Skocz do zawartości

Ceny nowego civica..


lmb

Rekomendowane odpowiedzi

Już są oficjalnie znane..

Cennik wydaje się jakiś niepełny - bo wersja 1.8 jest prawie tylko z automatem..

Ale szczerze mówiąc - to ceny dość porażają na pierwszy rzut oka. 1.4 bez klimy za 65000? Z lepszym wyposażeniem 73000..

Hmm.. Honda chyba nie chce zbyt wiele sprzedawać. Zapatrzyli się na poziom premium?

Chociaż bardzo lubię te samochody, to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już są oficjalnie znane..

> Cennik wydaje się jakiś niepełny - bo wersja 1.8 jest prawie tylko z automatem..

> Ale szczerze mówiąc - to ceny dość porażają na pierwszy rzut oka. 1.4 bez klimy za 65000? Z lepszym

> wyposażeniem 73000..

> Hmm.. Honda chyba nie chce zbyt wiele sprzedawać. Zapatrzyli się na poziom premium?

> Chociaż bardzo lubię te samochody, to....

Dlaczego? Wiziales jakie ostatnio sa upusty? IMO spokojnie -8k po roku dwoch w sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego? Wiziales jakie ostatnio sa upusty? IMO spokojnie -8k po roku dwoch w sprzedazy.

upusty sa teraz na resztki starego modelu. jednak praktycznie przez cala produkcje trzymali wysoki poziom (nawet na rocznik dawali 2-3 tys.). 8000 off to bedzie najwczesniej przed liftingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już są oficjalnie znane..

> Cennik wydaje się jakiś niepełny - bo wersja 1.8 jest prawie tylko z automatem..

> Ale szczerze mówiąc - to ceny dość porażają na pierwszy rzut oka. 1.4 bez klimy za 65000? Z lepszym

> wyposażeniem 73000..

> Hmm.. Honda chyba nie chce zbyt wiele sprzedawać. Zapatrzyli się na poziom premium?

> Chociaż bardzo lubię te samochody, to....

A widziałeś liste wyposażenia? Bo np kosztujący 23000 euro 1,8 Sport jest naprawdę BOGATO wyposazony. Lącznie z kamerą cofania, dwustrefową klimatyzacja i kilkoma innymi drobiazgami. Poprzedni model kosztował podobnie a był gorzej wykonany i dużo gorzej wyposażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> upusty sa teraz na resztki starego modelu. jednak praktycznie przez cala produkcje trzymali wysoki

> poziom (nawet na rocznik dawali 2-3 tys.). 8000 off to bedzie najwczesniej przed liftingiem.

Wszystko zalezy od cen nowego golfa. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na chwilę obecną katalogowa cena nowego Golfa i podobnie wyposażonego Civica jest bardzo podobna -

> przynajmniej w Niemczech.

Mowilem o nowym golfie VII bo tego bedzie trzeba porownac jesli chodzi o wyposazenie. Tylko, ze w PL na golfa tez daja duze upusty. Czy tez sprzedaja pol roczne auta pracownicze. Nie widzialem takiej opcji u Hondy. Choc rabaty teraz maja niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy tez sprzedaja pol roczne auta pracownicze. Nie widzialem

> takiej opcji u Hondy. Choc rabaty teraz maja niezle.

To że nie widziałeś, nie znaczy że jej nie ma. Honda też sprzedaje takie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To że nie widziałeś, nie znaczy że jej nie ma. Honda też sprzedaje takie auta.

Nie twierdze, ze nie ma. Po prostu nie widzialem. A jest to bardzo dobra opcja bo spora utrata wartosci i mozna taniej prawie nowe (malo wypierdziane) kupic zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A widziałeś liste wyposażenia? Bo np kosztujący 23000 euro 1,8 Sport jest naprawdę BOGATO

> wyposazony. Lącznie z kamerą cofania, dwustrefową klimatyzacja i kilkoma innymi drobiazgami.

