Skocz do zawartości

JRowy 126p


Rekomendowane odpowiedzi

> Mocno nastawiałem się na fotki ze stadionem

> Ale jak na złość na miejscu okazało się, że nie jest podświetlony

> Za to wyszły takie dwie

Pierwsza b. fajna, na drugiej delikatnie może przeszkadzać znak za autem (ale ja nie jestem z TWA na kąciku PG żeby tak narzekać). zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby nie ten przeklęty znaczek mordoksiążki było by kozacko...

Jak to szło? grinser006.gif "Jeszcze się taki nie urodził..." i tak dalej wink.gif

Na mordoksiążce są systematycznie wrzucane fotki nowości związanych z Maluszkiem jak i z całą moją kolekcją wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek Maluszek dostał czerwone pasy od Cinquecento Sporting food.gif

Katorznik, dzięki za dobrą cenę z montażem biglaugh.gifzlosnik.gifok.gif20.GIF

pasyz.jpg

PS: Jakieś 6 lat temu miałem kupione takie same pasy do swojego pierwszego Maluszka,

ale niestety nie doczekały się wtedy montażu 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W piątek Maluszek dostał czerwone pasy od Cinquecento Sporting

> Katorznik, dzięki za dobrą cenę z montażem

> PS: Jakieś 6 lat temu miałem kupione takie same pasy do swojego pierwszego Maluszka,

> ale niestety nie doczekały się wtedy montażu

to kiedy malowanie dachu? zlosnik.gif W sumie fajnie to wygląda zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W piątek Maluszek dostał czerwone pasy od Cinquecento Sporting

> Katorznik, dzięki za dobrą cenę z montażem

> PS: Jakieś 6 lat temu miałem kupione takie same pasy do swojego pierwszego Maluszka,

> ale niestety nie doczekały się wtedy montażu

A dlaczego boczek nie wlozony na swoje miejsce? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do godzin późno wieczornych siedziałem przy pasie przednim 893goodvibes.gif

Za zimno już jest na lakierowanie, więc we własnym zakresie zabezpieczyłem jak się dało na czas zimy a na wiosnę zajmie się tym specjalista wink.gif

Przed robotą:

001sxk.jpg

No i w trakcie zdrapywania rudolfa i tarcia papierem ściernym...

Sam nie wiem dlaczego na siłę chciałem wierzyć, że nie będzie dziury icon_rolleyes.gif To było do przewidzenia.

002qkk.jpg

003fzu.jpg

Jakby to drapać dalej, to wyszłaby jeszcze jedna dziurka, więc tylko powierzchownie oczyściłem i przykryłem Hammeritem.

005ulu.jpg

004yyh.jpg

Dzisiaj zaślepię czymś dziurki, położę drugą warstwę i do wiosny musi wytrzymać ok.gif

Na wierzch nakleję jeszcze pasek z folii samoprzylepnej w kolorze podobnym do autka, bo ta czerwień gryzie w oczy 893goodvibes.gif

006bx.jpg

Wczoraj wieczorem było jeszcze jedno rozczarowanie... choć tym razem bardziej zdziwienie icon_eek.gif

Jakiś czas temu przyszła paczka a w niej... oryginalna Maluchowa skrzyneczka na narzędzia/duperele 270635636-JUMP2.gif

007zzo.jpg

Nawet otwory montażowe (dwie śrubki) pokrywają się z otworami w elemencie fotela cfaniaczek.gif A jednak fotel się nie zamyka...

Przyczyną jest część zaznaczona strzałką. Opiera się o skrzynkę:

008xdu.jpg

I fotel nie idzie niżej niż tak: icon_rolleyes.gif

009frf.jpg

Także skrzynka się niestety nie sprawdziła buu.gif

Na szybko wykombinowałem, że może by pasowała pod fotel bez regulacji oparcia? niewiem.gif Sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj do godzin późno wieczornych siedziałem przy pasie przednim

ciach ....

za takie cos a wlasciwie wyciagniecie wszystkich maneli z iksa po zakupie i probie uruchomienia zapieczonych hamulcow wujek z niemcowni za 2 tygodnie dostal pismo od administracji ze garaz podziemny nie sluzy jako miejsce napraw samochodow zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciach ....

> za takie cos a wlasciwie wyciagniecie wszystkich maneli z iksa po zakupie i probie uruchomienia

> zapieczonych hamulcow wujek z niemcowni za 2 tygodnie dostal pismo od administracji ze garaz

> podziemny nie sluzy jako miejsce napraw samochodow

Póki co w całej części parkingu poza Maluszkiem stoi tylko jeden samochód grinser006.gif Więc nie ma kto donosić hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyczyną jest część zaznaczona strzałką. Opiera się o skrzynkę:

> I fotel nie idzie niżej niż tak:

> Także skrzynka się niestety nie sprawdziła

> Na szybko wykombinowałem, że może by pasowała pod fotel bez regulacji oparcia? Sam nie wiem.

Dokladnie, W sztywniakach nie bylo srodkowego elementu i skrzynka sprawdzala sie rewelacyjnie. W skladakach neistety nie podchodzi. Lepiej jest wymodzic sobie fajna skrzynke do przedniego bagaznika miedzy kolo zapasowe a zamek klapy - po wyjeciu bedzie stala skosem, ale w bagazniku bedzie idealny porzadek a i skrzynka bedzie bardzo pojemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu za zimno na lakierowanie? Jak się ma w garażu piec to można lakierować wink.gif

P.s. A co tam stoi obok koła zapasowego? Prowadziłeś auto po pijaku! 0,2m do przodu ale zawsze jednak po pijaku..

No chyba, że browarem raczyłeś się po skończonej robocie zlosnik.gif

P.s.2. Faktycznie fatalnie to wygląda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P.s. A co tam stoi obok koła zapasowego?

Piwo, nie piłeś nigdy? zlosnik.gif

> Prowadziłeś auto po pijaku! 0,2m do przodu ale zawsze

> jednak po pijaku..

Jak jeździłeś Maluchem to żeby przepchnąć go o 0,2 metra odpalałeś silnik? icon_eek.gifhehe.gif

> No chyba, że browarem raczyłeś się po skończonej robocie

Oczywiście, że w trakcie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.