Skocz do zawartości

60 lat FSO! ktoś się wybiera?


Rekomendowane odpowiedzi

Quote:

6.11.2011 - SPOTKANIE Z OKAZJI 60-LECIA FSO

21.10.2011.

Z inicjatywy Klubu Pracowników i Przyjaciół FSO oraz przy udziale Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB w dniu 6.11.2011 odbędzie się spotkanie z okazji 60-lecia rozpoczęcia produkcji w Fabryce Samochodów Osobowych.

12:00 – otwarcie wystawy z okazji 60-lecia FSO w Muzeum Techniki mieszczącym się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (parking pod pałacem jest płatny)

13:00 – około tej godziny planowany jest wyjazd do FSO, na parking pod bramę główną. Nie przewidujemy żadnej zorganizowanej kolumny. Odbędzie się swobodny przejazd uczestników, ale za to jedną, ustaloną trasą:

Emilii Plater, Aleje Jerozolimskie, przed wjazdem na Most Poniatowskiego zjazd na Wybrzeże Kościuszkowskiego w kierunku na Gdańsk, Wybrzeże Gdańskie, wjazd na Most Grota-Roweckiego, zjazd na Jagiellońską, przejazd na parking pod FSO

14:00 – oficjalne uczczenie pierwszego wyprodukowanego w FSO auta

Zapraszamy do udziału w tej okrągłej rocznicy wszystkich sympatyków FSO, szczególnie posiadaczy Warszaw i Syren!


źródło wink.gif

ktoś ma zamiar być na tej imprezie? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wez sie no mlody czlowieku dowiedz czy wejdziemy na teren zakladow zobczyc co z nich zostalo?

no w sumie można by zasięgnąć takich info... jest tylko o tym, że pod FSO na parking zajedziemy...

cóż... trzeba by uderzyć do jakiegoś organizatora...

zobaczę co mogę tu w tym kierunku sie dowiedzieć wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wybiera się może ktoś ze śląska?

> Co prawda wstępnie miałem inne plany, ale może dałoby się je zmienić

Jeśli nic specjalnego się nie wydarzy to się wybieram i z tego co wiem to dość spora ekipa z UKP też palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja cały czas analizuję za i przeciw, rozsądek podpowiada aby siedzieć na tyłku bo nie mam pewności

> co do swojej syrenki w końcu ma 36 lat i może po drodze dać w kość

Z Sochaczewa ? yikes.gif

To ona nie ma opon na felgach czy jak niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja cały czas analizuję za i przeciw, rozsądek podpowiada aby siedzieć na tyłku bo nie mam pewności

> co do swojej syrenki w końcu ma 36 lat i może po drodze dać w kość

co Ty gadasz?! icon_eek.gif

tym autem dalej byś zajechał jak tymi nowymi "szmelcplastykamy" grinser006.gif

dawaj, wbijaj... Ojczyzna potrzebuje, takich ja Ty waytogo.gifgrinser006.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> 6.11.2011 - SPOTKANIE Z OKAZJI 60-LECIA FSO

>

> 21.10.2011.

> Z inicjatywy Klubu Pracowników i Przyjaciół FSO oraz przy udziale Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB w dniu

> 6.11.2011 odbędzie się spotkanie z okazji 60-lecia rozpoczęcia produkcji w Fabryce Samochodów

> Osobowych.

> 12:00 – otwarcie wystawy z okazji 60-lecia FSO w Muzeum Techniki mieszczącym się w Pałacu

> Kultury i Nauki w Warszawie (parking pod pałacem jest płatny)

>

Jesli jutro bedzie taka pogoda jak dzisiaj to nieodwolalnie jade.Pytanie czy spotykamys ie przed Palacem i tam zaczyna sie impreza, czy gdzie indziej wczesniej? Niestety zrodlana strona nie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesli jutro bedzie taka pogoda jak dzisiaj to nieodwolalnie jade.Pytanie czy spotykamys ie przed

> Palacem i tam zaczyna sie impreza, czy gdzie indziej wczesniej? Niestety zrodlana strona nie

> dziala.

Pisałem do nich maila ale bez odpowiedzi.

Byłem ciekaw czy może będzie możliwość wstępu na teren FSO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jak było?

fajnie, tylko atrakcji jak na taką imprezę mało

>Co się działo? Ma ktoś jakieś foty?

zjad przez PKiN, potem pod FSO na parking

foty mam ja i... ktoś jeszcze z UKP (o reszcie nic nie wiem)

własnie się ładują na stronkę wink.gif

>Bo mnie akurat też nie było w Wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.