Skocz do zawartości

A podobno wszysto Made in China jest brzydkie, Geely XC ....


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> [...] konkurencja dla Mazda 6[...]

> Przod widac juz sie nauczyli[...]

> bok, Velosteeeeeer , Audi A7

> Widac Volvo im sluzy[...]

Średnio mi się to widzi ,ale może dla tego że jestem ortodoksem volvo zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...] konkurencja dla Mazda 6[...]

> Przod widac juz sie nauczyli[...]

> bok, Velosteeeeeer , Audi A7

> Widac Volvo im sluzy[...]

Nie jest brzydkie tylko odtwórcze. I ten też taki jest. I do tego robią podróbę znaczka Volvo. Bez sensu skoro mają oryginał.

screwy.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest brzydkie tylko odtwórcze. I ten też taki jest. I do tego robią podróbę znaczka Volvo.

Echzlosnik.gif, znaczek to photoshop, zlosnik.gif, Geely jest wlascicielem Fofolizak.gif[...]

i_am_geely_1.jpg

geely_badge_001.jpg

Bez

> sensu skoro mają oryginał.

No majazlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czasy kwadratow minely[...]

Nie aż takim ortodoksem nie jestem no.gif

Moje v50 jest raczej obłe ,ale za dużo awangardy jak na skandynawski minimalizm made in china no.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałeś kiedyś kopię o jakości oryginału?

Widywałem nawet kopie LEPSZE od oryginału skromny.gif Chińczycy podrabiają np. klimatyzatory, które są lepszej jakości (wykonanie, plastiki, trwałość), niż oryginalne, dają też dłuższą gwarancję. A cena jest o ponad połowę niższa. A są to urządzenia, niewiele mniej skomplikowane niż samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest krzyżówka logo volvo i adidasa

Logo Geely widziałem rok temu będąc na Ukrainie - jeździło tam trochę aut z takim znaczkiem. Zastanawiałem się wówczas, czy to jakaś ukraińska/rosyjska marka czy chińczyk smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Logo Geely widziałem rok temu będąc na Ukrainie - jeździło tam trochę aut z takim znaczkiem.

> Zastanawiałem się wówczas, czy to jakaś ukraińska/rosyjska marka czy chińczyk

Jeżdzi tam jakieś autko w cenie na nasze 20 kpln ok.gif

Ale nie ma wjazdu do EU bo brak certyfikatów bezpieczeństwa ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kopiowac nauczyli sie juz dawno. To nadal jest kopia, pomimo, ze coraz wiecej detali to maskuje.

Kopia designu może być, ważne żeby jakość była dobra ok.gif Za 20 lat będą się sprzedawac w EU jak swieze bułeczki... Tak jak dziś Kia która w latach '90 była wysmiewana jako tandeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kopia designu może być, ważne żeby jakość była dobra Za 20 lat będą się sprzedawac w EU jak swieze

> bułeczki... [...]

IMVHO za 5-10 latzlosnik.gif.

W 2015 Great Wall szykuje wielka ofensywe SUV na USDM, a przed 2020 chca miec fabryke w USlizak.gif[...]

Ironia losu, Design in China, Made in USAzlosnik.gif[...]

Great-Wall-Haval-M4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym zobaczyć to auto podczas crash-testu. Ciekawe czy będzie wyglądał podobnie do tego:

A ja mowie od lat, smiac sie z nich nie moznaold.giflizak.gif[...]

Patrzac jaki postep zrobili w ciagu ostatnich 5 lat, to nastepne 5 bedzie rownie imponujacehmm.gif[...]

**** w ANCAP dostaja nowe konstrukcje Made in China, te nastawione na expansie i export...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym zobaczyć to auto podczas crash-testu. Ciekawe czy będzie wyglądał podobnie do tego:

A co to za samochód i z jaką prędkościa było to zderzenie? Mam wrażenie że ten samochód pamięta konstrukcyjnie lata 80te a wtedy europejskie samochody wcale dużo lepiej nie wyglądały po crashtestach.

Tak jak mówi OZI - ja bym chińczyków nie lekceważył bo szybko się uczą i obecnie ich samochody sa pewnie bezpieczniejsze niż połowa naszych uzywek na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.