Skocz do zawartości

Witam w Chevroletowej braci


Adam___

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu razem ze ślubną rozglądaliśmy się tak luźno za nowym autkiem.

Jako , że przypadł nam do gustu Cruze to on w poszukiwaniach był faworytem.

W zeszłą niedzielę na stronie Kanclerza z Rudy Śląskiej , znaleźliśmy Cruze w wersji LT+ Premium za całkiem dobre pieniądze.Rano szybki telefon do nich , po południu zamówienie i obecnie czekamy na montaż LPG i we czwartek/piątek odbiór.

Jak sam dealer stwierdził , machnęli się w cenie ale sprzedali za tyle za ile była w sieci.W poniedziałek wieczorkiem cena na drugą taką samą wersję była już zupełnie inna.

Z wypasu to ma wszystko co mi jest do szczęścia potrzebne - znaczy na chwilę obecną grinser006.gif .

Kolor szary metalik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Od jakiegoś czasu razem ze ślubną rozglądaliśmy się tak luźno za nowym autkiem.

> Jako , że przypadł nam do gustu Cruze to on w poszukiwaniach był faworytem.

> W zeszłą niedzielę na stronie Kanclerza z Rudy Śląskiej , znaleźliśmy Cruze w wersji LT+ Premium za

> całkiem dobre pieniądze.Rano szybki telefon do nich , po południu zamówienie i obecnie czekamy

> na montaż LPG i we czwartek/piątek odbiór.

> Jak sam dealer stwierdził , machnęli się w cenie ale sprzedali za tyle za ile była w sieci.W

> poniedziałek wieczorkiem cena na drugą taką samą wersję była już zupełnie inna.

> Z wypasu to ma wszystko co mi jest do szczęścia potrzebne - znaczy na chwilę obecną .

> Kolor szary metalik

A zdradzisz jaka to była cena i o ile wyższa od standardowej?

Jaki motor?

A tak poza tym to gratulacje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A zdradzisz jaka to była cena i o ile wyższa od standardowej?

Na stronie stał za 51090,- i za tyle go kupiliśmy. Plus do tego gaz za 3990.

Suma sumarum wyszło 55080 .

Na umowie piszą , że cena tego modelu to 64590.

Aha i jeszcze nawigację do niego dorzucili - zresztą zgodnie z opisem na stronie smile.gif

Do piątku ma być gotowy , także na wakacje pojedziemy już nową bryką.

Zastanawiam się tylko czy od razu jechać na gazie czy pierwsze 1000 km zrobić na benzynie hmm.gif

> Jaki motor?

Silnik 1,8 141KM

> A tak poza tym to gratulacje

Dzięki bardzo.

Jako zagorzałego fana Opla ( od 20 lat jeżdżę Oplem smile.gif ) bardzo mnie cieszy powrót do stajni GM smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Od jakiegoś czasu razem ze ślubną rozglądaliśmy się tak luźno za nowym autkiem.

> Jako , że przypadł nam do gustu Cruze to on w poszukiwaniach był faworytem.

> W zeszłą niedzielę na stronie Kanclerza z Rudy Śląskiej , znaleźliśmy Cruze w wersji LT+ Premium za

> całkiem dobre pieniądze.Rano szybki telefon do nich , po południu zamówienie i obecnie czekamy

> na montaż LPG i we czwartek/piątek odbiór.

> Jak sam dealer stwierdził , machnęli się w cenie ale sprzedali za tyle za ile była w sieci.W

> poniedziałek wieczorkiem cena na drugą taką samą wersję była już zupełnie inna.

> Z wypasu to ma wszystko co mi jest do szczęścia potrzebne - znaczy na chwilę obecną .

> Kolor szary metalik

Co ma z wyposażenia ta wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co ma z wyposażenia ta wersja?

