Skocz do zawartości

"Ostatni klasyk" - Mercedes SEC


kolox9

Rekomendowane odpowiedzi

mercedes_w126c_-_sec_20100303_1270167583.jpg

SEC budzi wiele emocji. Ma ponadczasową linię i mocny silnik ale zarazem nieco nadszarpniętą reputację przez sutenerów i przedstawicieli narkobiznesu, którzy użytkowali go przez lata. Po dziś dzień jest wyznacznikiem wysokiego statusu społecznego właściciela, głównie dzięki wysokim kosztom eksploatacji i części zamiennych.

claps.gifMercedes W126C - SEC claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SEC budzi wiele emocji. Ma ponadczasową linię i mocny silnik ale zarazem nieco nadszarpniętą

> reputację przez sutenerów i przedstawicieli narkobiznesu, którzy użytkowali go przez lata. Po

> dziś dzień jest wyznacznikiem wysokiego statusu społecznego właściciela, głównie dzięki

> wysokim kosztom eksploatacji i części zamiennych.

> Mercedes W126C - SEC

no przyjemne coupe. ale "ostatni klasyk"? niby czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł dla mnie jest mocno średni.

Te niebieskie postojówki na zdjęciu też raczej "prestiżu nie dodają", moim skromnym zdaniem.

Samochód jest genialny, jedno z moich marzeń.

W tamtym roku miałem okazję prowadzić ten okręt w wersji 560SEC na 200-kilometrowej trasie po Polsce. Zapamiętam to do końca życia, po prostu cieszyłem się jak dziecko. Zresztą opisywałem to już na tym forum.

img4216ep.jpg

Choroba na to auto nie ma końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też jeździłem 560SECem - wspaniały samochód, IMO fajniejszy niż następca którym też jeździłem czyli

> CL500 na W140. I zdecydowanie lepiej wykonany... (CL zdecydowanie szybciej jakoś tak

> "kapcieje")

pamietam artykul o SEC-u w jakims magazynie.kosztowal wtedy 200 tys.marek.i komentarz-"za 200 tysiecy marek mozna kupic dom-ale domem nie da sie jezdzic..." zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.