za 20 000 można kupić nowszego. Diesla w fordzie nie polecam, za to w VW sprawują się znakomicie i są podatne na virusy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i gitara Większość sprzedających samochody niestety kombinuje z przebiegiem, książką serwisową

> itp itp...

Masz dostęp do statystyk lub badań na ten temat? shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Biednym i przykrym gdzie auto jest wyznacznikiem luksusu i powodzenia w zyciu, trzeba sie pokazac

> a sasiad dobrze jak tylko zbieleje z zazdrosi

Na szczęście nie dla każdego cool.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz dostęp do statystyk lub badań na ten temat?

Niestety nie posiadam żadnych statystyk itp. tylko z własnego doświadczenia stwierdzam że podczas moich poszukiwań wielokrotnie spotykałem auta z kręconym licznikiem, chociażby wczoraj gdzie auto sprowadzone ze Szwecji wypicowane ma na blacie 178kkm - a po jego sprawdzeniu wychodziłoby że na jesieni zeszłego roku miało 283tys, Ostatnio też czytałem gdzieś w necie artykuł na ten temat, że np można spotkać książki serwisowe z nadrukiem "made in china" i datą produkcji z bieżącego roku - gdzie dokładana jest do auta z np. roku 2003.... ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale faktycznie jezeli Ty robiles ten przeglad to latwo

> bedzie udowodnic Ci cofniecie licznika a na to juz sa paragrafy.

paragrafy sa na oszustwa

kolega moze spokojnie cofnac licznik i poinformowac o tym kupujacego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 320 tys to duzy przebieg? Raczej normalny jak na auto w takim wieku.

To ze normalny to sie zgodze, ale to wcale nie znaczy, ze nie jest duzy...

Niestety, ale przy takim przebiegu najbardziej to czuc po nadwoziu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

troche odkopie temat, nawiazujac do dyskusji o moim ogloszeniu...

passat po miesiacu sie sprzedal. przez dlugi czas byla prawie zupelna cisza, cene oczywiscie opuscilem, bo ta pierwsza byla typowym badaniem rynku, ale sprzedalem mniej wiecej za tyle za ile chcialem. bylo kilku typowych ogladaczy, ale w koncu trafil sie typowy klient. a najlepsze jest to, ze jak juz wplacil zaliczke to nagle wzroslo zainteresowanie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.