Poduszki powietrzne czołowe, boczne oraz kurtynowe

Kontrola Trakcji

ESP

ABS

Komputer pokładowy

Centralny zamek

Elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne

Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka

Regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach

Regulacja wysokości fotela kierowcy

Tempomat

Czujniki parkowania tył

Klimatyzacja elektroniczna

Kierownica pokryta skórą z przyciskami sterowania radiem w kole

Reflektory przeciwmgielne

Alarm

Aluminiowe felgi 16''

Radioodtwarzacz CD/MP3 + 4 głośników + port USB z dużym wyświetlaczem

Nawigacja satelitarna w języku polskim

Nawigacja jest od dealera

P.S.

No i osławiony czujnik zmierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I znowu się zacznie rozmowa o dziennych

Jest osobny wątek na ten temat.

Jakoś osobiście niekoniecznie jestem fanem LED w aucie i zastanawiania się czemu producent wymyślił tak a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poduszki powietrzne czołowe, boczne oraz kurtynowe

> Kontrola Trakcji

> ESP

> ABS

> Komputer pokładowy

> Centralny zamek

> Elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne

> Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka

> Regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach

> Regulacja wysokości fotela kierowcy

> Tempomat

> Czujniki parkowania tył

> Klimatyzacja elektroniczna

> Kierownica pokryta skórą z przyciskami sterowania radiem w kole

> Reflektory przeciwmgielne

> Alarm

> Aluminiowe felgi 16''

> Radioodtwarzacz CD/MP3 + 4 głośników + port USB z dużym wyświetlaczem

> Nawigacja satelitarna w języku polskim

> Nawigacja jest od dealera

> P.S.

> No i osławiony czujnik zmierzchu.

Cos mi tu smierdzi:

mowimy o nowym czy uzywanym samochodzie

bo jak nowy to:

w wersji LT+ nie ma czujnika zmierzchu

instalacja LPG jest teraz za 1 zł

nawigacja nie moze byc od dealera, chyba ze upust jest w jej wartosci (to nie jest element dokladany)

Wiec albo cie dobrze naciagneli albo ...

Ale za 51 tysi to dobra cena jesli to produkcja 2013

Bo jak TEN to niech twoja radosc pozostanie nadal radoscia, ale obawiam sie ze dealer ma wiekszą niz ty.

Sorki jesli to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na stronie stał za 51090,- i za tyle go kupiliśmy. Plus do tego gaz za 3990.

> Suma sumarum wyszło 55080 .

> Na umowie piszą , że cena tego modelu to 64590.

Z tego co sie reklamuja to do rocznika 2013 LPG jest za 1zl.

Kupiles auto z 2012, czy dealer postanowil odrobic strate z pomylkowo wystawionej nizszej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cos mi tu smierdzi:

> mowimy o nowym czy uzywanym samochodzie

> bo jak nowy to:

> w wersji LT+ nie ma czujnika zmierzchu

> instalacja LPG jest teraz za 1 zł

> nawigacja nie moze byc od dealera, chyba ze upust jest w jej wartosci (to nie jest element

> dokladany)

> Wiec albo cie dobrze naciagneli albo ...

> Ale za 51 tysi to dobra cena jesli to produkcja 2013

> Bo jak TEN to niech twoja radosc pozostanie nadal radoscia, ale obawiam sie ze dealer ma wiekszą

> niz ty.

> Sorki jesli to prawda

Auto jest nowe. Rocznik 2012

Gaz za 1 złotówkę dają do rocznika 2013.

Jak wspomniałem wcześniej jest on w wersji wyposażenia Premium.

Wg tego cennika to w wersji Premium jest :

automatyczna klimatyzacja, 6 głośników, aut. włączane światła,

czujnik deszczu, lusterko elektrochromatyczne, duży wyświetlacz, USB

Ten Cruze co podałeś linka kosztuje 61 tys także za bardzo nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto jest nowe. Rocznik 2012

> Gaz za 1 złotówkę dają do rocznika 2013.

> Jak wspomniałem wcześniej jest on w wersji wyposażenia Premium.

