Skocz do zawartości

Miałem farta..


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę leśną drogą mało używaną, pozycja stojąca, trójeczka wbita i z 50 km/h na liczniku. Nagle bum i motor leci przechylony mocno w lewo za ułamek sekundy drugie bum i prostuje mnie i tylko lekko przechyla w prawo co już opanowuję.

Takie szczęście w nieszczęściu, bo powiem szczerze, że po tym pierwszym zachaczeniu to byłem pewien, że gleba i w drzewo.

Wczoraj jeszcze bym psa przejechał. Szedł ładnie z panem i nagle kilka metrów przed moto zachciało mu sie na druga stronę przebiec. Ostre hamowanie i dosłownie na centymetry przebiegł, ale myśl już była, że nie jest duży i jak coś przejadę po nim swiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jadę leśną drogą mało używaną, pozycja stojąca, trójeczka wbita i z 50 km/h na liczniku. Nagle bum

> i motor leci przechylony mocno w lewo za ułamek sekundy drugie bum i prostuje mnie i tylko

> lekko przechyla w prawo co już opanowuję.

> Takie szczęście w nieszczęściu, bo powiem szczerze, że po tym pierwszym zachaczeniu to byłem

> pewien, że gleba i w drzewo.

> Wczoraj jeszcze bym psa przejechał. Szedł ładnie z panem i nagle kilka metrów przed moto zachciało

> mu sie na druga stronę przebiec. Ostre hamowanie i dosłownie na centymetry przebiegł, ale myśl

> już była, że nie jest duży i jak coś przejadę po nim

aaaaale co to za bum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj jeszcze bym psa przejechał. Szedł ładnie z panem i nagle kilka metrów przed moto zachciało

> mu sie na druga stronę przebiec. Ostre hamowanie i dosłownie na centymetry przebiegł, ale myśl

> już była, że nie jest duży i jak coś przejadę po nim

przy dzieciach i psach zwalniaj, proszę Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zupełnie nie powinienem wsiadać na motocykl - nie potrafiłem się skoncentrować - jechałem zupełnie zamyślony.

Na jednym winklu zadek zaczął uciekać - wyszedłem (swoją drogą - spojrzałem na prędkościomierz - było za szybko).

Później "troszkę" za szybko przeleciałem przed radiowozem (na szczęście zajęci byli)...

Doszedłem do wniosku, że limit szczęścia wyczerpałem - pojechałem prosto do domu i wstawiłem sprzęt do garażu.

Jako, że dzisiaj od rana praktycznie mam ten sam "stan" - do roboty już spokojnie doturlałem się autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wczoraj zupełnie nie powinienem wsiadać na motocykl - nie potrafiłem się skoncentrować -

> jechałem zupełnie zamyślony.

> Na jednym winklu zadek zaczął uciekać - wyszedłem (swoją drogą - spojrzałem na prędkościomierz -

> było za szybko).

> Później "troszkę" za szybko przeleciałem przed radiowozem (na szczęście zajęci byli)...

> Doszedłem do wniosku, że limit szczęścia wyczerpałem - pojechałem prosto do domu i wstawiłem sprzęt

> do garażu.

> Jako, że dzisiaj od rana praktycznie mam ten sam "stan" - do roboty już spokojnie doturlałem się

> autem.

dzisiaj nie dało się być rozkojarzonym smile.gif ubrałem miejskie rękawiczki - matko jak zmarzłem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ryśkiem kolego Ryśkiem

Rysiek i Heniek też leżeli także wtopiłem się w tłum grinser006.gif

Nauczka na przyszłość żeby po pijaku* nie jeździć grinser006.gif

*) No dobra oczywiście nic nie piłem,ale wyjazd do Wa-wy wyszedł na tyle spontanicznie,że startowałem "z marszu" po dwóch zarwanych nockach i całonocnej podróży więc w trakcie zawodów czułem się tak zamulony jakbym co najmniej nieźle poimprezował spineyes.gifno.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Marywilska?

Dokładnie ok.gif

> to ja Ciebie sedziowalem hahahahahaha

O masz icon_eek.gifsmile.gif sędzia kalosz hehehe grinser006.gif A poważnie to kurde świat jest mały 20.GIF

Miałeś nicka może na koszulce? Wydaje mi się że mógłbym skojarzyć i zaczepić, chociaż półprzytomny tam byłem więc nie jest to takie do końca pewne hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie

> O masz sędzia kalosz hehehe A poważnie to kurde świat jest mały

> Miałeś nicka może na koszulce? Wydaje mi się że mógłbym skojarzyć i zaczepić, chociaż półprzytomny

> tam byłem więc nie jest to takie do końca pewne

Co to za buty na moto? zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przynajmniej starczyło na skarpetki wpysk.gif

Większość napotykanych przeze mnie motocyklistów jeździ w adidasach, więc chyba wasze teorie mają słabą siłę przebicia albo większość czyta inne strony www.

