Skocz do zawartości

Dla zdjęciowych oceniaczy ...czy warto ??


luki29m

Rekomendowane odpowiedzi

> witam . pomóżcie w podjeciu decyzjii... może ktoś zna to auto albo czy długo stoi na alledrogo ...

> jakiś tekst

Trzynstoletni TDI z Francji z przebiegiem 180 tysięcy hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif Kolego, jak masz 13 tysięcy na auto to szykaj benzyny segmentu B, ponieważ naprawy aut z silnikiem diesla z tych roczników mogą przekroczyć ich wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam . pomóżcie w podjeciu decyzjii... może ktoś zna to auto albo czy długo stoi na alledrogo ...

> jakiś tekst

Jakoś od razu wiedziałem że na liczniku ma poniżej 200kkm. Tu masz więcej zdjęć, bo mimo że ktoś inny się ogłasza, to autko chyba to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś od razu wiedziałem że na liczniku ma poniżej 200kkm. Tu masz więcej zdjęć, bo mimo że ktoś

> inny się ogłasza, to autko chyba to samo.

Najlepsze jest to że w tym samym czasie to samo auto ogłoszone przez dwóch sprzedających i różnicą w cenie 1900zł grinser006.gif (sporo komis dołożył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam . pomóżcie w podjeciu decyzjii... może ktoś zna to auto albo czy długo stoi na alledrogo ...

> jakiś tekst

Jeśli bezwypadkowy to trzeba sprawdzic czemu ma taką szpare między błotnikiem a maską zlosnik.gif

Przebieg przemilcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzynstoletni TDI z Francji z przebiegiem 180 tysięcy Kolego, jak masz 13 tysięcy na auto to

> szykaj benzyny segmentu B, ponieważ naprawy aut z silnikiem diesla z tych roczników mogą

> przekroczyć ich wartość.

Patrz, znam takiego co kupił auto w podobnym wieku z silnikiem diesla za cenę 3-krotnie niższą i dopiero po przebiegu 20 kkm (u tego właściciela) wysiadło sprzęgło hehe.gif

Rzeczywisty przebieg auta to około 450kkm, silnik ok.

Takie uogólnianie jest po prostu śmieszne sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale nikt nie twierdzi że to auto nie jest sprawne technicznie i jeszcze dobre 50 000 polata bezusterkowo. A jak kupujący chce to czemu ma nie kupić w końcu jego kasa jego auto / będzie. Ja mam Honda 15 lat i na budziku mam 190 000 - myślicie ze realny icon_rolleyes.gifzlosnik.gif - tym bardziej ze pochodzi z ciepłej Italyji grinser006.gif

No ale z braku lepszych ofert zdecydowałem się na tą i jak na razie pomyka nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, ale nikt nie twierdzi że to auto nie jest sprawne technicznie i jeszcze dobre 50 000

> polata bezusterkowo. A jak kupujący chce to czemu ma nie kupić w końcu jego kasa jego auto /

> będzie.

ale się pyta czy warto, moim zdaniem nie warto, z 8 tys to max bym dał za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli bezwypadkowy to trzeba sprawdzic czemu ma taką szpare między błotnikiem a maską

> Przebieg przemilcze...

Jak to czemu? No wybacz przepraszam była by większa ale jak się zdjęcia przerabia na mniejszą rozdzielczość, a potem używając z powrotem większej obrabia to się robi taka fajna jak tutaj pikseloza na rantach tak że wielkości szpar dobrze nie widać, a reszta zdjęcia wygląda w miarę ok. Typowe smile.gif Jak pomimo tego widać szpary to niezła jatka musi być na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poproś o wydruk z fracskiego przeglądu techniczego - tam zawsze drukują przebieg i będzie wszystko

> jasne.

Po co, żeby mu groził smsami potem handlarzyna, tak jak mnie jeden z Bydgoszczy jak go zapytałem na jakich numerach auto jeździło w Holandii cobym sobie mógł przebieg sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, ale nikt nie twierdzi że to auto nie jest sprawne technicznie i jeszcze dobre 50 000

> polata bezusterkowo. A jak kupujący chce to czemu ma nie kupić w końcu jego kasa jego auto /

No tak, ja wiem że niektórym nie robi że są robieni w bambuko i za szrot warty może z 6 tys. dają dwa razy tyle, "bo jeszcze polata".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, ja wiem że niektórym nie robi że są robieni w bambuko i za szrot warty może z 6 tys. dają

> dwa razy tyle, "bo jeszcze polata".