> Wg tego cennika to w wersji Premium jest :

> automatyczna klimatyzacja, 6 głośników, aut. włączane światła,

> czujnik deszczu, lusterko elektrochromatyczne, duży wyświetlacz, USB

> Ten Cruze co podałeś linka kosztuje 61 tys także za bardzo nie rozumiem

Znaczy sie wersja holenderska, bo w kraju nie ma opcji Premium juz od dwoch lat

Link podalem jako pokaz ze juz poprawili.

Tak czy inaczej cena jest ok, ale tresci ci przekazane troche sa dziwne. Zaczynajac od LT+ Premium i czujnika zmierzchu.

Takze nie wierze ze sprzedali samochod warty nowy 67 tysi po zdjeciu rabatow i dolozeniu dodatkow za 51 tysi

67000 - 9500 = 57500 minus marza to wicaz jakies 53000 wiec 51000 z LPG to nie wychodzi mi to normalnie. Chyba ze leasing albo znizka za pewne funkcje zawodowe.

Jezeli jednak to cena ktora zdobyles to chyle glowe i skladam poklon za negocjacje claps.gifclaps.gifclaps.gif20.GIFtrophy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co sie reklamuja to do rocznika 2013 LPG jest za 1zl.

> Kupiles auto z 2012, czy dealer postanowil odrobic strate z pomylkowo wystawionej nizszej ceny?

Wiadomo że 2012, na 2013 nie ma (na razie) takich rabatów, tylko LPG za 1 zł.

51k za LT+ 1.8 to dobra cena nawet za 2012 ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znaczy sie wersja holenderska, bo w kraju nie ma opcji Premium juz od dwoch lat

> Link podalem jako pokaz ze juz poprawili.

> Tak czy inaczej cena jest ok, ale tresci ci przekazane troche sa dziwne. Zaczynajac od LT+ Premium

> i czujnika zmierzchu.

> Takze nie wierze ze sprzedali samochod warty nowy 67 tysi po zdjeciu rabatow i dolozeniu dodatkow

> za 51 tysi

> 67000 - 9500 = 57500 minus marza to wicaz jakies 53000 wiec 51000 z LPG to nie wychodzi mi to

> normalnie. Chyba ze leasing albo znizka za pewne funkcje zawodowe.

> Jezeli jednak to cena ktora zdobyles to chyle glowe i skladam poklon za negocjacje

Jak się wgłębiłem bardziej w ten cennik to w ogóle jakaś "dziwna" wersja.

Ma na przykład chromowane wykończenia okien co jest w wersji LTZ w tym silniku.

W ogłoszeniu stał za 51090 plus gaz który jest liczony osobno.

Nie było żadnej negocjacji frown.gif ani zniżki z tytułu grupy zawodowej. Podobno pomylili się w Rudzie Śląskiej ( główna siedziba ) w czasie wpisywania ceny.

Zresztą sprzedawca sam był w szoku , że jest taka cena.

Dzisiaj w czasie rozmowy sprzedawca powiedział , że jest na tym aucie 2300 w plecy.

Co do nawigacji to myślę , że dostanę zwykłą , na szybę.

Dowiem się w piątek to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 51000 z LPG to nie wychodzi mi to

> normalnie. Chyba ze leasing albo znizka za pewne funkcje zawodowe.

> Jezeli jednak to cena ktora zdobyles to chyle glowe i skladam poklon za negocjacje

Napisal 51 + 3,99 za LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znaczy sie wersja holenderska, bo w kraju nie ma opcji Premium juz od dwoch lat

Tu trochę się mijasz z prawdą, bo jak szukaliśmy auta w sierpniu/wrześniu dla brata to tylko o taką wersje nam chodziło i żadnego problemu z tym nie było. Taką też kupiliśmy finalnie. Auta były na placu u dealerów i na "ściągnięcie", a mało prawdopodobne jest żeby wszyscy na śląsku mieli tylko wersje holenderskie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu trochę się mijasz z prawdą, bo jak szukaliśmy auta w sierpniu/wrześniu dla brata to tylko o taką

> wersje nam chodziło i żadnego problemu z tym nie było. Taką też kupiliśmy finalnie. Auta były

> na placu u dealerów i na "ściągnięcie", a mało prawdopodobne jest żeby wszyscy na śląsku mieli

> tylko wersje holenderskie

No wlasnie wszyscy zostali obdarowani tak wersja. W cenniku oficjalnym takiej wersji nie ma.