> Poprzedni model kosztował podobnie a był gorzej wykonany i dużo gorzej wyposażony.

W PL wyposażenie praktycznie się nie różni od poprzedniej generacji. Kamera cofania to tylko w najwyższej wersji w pakiecie z navi za 6000.

A rabatów przez pewien czas bym się nie spodziewał (znając politykę Hondy w tym zakresie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W PL wyposażenie praktycznie się nie różni od poprzedniej generacji. Kamera cofania to tylko w

> najwyższej wersji w pakiecie z navi za 6000.

> A rabatów przez pewien czas bym się nie spodziewał (znając politykę Hondy w tym zakresie).

chcesz powiedzieć, że w Polsce standardowe wyposażenie danego pakietu jest inne? Trochę nie chce mi się wierzyć, że robią auta extra na Polskę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chcesz powiedzieć, że w Polsce standardowe wyposażenie danego pakietu jest inne? Trochę nie chce mi

> się wierzyć, że robią auta extra na Polskę...

przecież odkąd pamiętam tak było ze wszystkimi markami które sprawdzałem icon_rolleyes.gif specyfikacja o tej samej nazwie praktycznie nigdy sie nie zgadzała jeżeli chodzi o kompletację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przecież odkąd pamiętam tak było ze wszystkimi markami które sprawdzałem specyfikacja o tej samej

> nazwie praktycznie nigdy sie nie zgadzała jeżeli chodzi o kompletację

UFO praktycznie nie różniło się wyposażeniem, więc sądziłem że tym razem jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W 8 gen byla taka edycja, ale CTRa - bez radia i klimy ... na zamowienie, glownie pod sport.

> Ale w 1.4

> Nie wiem po co w ogole w cenniku miec takie padlo

żeby móc w reklamie napisać "Nowy Civic, już OD 64900" hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> żeby móc w reklamie napisać "Nowy Civic, już OD 64900"

Hehe, to tak jak u mnie w firmie w tym roku jedna z opcji aut dla menagerow bylo Volvo S60 w jakiejs bida wersji, ze nawet dealer nie wiedzial jak to bedzie wygladac, bo nikt o zdrowych zmyslach nie zamowi auta za ponad 100k bez wyposazenia. Zreszta tez byly bmw X1 z manualna klima i kierownica z plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ma i cenią ją na 64900

Hondzie juz dawno odpier....

Moze jak zaczna znowu robic dobre samochody to ich ceny beda mialy jakis sens. Bo tak naprawde w EU maja jedno porzadne auto - Accorda 2.4MT i na tym lista sie konczy. Reszta to wozidla za duza kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W PL wyposażenie praktycznie się nie różni od poprzedniej generacji. Kamera cofania to tylko w

> najwyższej wersji w pakiecie z navi za 6000.

Przejżyj jeszcze raz specyfikację Łukasz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> UFO praktycznie nie różniło się wyposażeniem, więc sądziłem że tym razem jest podobnie.

Teraz wersje europejskie będą różnić się tylko drobiazgami, np. podgrzewane fotele, spryskiwacze reflektorów.

"Główne" wyposażenie będzie na niezmienionym poziomie w poszczególnych krajach.

Na przełomie 2013/2014 będzie unifikacja w całej europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To że nie widziałeś, nie znaczy że jej nie ma. Honda też sprzedaje takie auta.

Ale na zdecydowanie mniejszą skalę.

VW, BMW - sprowadza takie samochody z niemiec i wprowadza do obiegu w PL.

Honda sprzedaje tylko swoje autka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już są oficjalnie znane..

> Cennik wydaje się jakiś niepełny - bo wersja 1.8 jest prawie tylko z automatem..

> Ale szczerze mówiąc - to ceny dość porażają na pierwszy rzut oka. 1.4 bez klimy za 65000? Z lepszym

> wyposażeniem 73000..

