Skocz do zawartości

Odstraszacz gryzoni - pod maskę


pfikusny

Rekomendowane odpowiedzi

> Ktoś testował?

> Chodzi o urządzenie, które będzie odstraszało gryzonie w czasie kiedy auto stoi.

> Wiem, że są gwizdki działające w czasie jazdy ale tu chodzi o zwierzaka, który wchodzi pod maskę i

> wygryza to i tamto

Pozakładaj kilka zwykłych kostek toaletowych ok.gif

U mnie to zdaje egzamin a był problem w poprzednim moim aucie ok.gif

kostka-do-wc-dwufazowa-lesna-general-fresh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pozakładaj kilka zwykłych kostek toaletowych

> U mnie to zdaje egzamin a był problem w poprzednim moim aucie

Na ile to jest skuteczne?

Pisałem na hp o problemach z myszami, co nasypię trutkę i kilka zdechnie to pojawiają się nowe angryfire.gif

Może faktycznie kupię karton tych odświeżaczy i powrzucam na strychu gdzie się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na ile to jest skuteczne?

Ja zacząłem te kostki stosować jak mi coś wygryzło wyciszenie maski w stilo ok.gif

I od tej pory mam spokuj ok.gif

> Pisałem na hp o problemach z myszami, co nasypię trutkę i kilka zdechnie to pojawiają się nowe

> Może faktycznie kupię karton tych odświeżaczy i powrzucam na strychu gdzie się da.

Zawsze można koszty groszowe ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tu chodzi o auto jakby to powiedzieć... reprezentacyjne...

Lepsze byłoby jakieś dyskretne urządzenie niż wymieniana co miesiąc kostka toaletowa zlosnik.gif

Chciałbym zobaczyć reakcję mechaników mercedesa na widok kostek toaletowych pod maską zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie niestety na koty nie działają te kostki. Próbowałem różnych zapachów i dalej włazi pod

> maskę.

Zapodaj kocimiętkę

.....pod auto sąsiada. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko, że tu chodzi o auto jakby to powiedzieć... reprezentacyjne...

> Lepsze byłoby jakieś dyskretne urządzenie niż wymieniana co miesiąc kostka toaletowa

> Chciałbym zobaczyć reakcję mechaników mercedesa na widok kostek toaletowych pod maską

mechanicy we Fiacie przyjęli to ze spokojem zlosnik.gif

U mnie też włażą pod maskę. W poprzednią zimę założyłem dwie kostki i zadziałały. Na tę zimę też założyłem, ale ostatnio jednak widziałem świeże ślady pod maską, więc jednak nie do końca to działa. Tylko ja nie mam pewności czy u mnie są kuny czy koty, bo jedne i drugie się kręcą po podwórku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko, że tu chodzi o auto jakby to powiedzieć... reprezentacyjne...

> Lepsze byłoby jakieś dyskretne urządzenie niż wymieniana co miesiąc kostka toaletowa

> Chciałbym zobaczyć reakcję mechaników mercedesa na widok kostek toaletowych pod maską

A to przepraszam jak wolisz wydać pare setek ale mieć gadzeciarskie ustrojstwo pod machą to proszę bardzo ok.gif

Ja tylko próbowałem pomóc prawie za darmo ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś testował?

> Chodzi o urządzenie, które będzie odstraszało gryzonie w czasie kiedy auto stoi.

Polej wszystko walerianą (można wlać np. w kratki nawiewów), która zwabi koty, co z kolei wyeliminuje gryzonie.

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polej wszystko walerianą (można wlać np. w kratki nawiewów), która zwabi koty, co z kolei

> wyeliminuje gryzonie.

> k.

mądra rada zlosnik.gifzlosnik.gif

zaraz będziesz miał lakier podrapany, o zapachu kocich szczyn nie wspomnę zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Bardzo nie lubisz kolegi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zacząłem te kostki stosować jak mi coś wygryzło wyciszenie maski w stilo

> I od tej pory mam spokuj

Chyba zrobię eksperyment, ostatnio w żonkowym pojeździe coś wyżarło spory kawałek przewodu zapłonowego - zawzięte było, zaczęło od kopułki busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba zrobię eksperyment, ostatnio w żonkowym pojeździe coś wyżarło spory kawałek przewodu

> zapłonowego - zawzięte było, zaczęło od kopułki

Zawsze można spróbować ,koszty są śmieszne ok.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko, że tu chodzi o auto jakby to powiedzieć... reprezentacyjne...

> Lepsze byłoby jakieś dyskretne urządzenie niż wymieniana co miesiąc kostka toaletowa

> Chciałbym zobaczyć reakcję mechaników mercedesa na widok kostek toaletowych pod maską

No ja ostatnio widziałem reakcję mechaników w Skodzie..... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pozakładaj kilka zwykłych kostek toaletowych

> U mnie to zdaje egzamin a był problem w poprzednim moim aucie

U mnie osobiście nie działa, i kable już trzy razy przegryzione, nie wiedzieć czemu tylko w jednym aucie niewiem.gif

Podobno jeszcze ludzie biorą pończochę i wypełniają psią sierścią niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.