AHa czyli lepiej kupić krajówkę od pierwszego właściciela z udokumentowanym przebiegiem? Wsadzić LPG za dodatkowe 2500 i potem nagle okazuje się ze ta perełka bierze masę oleju, zawias się sypie do tego spalił się komputer sterujący itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> AHa czyli lepiej kupić krajówkę od pierwszego właściciela z udokumentowanym przebiegiem? Wsadzić

> LPG za dodatkowe 2500 i potem nagle okazuje się ze ta perełka bierze masę oleju, zawias się

> sypie do tego spalił się komputer sterujący itd.

nie, ta kase mozna lepiej wydac np na golfa co podeslalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> AHa czyli lepiej kupić krajówkę od pierwszego właściciela z udokumentowanym przebiegiem? Wsadzić

> LPG za dodatkowe 2500 i potem nagle okazuje się ze ta perełka bierze masę oleju, zawias się

> sypie do tego spalił się komputer sterujący itd.

Nie, lepiej kupić ulepa od handlarza co kupił za 1000Euro a sprzedaje za 12k PLN, wsadzic LPG za 2,5 k, a potem sie okazuje ze ta perelka bierze olej, zawias sie sypie, komputer sie nie spalil ale zamiast poduszek sa zaslepki, caly pas przedni byl przyspawany, a szpachla po miesiaciu peka. Na dodatek ma przejechane nie 183kk, a 383kkm i wszystko po kolei z czasem oakzuje sie rozwalone kiedy blysk handlarzowego plaka z deski i rurek pod maska znika. Na dodatek lozyska w skrzyni biegow wyja po wylaniu motodoktora a zalaniu oleju, luzy na mechanizmie roznicowym sa takie ze przy dodawaniu i odejmowaniu caly samochod skacze radosnie jak konik polny, zawiasy w drzwiach strzelaja na dziurach i tak po kolei... Bo przeciez wiadomo ze w samochodzie tylko silnik i zawieszenie sie zuzywa, a ze wszystko trzeszczy i jezdzi jak kupa... to po co mi tam znac przebieg, przeciez jakos sie toczy, a ze zaplacilem 12k za samochod warty moze 6k?

Bo nikt nie rozumie, nie wiem czemu, ze w Niemczech samochody sa DROZSZE niz u nas i nie zada sobie trudu sprawdzic cen tam.

Ja jakos kupilem krajowego, przebieg potwierdzony w ASO 86kkm, oleju nie dolewam WCALE (jakby to dolewanie oleju to bylo najgorsze co Cie moze spotkac w uzywanym aucie...), wiem gdzie byl malowany i co sie stalo, mam cala historie napraw, za 3k PLN taniej niz igły z Allegro. Gaz kosztowal mnie 2900 bo za 2500 to zakladaja papudraki ktorzy nawet nie demontuja kolektora do nawiercania, a jak zapytasz o czesci jakie bedziesz mial w instalacji i czy beda stroic podczas jazdy czy tylko "autokorekta i wio" to traktuja jak wroga..

A kupujcie sobie co chcecie, uprawiajcie dalej myślenie życzeniowe a potem wkładając kolejne tysiące PLN wmawiajcie że to już ostatni raz no a samochód ma być na dłużej (po czym po zimie pod szpachlą zardzewieje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam . pomóżcie w podjeciu decyzjii... może ktoś zna to auto albo czy długo stoi na alledrogo ...

> jakiś tekst

To auto ma 13 lat, widać z przodu coś się działo bo krzywo poskładane, no ale przecież to 2000 rok zlosnik.gif Stan licznika typowo jak dla Polaka, no ale Panie przecież Francuz tylko po żabie udka i ślimaki na bazar jeździł zlosnik.gif

Dla mnie - zdjęciowego oceniacza - nie warto ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam . pomóżcie w podjeciu decyzjii... może ktoś zna to auto albo czy długo stoi na alledrogo ...

> jakiś tekst

Nie warto bo to skoda.

Mówi to użytkownik skody.