> Hmm.. Honda chyba nie chce zbyt wiele sprzedawać. Zapatrzyli się na poziom premium?

Jest na tym samym poziomie co konkurencja....

Gdy doposażysz sobie większość aut segmentu C (mówię o konkurencji) - okaże się, że Civic jest na tym samym poziomie cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale na zdecydowanie mniejszą skalę.

> VW, BMW - sprowadza takie samochody z niemiec i wprowadza do obiegu w PL.

> Honda sprzedaje tylko swoje autka

ale sprzedaje grinser006.gif sam wiesz najlepiej wink.gif

co z tymi 15 calowymi tarczami? rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale sprzedaje sam wiesz najlepiej

Jaaaaa....? Nieeeeee, skąd..... zlosnik.gif

> co z tymi 15 calowymi tarczami?

Zgłoszone do moderatora zlosnik.gif

Jest to żywcem przeniesione ze specyfikacji technicznej i określa minimalny rozmiar felgi, którą można założyć na dany układ hamulcowy.

Oczywiście zostanie to zmienione na średnicę tarczy smile.gif

Generalnie senkju, senkju i claps.gif za czujność smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy dobrze widze ze biedawersja (S) nie ma klimatyzacji, nawet manualnej?

Nigdy nie miała.... jeśli mowa o wersji 5D. Pewnie dlatego, że była do sprowadzenia tylko i wyłącznie na zamówienie. W poprzednim modelu (2006-2011) była określana jako BASE.

Wersja S w sedanie - klimę manualną posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W 8 gen byla taka edycja, ale CTRa - bez radia i klimy ... na zamowienie, glownie pod sport.

hmm.gif jakoś nie przypominam sobie, żeby cóś takiego miało miejsce... przynajmniej w Polsce...

Za to była wersja BASE (1.8), która również klimy i radia nie posiadała.

> Ale w 1.4

> Nie wiem po co w ogole w cenniku miec takie padlo

Bo jak ktoś chce takie "cudo" to może mieć... 270751858-jezyk.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hehe, to tak jak u mnie w firmie w tym roku jedna z opcji aut dla menagerow bylo Volvo S60 w

> jakiejs bida wersji, ze nawet dealer nie wiedzial jak to bedzie wygladac, bo nikt o zdrowych

> zmyslach nie zamowi auta za ponad 100k bez wyposazenia. Zreszta tez byly bmw X1 z manualna

> klima i kierownica z plastiku.

No widzisz.... a za cenę golasa S60 mogli mieć bardzo przyzwoicie wyposażonego Accorda... zlosnik.gif

A za cenę X1 - na pewno Execa Civic'a.... zlosnik.gif

I tak samo jest z Hądą - za cenę wersji S - możesz mieć zayefajnie wyposażonego i30, Cee'd albo Pandę.... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Wszystko zależy od tego co, kto, chce i potrzebuje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hondzie juz dawno odpier....

Ekhm.... słyszałem... zlosnik.gif

> Moze jak zaczna znowu robic dobre samochody to ich ceny beda mialy jakis sens. Bo tak naprawde w EU

> maja jedno porzadne auto - Accorda 2.4MT i na tym lista sie konczy. Reszta to wozidla za duza

> kase.

Przyjdź do któregoś z salonów 5 marca zlosnik.gif

Sam będziesz mógł się przekonać czy jest lepiej czy gorzej waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ekhm.... słyszałem...

I dobrze grinser006.gif Gdybys jeszcze mogl cos z tym zrobic...

> Przyjdź do któregoś z salonów 5 marca

> Sam będziesz mógł się przekonać czy jest lepiej czy gorzej

Wiadomo, ze przyjde bo ciagle naiwnie wierze. Mimo, ze ta firma od dobrych 6-7 lat w zasadzie tylko mnie zawodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No widzisz.... a za cenę golasa S60 mogli mieć bardzo przyzwoicie wyposażonego Accorda...

