Skocz do zawartości

Peugeot 307 1,6 HDI 90 KM


Marcin5

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś do czynienia z tym autem, rocznik 2007/08. Czy silnik nie jest za słaby do tego auta?. Jak z trwałością silnika, osprzętu paliwowego, turbiny itp. Generalnie wszelkie info mile widziane, wszelkie za i przeciw też chipsy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktoś do czynienia z tym autem, rocznik 2007/08. Czy silnik nie jest za słaby do tego auta?. Jak

> z trwałością silnika, osprzętu paliwowego, turbiny itp. Generalnie wszelkie info mile

> widziane, wszelkie za i przeciw też

Mam 308 z tym móturem i nie narzekam. Dynamika szału nie robi ale da się fajnie i dynamicznie wyprzedzać. Spalanie jak najbardziej przyzwoite. Nic przy silniku nie robiłem a mam go od 2008. Myślę ze w 307 będzie to samo z dynamiką ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ujeżdzam i 307 i 308 z tym silnikiem. 307 jest bardziej oszczędne, mi pali około 5,6 litra na 100

> km (dane z kompa), 308 palił powyżej 6 litrów.

> Dynamika? Podobna.

Ok dzięki. Czy silnik 1.6 90KM posiada FAPa i dwumasę?. Jak z trwałością tych elementów. Jakieś porady przed kupnem, co posprawdzać na co uważać. 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ujeżdzam i 307 i 308 z tym silnikiem. 307 jest bardziej oszczędne, mi pali około 5,6 litra na 100

> km (dane z kompa), 308 palił powyżej 6 litrów.

> Dynamika? Podobna.

Te 5,6 litra to przy jeździe w 100% w trasie?

Jak z trwaloscia zawieszenia - z tylu w 307 siedzi slawna belka skretna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktoś do czynienia z tym autem, rocznik 2007/08. Czy silnik nie jest za słaby do tego auta?. Jak

> z trwałością silnika, osprzętu paliwowego, turbiny itp. Generalnie wszelkie info mile

> widziane, wszelkie za i przeciw też

przejechałem takim autem grubo ponad 100 kkm - już nie pamiętam dokładnie ile. Spisywało się świetnie ok.gif

Nic się nie działo, palił malutko - co ciekawe w mieście potrafił spalić mniej niż w trasie, ale to pewnie w związku z moją nogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Te 5,6 litra to przy jeździe w 100% w trasie?

> Jak z trwaloscia zawieszenia - z tylu w 307 siedzi slawna belka skretna?

Spalanie z 500 km - z tego 250km zrobione na trasie wawa-tomaszów mazowiecki w ostatnią sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 207sw z tym silnikiem. od nowosci od 2008r przejechalem 100tys km, oprócz wymiany rozrządu z pompą wody w ramach gwarancji i 5 razy osłony termincznej nic się nie dzieje.

srednie spalanie na poziomie 6.8l/100km, nizej niz 6 litrów nie udało mi się zejśc, ale ja tam cały czas cisne ile się da food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktoś do czynienia z tym autem, rocznik 2007/08. Czy silnik nie jest za słaby do tego auta?. Jak

> z trwałością silnika, osprzętu paliwowego, turbiny itp. Generalnie wszelkie info mile

> widziane, wszelkie za i przeciw też

Mam 307 rocznik 2008 z tym silnikiem.

Auto jak auto. Wielkich problemów na razie nie sprawia. Ale nie lubimy go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.