Skocz do zawartości

Co na gryzonie ?


Randar

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód parkuje na ulicy pod blokiem. Jakiś czas temu znalazłem pod maską kawał suchego chleba ... ale wczoraj to mnie śmiech ogarnął ale i niepokój ... pod maską na mocowaniu amorka znalazłem-> wędzonego śledzia icon_eek.gifboje_sie.gifooniee.giffacepalm%5B1%5D.gif

Jakaś franca sobie spiżarnie robi bokser.gif

jest jakiś sposób na gości pod maską? Bo podobno lubią kabelki pogryźć icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód parkuje na ulicy pod blokiem. Jakiś czas temu znalazłem pod maską kawał suchego chleba

> ... ale wczoraj to mnie śmiech ogarnął ale i niepokój ... pod maską na mocowaniu amorka

> znalazłem-Jakaś franca sobie spiżarnie robi

> jest jakiś sposób na gości pod maską? Bo podobno lubią kabelki pogryźć

kawałek pogiętej siatki ogrodzeniowej. Wkładasz na noc pod samochód i żaden futrzak nie wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i znów przychodzi tu smieszny lecz sprawdzony sposób na gryzonie pod maską, mocujemy gdzieś pod

> maską koszyczek z kostka toaletową

Zgadza się ,sam mam taki patent i pomaga ok.gif

Jedna kostka po lewej druga po prawej stronie komory silnika i spokój ! ok.gif

kostka_duza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód parkuje na ulicy pod blokiem. Jakiś czas temu znalazłem pod maską kawał suchego chleba

> ... ale wczoraj to mnie śmiech ogarnął (...)

Ja miałam samochód w garażu miałam myszy... Zamykałam koty na noc w garażu, ustawialam łapki na chodniczkach. W końcu miałam dość, szczególnie kiedy myszy w pułapkach były jedzone przez jakies inne myszki i zaczęłam wszystko podnosić w aucie, okazało się, ze mam małe gniazdo mysz pod tylną kanapą... więc chleb czy ryba pod maską to jeszcze nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.