Tak samo jak ogrzewanych siedzen w Cruze dla MY 2013, a siedzialem w takim w salonie. Niby LTZ, a systemu bezkluczykowego brak, brak klamek chromowanych, ale siedzenia ogrzewane były. Takie wybryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie wszyscy zostali obdarowani tak wersja. W cenniku oficjalnym takiej wersji nie ma.

> Tak samo jak ogrzewanych siedzen w Cruze dla MY 2013, a siedzialem w takim w salonie. Niby LTZ, a

> systemu bezkluczykowego brak, brak klamek chromowanych, ale siedzenia ogrzewane były. Takie

> wybryki.

Różnie bywa.

Ja mam zwykłą wersję LT, a ma już i czujniki cofania i światła p.mgielne - z roku na rok oferta zmienia się smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W obecnym może nie ma, ale w tym który obowiązywał w tamtym okresie taka opcja była.

Nie ma. Ostatnio była w MY2012 dla produkcji 2011 i poczatek 2012, czyli prze face lift.

cennik MY2012 produkcja 2011/2012 wiec sporo miesiecy minelo od tamtego czasu, ale w tamtych krajach to zestawienie mozne byc mocno odmienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio była w MY2012 dla produkcji 2011 i poczatek 2012, czyli prze face lift.

Cały czas mam na myśli auta przed f-l zgodnie z tym co kolega wyżej kupił. W tamtym okresie te po f-l były tylko u jednego dealera głęboko schowane na końcu parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Samochód odebrany.

Zrobiliśmy już prawie 500 km.

Jak dla mnie super smile.gif . Fajnie się jedzie , jest ciszej niż w Ceed - chociaż to może złudzenie bo Kia była kombi.

Z bajerów najbardziej podoba mi się tempomat grinser006.gif.

Jest czujnik zmierzchu.Podświetlenie tablicy samo się włącza i wyłącza , niezależnie od przełącznika. Z ciekawych rzeczy ma też włącznik świateł przy otwieraniu auta wieczorem - w dzień światła się nie włączają.

Trochę denerwuje mnie automatyczna klima.Włącza się na maksa jak auto jest nagrzane i dudni niesamowicie.

Więcej "grzechów" nie znalazłem.

Jak na razie pali jakieś niecałe 10l/100km LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód odebrany.

> Zrobiliśmy już prawie 500 km.

> Jak dla mnie super . Fajnie się jedzie , jest ciszej niż w Ceed - chociaż to może złudzenie bo Kia

> była kombi.

> Z bajerów najbardziej podoba mi się tempomat .

> Jest czujnik zmierzchu.Podświetlenie tablicy samo się włącza i wyłącza , niezależnie od

> przełącznika. Z ciekawych rzeczy ma też włącznik świateł przy otwieraniu auta wieczorem - w

> dzień światła się nie włączają.

> Trochę denerwuje mnie automatyczna klima.Włącza się na maksa jak auto jest nagrzane i dudni

> niesamowicie.

> Więcej "grzechów" nie znalazłem.

> Jak na razie pali jakieś niecałe 10l/100km LPG.

bez zdjec sie nie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne

287027741-Cruze.JPG

Czujnik zmierzchu

287027741-Czujnikzmierzchu.JPG

Przełącznik gazu

287027741-Prze%B3%B1cznikgazu.JPG

Tablica

287027741-Tablica.JPG

Wlew gazu. Trochę nie za bardzo umiejscowiony ale na to wpływu nie miałem.Po wyjeździe mam zamiar go pomalować w kolorze auta

287027741-Wlewgazu.JPG

Z tyłu

287027741-Zty%B3u.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dokladnie, ciekawy wpis w dowodzie rok produkcji 2011 rejestracja 2013

