Skocz do zawartości

Hultaj Coupe z 98r jadę oglądać


kozi39

Rekomendowane odpowiedzi

> 2.0 140kM robi w 8

A rzeczywiście, 8.3 mówi wiki. No to da się zejść na siódemkę, a to już dobry wynik ok.gif Choć i tak każdy nowy hothatch zje na śniadanie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale tu masz i za piątkę i sportowe

Oj żebyś się nie zdziwił, popatrz tu. Jest pasek, jest sport, są ALUSY, dodatkowo "z najlepszym silnikiem benzynowym 2.0 8v" food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No szybkie również nie jest. Właśnie takie 8 sekund to mniej więcej przyspieszenie, które pozwala

> w miarę normalnie poruszać się na drodze, ale litości, to nie jest przyspieszenie które

> pozwala się z kimkolwiek ścigać.

ale z czego ty wysnules przypuszczenie,ze jest to auto sportowe?

nawet hyundai tego tak nie definiowal ale ty sie przyczepiles bo ktos chce kupic hyundaia coupe.bardzo zgrzebnie wygladalyby ulice gdyby jezdzily tylko fabie i inne szafki domowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale z czego ty wysnules przypuszczenie,ze jest to auto sportowe?

> nawet hyundai tego tak nie definiowal ale ty sie przyczepiles bo ktos chce kupic hyundaia

> coupe.bardzo zgrzebnie wygladalyby ulice gdyby jezdzily tylko fabie i inne szafki domowe.

Za moich czasów w Szkocji co drugi samochód to była Vectra, ta kanciasta facepalm%5B1%5D.gif Okropne! angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale z czego ty wysnules przypuszczenie,ze jest to auto sportowe?

> nawet hyundai tego tak nie definiowal ale ty sie przyczepiles bo ktos chce kupic hyundaia

> coupe.bardzo zgrzebnie wygladalyby ulice gdyby jezdzily tylko fabie i inne szafki domowe.

Pozwolę sobie zacytować moje, wypowiedziane już tutaj zdanie - "Tak czy inaczej, wracając do meritum, ja uważam, że hultaj to auto na dyskoteki, nie jest autem ani sportowym, ani wygodnym, ani miejskim, ani funkcjonalnym. Stąd moje pytanie z początku tego wątku, bo zwyczajnie nie rozumiem ludzi którzy takie samochody kupują."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy nie mają wielkich potrzeb wozić w aucie nie wiadomo czego, ani kompletu pasażerów, a jak wcześniej ktoś pisał, że silnik ma przyjemny "dół". Swego czasu jeździłem mondeo II z 2.5 litrową benzyną, 170 KM też żaden szał ale jest jedno ale zlosnik.gif W trasie już się tym przyjemnie jedzie i wyprzedza niż wszelkiej maści autami 1.6 o 100 KM, nie trzeba non stop skrzynią wachlować Może takie walory przeważają za wyborem tego auta, a wygląd jest sprawą drugorzędną bądź akceptowalny przez ewentualnego nabywcę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pozwolę sobie zacytować moje, wypowiedziane już tutaj zdanie - "Tak czy inaczej, wracając do

> meritum, ja uważam, że hultaj to auto na dyskoteki, nie jest autem ani sportowym, ani

> wygodnym, ani miejskim, ani funkcjonalnym. Stąd moje pytanie z początku tego wątku, bo

> zwyczajnie nie rozumiem ludzi którzy takie samochody kupują."

nie jest rowniez SUV-em,vanem ani kombi.i wlasnie to jest zaleta tego auta ok.gif

sam jak kiedys odchowam dzieci to kupie sobie coupe s3-ani to szybkie ani klasyczne.pralki tym nie przewioze-a jednak bardzo mi sie podoba zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niektórzy nie mają wielkich potrzeb wozić w aucie nie wiadomo czego, ani kompletu pasażerów, a jak

> wcześniej ktoś pisał, że silnik ma przyjemny "dół". Swego czasu jeździłem mondeo II z 2.5

> litrową benzyną, 170 KM też żaden szał ale jest jedno ale W trasie już się tym przyjemnie

> jedzie i wyprzedza niż wszelkiej maści autami 1.6 o 100 KM, nie trzeba non stop skrzynią

> wachlować

Zauważ, że rzeczony hultaj ma właśnie 1.6, no i wygody segmentu D również nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stąd moje pytanie z początku tego wątku, bo

> zwyczajnie nie rozumiem ludzi którzy takie samochody kupują."

kolega ma hyu coupe 2.0

dlaczego kupil hmm.gif

bo mu si e spodobalo (nie jest homo )

jezdzi doklada ja do 13letniego auta i jest zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile przy takiej mocy ten hultaj będzie robił 100? 8 sekund?

A ile by musiał mieć, abyś to zaakceptował i łaskawie pozwolił swapować? Może ktoś lubić auta coupe, ładny dźwięk silnika a awersję czuć do zapychania z dużą prędkością, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a wracając do tematu wątku jeśli można

> jutro jestem umówiony na oględziny tego Hultaja więc czy coś rzeczowego na temat silnika i słabych

> punktów oprócz blachy się dowiem?

szukaj jakiegoś druciarstwa pod maską - siotra kupiła accenta i po paru tygodniach zaczęła mieć problemy, dziwne błędy w kompie, stan awaryjny-okazało się że elektryka pod maską to radosna twórczość różnych przypadkowych mechaników, dużo z czujników to nieoryginalne zamienniki - ASO proponuje między innymi wymianę wiązki zlosnik.gif

a w twoim przypadku to szukaj rudej i poprawnego działania podstawowych elementów-w takim aucie jak ten coupe i tak nie wszystko bedzie działać zlosnik.gif no i nie wydawajcie po zakupie kasy na "alusy" grinser006.gif tylko na naprawe tego co zepsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a wracając do tematu wątku jeśli można

> jutro jestem umówiony na oględziny tego Hultaja więc czy coś rzeczowego na temat silnika i słabych

> punktów oprócz blachy się dowiem?

Z dawnt\ych czasów pamiętam że paski w tych silnikach pękały, ale może mi się myli model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.