P.s. Jak zapewne wiecie, gdybym poszedł na egzamin w smx-5tkach to nawet nie zostałbym do niego dopuszczony, a do pum nikt nie miał żadnych zastrzeżeń! IThankYou.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie

> O masz sędzia kalosz hehehe A poważnie to kurde świat jest mały

> Miałeś nicka może na koszulce? Wydaje mi się że mógłbym skojarzyć i zaczepić, chociaż półprzytomny

> tam byłem więc nie jest to takie do końca pewne

nope, my mielismy tylko koszulki "organizator"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak KLIK

Na zamówienie dostaniesz bez problemu w każdym sensownym sklepie.

Jest też jedno małe ale.... na co dzień noszę 44/45 zależy od marki buta, a "gwiazdki" mam 43 i są idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ohoho... niestety nie moja liga :/

Ja latam w takich:

$T2eC16NHJG8E9nyfmYugBRU2nl139Q~~60_35.JPG

Są bardziej pod ATV, ale na trampim całkiem fajnie się w nich jeździ wink.gif

Ile worków złota? Dałem bodajże 750 złotych polskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja latam w takich:

> Są bardziej pod ATV, ale na trampim całkiem fajnie się w nich jeździ

> Ile worków złota? Dałem bodajże 750 złotych polskich.

ja chce sie zmiescic w max 1200 za buty i spodnie :/ ale jak patrze co polecacie to chyba mi troszke braknie wink.gif

edyta: ale kozaczki zacne - jakis link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja chce sie zmiescic w max 1200 za buty i spodnie :/ ale jak patrze co polecacie to chyba mi

> troszke braknie

Wiesz, zacząłem od naprawdę badziewnych Probikerów. Przelatałem ze 3 lata. Dopiero w tym roku kupiłem Formy.

Na spodnie wydałem bodajże 450 - 500 zł (BF - obecnie Akito)

Jak poszukasz, to zmieścisz się w przeznaczonej kasie.

ps. Do tej pory jeżdżę w tragicznej kurtce m-ki Metro, z naprawdę gównianymi protektorami. Będzie już ze 4 lata. Właśnie szykuję się do wymiany wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> edyta: ale kozaczki zacne - jakis link?

Szukaj Forma ATV. Ja kupiłem w Olek Motocykle wink.gif

Lub buty Diadora Mud.

Jak porównywałem Diadorę i moje butki, to wyglądały identycznie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, zacząłem od naprawdę badziewnych Probikerów. Przelatałem ze 3 lata. Dopiero w tym roku

> kupiłem Formy.

rok temu wywalilem kase na badziewne rekawiczki richa prawie 300pln i drugie 300 na rownie badziewne probiker city... w tym roku planowalem spodnie, ale musialem kupic nowe rekawiczki i... narazie w adidasach pomykam - subiektywne bezpieczenstwo porownywalne do badziwnego probikera, za to wygodniej sie chodzi wink.gif

> Na spodnie wydałem bodajże 450 - 500 zł (BF - obecnie Akito)

no wlasnie w tym zakresie $ sie poruszam, jeszcze do modeki skocze poogladac co maja

> Jak poszukasz, to zmieścisz się w przeznaczonej kasie.

oby smile.gif

> ps. Do tej pory jeżdżę w tragicznej kurtce m-ki Metro, z naprawdę gównianymi protektorami. Będzie

> już ze 4 lata. Właśnie szykuję się do wymiany

a ja dalem ze 2lata temu 499 pln za kurtke funt.pl i wyjatkowo jestem zadowolny wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawiczki to ja kupuję tak w okolicy stówy.

Pierwsze to były jakieś takie skórzane (teoretycznie), fajnie wyglądały itd.

Ino łapy miałem sine po jeździe, farbowało to niemożebnie.

Się przetarły, to stwierdziłem że kupuję tekstylne. I padło na BF.

Właśnie drugą parę BF kończę i rozglądam się za następnymi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rękawiczki to ja kupuję tak w okolicy stówy.

> Pierwsze to były jakieś takie skórzane (teoretycznie), fajnie wyglądały itd.

> Ino łapy miałem sine po jeździe, farbowało to niemożebnie.

> Się przetarły, to stwierdziłem że kupuję tekstylne. I padło na BF.

> Właśnie drugą parę BF kończę i rozglądam się za następnymi

ja teraz wzialem krotkie modeki za 200, narazie zadowolony jestem strasznie wink.gif zobaczymy ile pociagna grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.