Jak za dwu letni samochod 55k to strasznie duzo yikes.gif Czerwiec to byl rekordowy rok dla chevroleta pod wzgledem sprzedazy. Ale za taka cene mozna miec 2012 zlosnik.gif Cos mi sie wydaje, ze diler zrobil interes zycia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak za dwu letni samochod 55k to strasznie duzo Czerwiec to byl rekordowy rok dla chevroleta pod

> wzgledem sprzedazy. Ale za taka cene mozna miec 2012 Cos mi sie wydaje, ze diler zrobil

> interes zycia

Moze i tak, ale to zerowy przebieg, LPG w tej cenie jak dobrze pamietam, pakiet nietypowy ja na dzisiaj, bo cos pomiedzy LT+ a LTZ. Mozna dyskutowac, ale skoro uzytkownik był gotowy tyle zaplacic to jest to dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dokladnie, ciekawy wpis w dowodzie rok produkcji 2011 rejestracja 2013

Nie wiem skąd takie informacje yikes.gif

\Na homologacji jak byk pisze - rok produkcji 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem skąd takie informacje

> \Na homologacji jak byk pisze - rok produkcji 2012

no tak mi sie gdzies wydawalo, ale jak przejrzalem historie to widze ze jestem w bledzie. Ale w tym momencie, za nowego z 2013 1.8 z LPG trzeba dac 64 tysiace, wiec 55 tysiace za twojego to nie powalajaca cena na kolana, szczegolnie ze to wersja holenderska, ktora nie jest cenniku. A ostatnie sztuki widzialem z upustami nawet 10 tysi, szcegolnie te przedliftowe

Ale skoro jestes zadowolony to my tez sie cieszymy. Niech sluzy jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tak mi sie gdzies wydawalo, ale jak przejrzalem historie to widze ze jestem w bledzie. Ale w tym

> momencie, za nowego z 2013 1.8 z LPG trzeba dac 64 tysiace, wiec 55 tysiace za twojego to nie

> powalajaca cena na kolana, szczegolnie ze to wersja holenderska, ktora nie jest cenniku.

> Ale skoro jestes zadowolony to my tez sie cieszymy. Niech sluzy jak najlepiej.

A jutro sie widzimy na parkingu MCDonalds kolo IKEA w Katowicach o godzinie 12.00 cool.gif Jest spot Chevroleta, jak w kazda pierwsza sobote miesiaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ogólne

> Czujnik zmierzchu

> Przełącznik gazu

> Tablica

> Wlew gazu. Trochę nie za bardzo umiejscowiony ale na to wpływu nie miałem.Po wyjeździe mam zamiar

> go pomalować w kolorze auta

> Z tyłu

Ale paliwa to troche wiecej nalej, chyba ze lubisz wymieniac pompy paliwa. Chyba ze to przed funkcja SELF TEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tak mi sie gdzies wydawalo, ale jak przejrzalem historie to widze ze jestem w bledzie. Ale w tym

> momencie, za nowego z 2013 1.8 z LPG trzeba dac 64 tysiace, wiec 55 tysiace za twojego to nie

> powalajaca cena na kolana, szczegolnie ze to wersja holenderska, ktora nie jest cenniku. A

> ostatnie sztuki widzialem z upustami nawet 10 tysi, szcegolnie te przedliftowe

Zakup był w ogóle nie planowany.Szczególnie , że Kijankę udało się sprzedać za całkiem dobre pieniądze.

Za 64 na pewno byśmy się nie zdecydowali na zmianę auta.

Jest jakaś różnica w wersjach?

Czy holenderska czy polska?

> Ale skoro jestes zadowolony to my tez sie cieszymy. Niech sluzy jak najlepiej.

Dziękuję bardzo smile.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jutro sie widzimy na parkingu MCDonalds kolo IKEA w Katowicach o godzinie 12.00 Jest spot

> Chevroleta, jak w kazda pierwsza sobote miesiaca

Jutro z rana wyjeżdżamy na wakacje.

Także bardzo chętnie , ale może w sierpniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.