O ile tu OK, bo Accord spokojnie moze konkurowac z premium, a na pewno jest zdecydowanie najlepszym autem non-premium...

> A za cenę X1 - na pewno Execa Civic'a....

...to tutaj juz niestety nie - civic nijak nic do premium nie ma. Nie jest nawet najlepszym hatchem z non-premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I dobrze Gdybys jeszcze mogl cos z tym zrobic...

Nie jestem w stanie zrobić nic więcej ponad to - co zostało zrobione... czyli utrzymana cena nowego civic'a w kwocie starego... zlosnik.gif

> Wiadomo, ze przyjde bo ciagle naiwnie wierze. Mimo, ze ta firma od dobrych 6-7 lat w zasadzie tylko

> mnie zawodzi.

Pomimo mojego wypranego mózgu - nowy model zaskoczył mnie jakością wykonania, prowadzeniem i komfortem.

Większość naszych Handlowców, którzy uczestniczyli w szkoleniu - porównywała Civica do Accorda niż do poprzedniego modelu. Praktycznie 100% uczestników nie wierzyła, że będzie AŻ TAK DOBRZE.

Wygląd zewnętrzy to rzecz gustu, a gust jest jak d*** - każdy ma swoją...

Dla mnie ochydne tylne lampy - nie sprawiają już tak drastycznego wrażenia.

W w różnych kolorach nadwozia wyglądają raz lepiej, raz gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Praktycznie 100% uczestników nie wierzyła, że będzie AŻ TAK DOBRZE.

> Wygląd zewnętrzy to rzecz gustu, a gust jest jak d*** - każdy ma swoją...

> Dla mnie ochydne tylne lampy - nie sprawiają już tak drastycznego wrażenia.

> W w różnych kolorach nadwozia wyglądają raz lepiej, raz gorzej...

No to obys mial racje smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakoś nie przypominam sobie, żeby cóś takiego miało miejsce... przynajmniej w Polsce...

> Za to była wersja BASE (1.8), która również klimy i radia nie posiadała.

> Bo jak ktoś chce takie "cudo" to może mieć...

Byly takie CTRy, ale chyba faktycznie nie bylo w ofercie HPL tego wariantu. Natomiast u brokerow, ktorzy sprowadzali autka z panstw osciennych a i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No widzisz.... a za cenę golasa S60 mogli mieć bardzo przyzwoicie wyposażonego Accorda...

W poprzednich latach byly i Accordy i Avensisy do wyboru.

Ale ponoc zniknely z dwoch powodow - niskie upusty i "znikalnosc" w Warszawie

> A za cenę X1 - na pewno Execa Civic'a....

> I tak samo jest z Hądą - za cenę wersji S - możesz mieć zayefajnie wyposażonego i30, Cee'd albo

> Pandę....

> Wszystko zależy od tego co, kto, chce i potrzebuje

W poprzednich latach bylo 3er, ale nie chcieli isc w schodzacy model. Wiec, zeby bylo w ogole jakies BMW to wrzucili X1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na holenderskim forum civica opinie sa bardzo rozne.

> Wiekszosc ocenia materialy i kompletacje negatywnie. Nawet bardzo negatywnie.

Jak to mówią -co kraj to obyczaj.... zlosnik.gif

> btw porownanie do accorda jest wyjatkowo odwazne

Ale nie mija się z prawdą... 270751858-jezyk.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poczekamy, zobaczymy, ja osobiscie bardzo watpie

> Podobnie ktos porownywal prowadzenie CR-Z do Mini...nie wiem jak duza salwa smiechu jest

> wystarczajaca by to skomentowac. Ale na pewno bardzo duza

To zależy które parametry tych aut się porównuje... zlosnik.gif

Jak dla mnie - prowadzenie CR-Z'a jest dużo lepsze niż Civic'a (minionej już generacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.