Skocz do zawartości

bandit potrafi


lefff

Rekomendowane odpowiedzi

> Daje radę

> Ciekawe czym jest spowodowana niestabliność przy przerzucaniu motocykla z jednej na drugą stronę.

> Nieprzystosowane fabrycznie zawieszenie do tego typu jazdy, brak amortyzatora skrętu?

generalnie to nie jest sprzet do latania po torze wiec pewnie to jest powodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1250 i nie sadze zeby byl seryjny

> seryjny konczy sie na licznikowych 245/250 i nie dochodzi do nich tak ostro

IMO ma zmienione przełożenia - sygnał prędkości brany jest z wałka zdawczego więc stąd tak optymistyczne wskazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wielkie jajca które ledwo mieszczą się w kombinezony to mają panowie starujący w wyścigach

> ulicznych

>

Ten filmik widziałem już wiele razy i zawsze mam miękko jak go oglądam.

Teraz znalazłem na youtube info, że ten koleś który tak poleciał w plener i przez murek........żyje icon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gif

Wywiad z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tak na marginesie inne pytanie o bandita, w dowodzie nie jest gsf 650 a gsx 650 ,bandzior jest z 2007 roku i jest od 2 lat zarejestrowany tak w polsce , czy to moze zwiastowac jakies problemy ? czy taki moto mozna normalnie kupic i sprzedac ?

edit: w sumie sie chyba wyjaśniło niewiem.gif, sprzęt to gsx650 bez owiewiek , dlatego wygląda i jest w sumie gsf650 , tyle ze wyszedł jako model gsx650 z owiewkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.