Skocz do zawartości

Olt Clio tce


Aero

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dzisiaj bylem odebrac Clio po ambergoldzie 893goodvibes.gif

Mozna powiedziec, ze to poczatek dosc dlugiej znajomosci, gdyz mam troche szwendac sie nim po PL smile.gif Pierwsze wrazenia naprawde pozytywne, troche duzo spalil trasa Gdansk-wawa przeszlo 8litrow oslabiony.gif

Jak na 100 kuni zbiera sie calkiem dobrze ok.gif

286639847-zdjecie.JPG

post-42056-14352518764644_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej!

> Dzisiaj bylem odebrac Clio po ambergoldzie

> Mozna powiedziec, ze to poczatek dosc dlugiej znajomosci, gdyz mam troche szwendac sie nim po PL

> Pierwsze wrazenia naprawde pozytywne, troche duzo spalil trasa Gdansk-wawa przeszlo 8litrow

> Jak na 100 kuni zbiera sie calkiem dobrze

> clio

to za ile teraz sie kupuje takie auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na licytacji poszły koło 30k PLN/szt.. Tylko chyba syndyk "zapomniał" że auta nie miały pół roku i nie można na nie wystawić FV 0%. Więc "szczęsliwi" kupujący muszą zanieść w zębach do skarbówki jeszcze 23% VAT od kwoty zakupu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na licytacji poszły koło 30k PLN/szt.. Tylko chyba syndyk "zapomniał" że auta nie miały pół roku i

> nie można na nie wystawić FV 0%. Więc "szczęsliwi" kupujący muszą zanieść w zębach do

> skarbówki jeszcze 23% VAT od kwoty zakupu...

Nie dobijaj autora wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na licytacji poszły koło 30k PLN/szt.. Tylko chyba syndyk "zapomniał" że auta nie miały pół roku i

> nie można na nie wystawić FV 0%. Więc "szczęsliwi" kupujący muszą zanieść w zębach do

> skarbówki jeszcze 23% VAT od kwoty zakupu...

nie masz racji, clio byly sprzedanwane jako nowe auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie masz racji, clio byly sprzedanwane jako nowe auta

Czyli ma rację bo napisał "nie miały jeszcze pół roku" - a auto do pół roku, traktowane jest jako nowe (np. przez ubezpieczyciela, gdy dochodzi do wypłaty odszkodowania za kradzeż czy szkodę całkowitą). Jaką fakturę dostałeś? Z Vat 23% czy 0%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsze wrazenia naprawde pozytywne, troche duzo spalil trasa Gdansk-wawa przeszlo 8litrow

Trochę?! boje_sie.gif Tyle to pali mój Sedes, jak mu mocno cisnę w trasie. Ale opony szersze, masa, prześwit i aerodynamika jak kiosk ruchu.

Coś mi sie wydaje, że kolega trochę ciężkie trampki założył but.gifbiglaugh.gif i było więcej po lewym pasie niż po swoim. drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w CLIO III takie spalanie na trasie to norma...

Mi się udało z tym silniczkiem poniżej 6 litrów zejść.. Ale to nudna jazda była.. Norma to trochę powyżej 6,5. Oczywiście można i sporo więcej (turbo żyje turbo pije).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj z tym silnikiem i 8l na trasie no chyba ze ktos go trzyma powyzej 4000 obrotow albo leci 160km/h autostrada

spokojna jazda około 100km/h trasa w 1 osobe nie zapakowane auto spalanei bedze monizej 6l

jak jade moim grandurem w 4 osoby i full bagaz to mam 6,5 litra srednie z trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi się biło o te auta? Widywałem takie w salonach w trójmieście chyba po prostu nie zdążyli ich odebrać, wtedy po ~38000 zł reklamowali, no ale to salon, a nie syndyk.

To chyba jakaś wersja sport, białe wstawki w środku i akcenty na zewnątrz, z wypasu climatronic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na pierwszej licytacji się nie sprzedały (cena wywoławcza chyba koło 34k PLN), poszły dopiero na

> drugiej z niższą ceną startową, więc wojny o nie nie było.

Na pierwszej aukcji bylo bardzo malo licytujacych- malo osob wiedzialo o tej aukcji. Na druga przyjechalo ponad 100 osob, byl nawet handlarz z Niemiec blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dużo ludzi się biło o te auta? Widywałem takie w salonach w trójmieście chyba po prostu nie zdążyli

> ich odebrać, wtedy po ~38000 zł reklamowali, no ale to salon, a nie syndyk.

> To chyba jakaś wersja sport, białe wstawki w środku i akcenty na zewnątrz, z wypasu climatronic?

ambergold zamowilo 100sztuk clio. Zdazyli zaplacic za 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę?! Tyle to pali mój Sedes, jak mu mocno cisnę w trasie. Ale opony szersze, masa, prześwit i

> aerodynamika jak kiosk ruchu.

> Coś mi sie wydaje, że kolega trochę ciężkie trampki założył i było więcej po lewym pasie niż po

> swoim.

No tyle pali tez moje BMW z silnikiem 2.8. Pocieszam sie, ze to moze kwestia dotarcia i ulozenia silnika zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.