Ps. ja fabią w 3 miesiąca 17 000 zrobiłem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gaz

> kosztowal mnie 2900 bo za 2500 to zakladaja papudraki ktorzy nawet nie demontuja kolektora do

> nawiercania, a jak zapytasz o czesci jakie bedziesz mial w instalacji i czy beda stroic

> podczas jazdy czy tylko "autokorekta i wio" to traktuja jak wroga..

> A kupujcie sobie co chcecie, uprawiajcie dalej myślenie życzeniowe a potem wkładając kolejne

> tysiące PLN wmawiajcie że to już ostatni raz no a samochód ma być na dłużej (po czym po zimie

> pod szpachlą zardzewieje).

ziomek popieram szczeogolnie odnosnie alaski 90km do silnika palacz.gif 2.0 oraz valteków obrabiajacych max 27km na cylinder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam . pomóżcie w podjeciu decyzjii... może ktoś zna to auto albo czy długo stoi na alledrogo ...

> jakiś tekst

Decyzja jest prosta wg mnie-dać sobie siana. Przód żyje własnym życiem, przebieg taki to miała gdzieś zapewne w połowie swojego obecnego żywota...Jak mocno CIę przebieg interesuje to za 50 zeta mam możliwość sprawdzenia w ASO i wydruki mogę podesłać na maila jak był serwisowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem ceny jak sprzedawałem Dacie, sprzedałem za 40tys a w Niemczech cena była za taki model od 11do 13 tys euro czyli 44-50 tys hehe. Tam są auta droższe, plus jest taki że są lepiej wyposażone ale diesla używanego bym nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam . pomóżcie w podjeciu decyzjii... może ktoś zna to auto albo czy długo stoi na alledrogo ...

> jakiś tekst

Panowie nie można wszystkich aut do jednego wora wrzucać.Owszem trafiają się też dobre auta z zachodu,ale zazwyczaj idą indywidualnie a przez komisy/handlarzy. Polacy niby wiedzą,czytają o złomach z zachodu a mimo to kupują je na potęgę bo auto zanim trafi na komis trafia do salonu odnowy technicznej (polerka,tapicerka,licznik itd) i wygląda jak panna młoda do ślubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja sprawdzałem ceny jak sprzedawałem Dacie, sprzedałem za 40tys a w Niemczech cena była za taki

> model od 11do 13 tys euro czyli 44-50 tys hehe. Tam są auta droższe, plus jest taki że są

> lepiej wyposażone ale diesla używanego bym nie kupił.

Chodziło raczej o to, że auto świeżo sprowadzone po opłatach (zarobku sprowadzającego, kosztach wyjazdu po samochód) jest tańsze niż najtańsze w kraju z którego pochodzi. czy to nie dziwne?W naszym kraju niestety nie dziwne...Każdy wie o tym i mówi, dopóki sam nie stoi przed kupnem i bąbelki radości nie uderzą mu do głowy, że znalazł 13 letnie tdi z przebiegiem poniżej 200 w super cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega z pracy kupił 5 letnie Polo z Francji z przebiegiem 70 tys. 1.4 TDI więc da się

Da się wszystko...zapewne zapłacił cenę okazyjną i auto w bdb stanie technicznym. Czy cena taka, że na allegro nie opłaciłoby się sprzedawać, albo jedna z wyższych z danego rocznika, niech zgadnę... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega z pracy kupił 5 letnie Polo z Francji z przebiegiem 70 tys. 1.4 TDI więc da się

mamy chyba tego samego kolegę... Polo 2009 pierwsza rejestracja 2010, przebieg 50-kilka, może 60. ~25 z opłatami wyszło. Wygląda w środku jak nówka (oglądało go przy zakupie 3 mechaników w końcu), ale bezkolizyjny to z pewnością nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o tej ostatniej ulewie w Niemczech, auta bez błota bo woda czysta, jakieś 10 tyś. sztuk, gdzieś tu czytałem że Turcy potrzebowali jakąś kopalnię odkrywkową wynająć bo nie mieli już gdzie tego suszyć, a polskie handlarzyki się bili w kolejce że aż wstyd.

I dlatego nigdy nic od handlarza nie kupię, możesz wszystko sprawdzić a i tak masz 70-90% szans na kłopoty. Jak ktoś lubi takie gry losowe i myślenie życzeniowe że przecież JEGO jest NA PEWNO ok to mi nic do tego smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.